انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای دیوارها و سقف های بلند

بدون ديدگاه

کاغذ دیواری مناسب برای دیوارها و سقف های بلند

برای بسیاری از افراد ، یک خانه بزرگ  با اتاق های عظیم و دیوارها و سقف های بلند خانه ای رویایی است ، زیرا این ساختمان ها غالبا دارای اعتبار و تصویر خاصی هستند. اما برخی دیگر ، برای جلوگیری از وحشت “محیط سالن” ، سقف های پایین تر را ترجیح می دهند. به عبارت دیگر ، علاقه به دیوارها و سقف های بلند به  سلیقه افراد وابسته است.

کاغذ دیواری ها می توانند نقش مهمی در کاهش بصری یا تأکید عمدی بر دیوارها و سقف های بلند داشته باشند. این مقاله توضیح می دهیم که در چه مقطعی دیوارها یا سقفها از ارتفاع “معمولی” بلند تر دیده می شوند .

 ساختمانهایی با سقف و دیوارهای بلند ، اتاقهای بزرگ و پنجره های بزرگ نمادی از ظهور طبقات متوسط و ثروت مند هستند. 

در ساخت های جدید لوکس امروزی ، ارتفاع سقف تا ۳٫۰۰ متر است که هم در پارامترهای راحتی و هم بهینه سازی انرژی موثر است.

به عنوان یک قاعده کلی: برای کار کردن در ساختمان هایی با دیوارهای بلند و نصب کاغذ دیواری روی دیوار هایی که با نردبان های معمولی خانگی قابل دستیابی نیست باید در اختیار متخصصانی باشد که از داربست استفاده می کنند.

به طور کلی ، دیوارهای بلند  برای الگوهای بزرگ ، شفاف و رنگ های قوی تر مناسب هستند. الگوهای  افقی گزینه مناسبی برای کاهش بصری ارتفاع هستند. الگوهای هندسی و گرافیکی مرتب شده به صورت مورب نیز بسیار مناسب هستند.

رنگ های تیره باعث می شود سقف هایی در ارتفاعات بلند پایین تر دیده شوند.رنگ های تند  و گاهی  روشن در ترکیب با یک الگوی پرهیجان ، چشم را از یک سقف بلند منحرف می کند.

برای کوتاه کردن بصری سقف و ایجاد دیوارها کوتاه تر ،بسته به نوع طراحی الگوی ، می توان شکافی بین کاغذ دیواری و بالای دیوار ایجاد کرد. این امر به ویژه در صورتی که سقف دست نخورده باقی بماند یا به سادگی در یک رنگ ،رنگ شود ، صادق است.از یک سری ابزار های زیبای موجود در بازار برای جدا کردن فضا استفاده کنید.

راه کار دیگر : استفاده از کاغذ دیواری برای سقف در اتاقهای باریک با دیوارهای بلند ،  با طرح های عجیب و غریب ، به عنوان مثال با اشکال هندسی یا دسته گلهای سرسبز با رنگهای تند ، می تواند یک فضای جذاب را ایجاد کند. دیوارها باید به رنگ سفید و یا به رنگ روشن باشد. این امر از نظر بصری باعث می شود تا ضمن بزرگ تر نشان دادن اتاق ، از ارتفاع کاسته شود. 

گزینه دیگر برای منحرف کردن دیوارها و سقف های بلند ، استفاده از دو کاغذ دیواری متفاوت روی دیوارها است. برای این کار ، تصاویر کاغذ دیواری با رنگ ساده را می توان با مدل های طرح دار  ترکیب کنید. از دو نوع الگو نیز می توانند استفاده کنید ، تا زمانی که رنگ ها و نقوش با یکدیگر سازگار باشند. 

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.