بهترین انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

بدون ديدگاه

بهترین انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک:

ما قصد داریم به شما تکنیک هایی در طراحی داخلی آموزش دهیم،تا فضاهای کوچک خود را طوری طراحی کنید تا فضاهای کوچک و نقلی بزرگتر از آنچه هست نمایش داده شود . یکی از مواردی که می تواند به شما در ایجاد خطای بصری کمک کند طرح و رنگ کاغذ دیواری هاست.

کاغذ دیواری ها در بازار امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و دلیل آن داشتن طرح و رنگ های بسیار متنوع و زیبا به همراه جنس مرغوب است.

کاغذ دیواری ها با توجه به نصب سریع  و آسان آنها جایگزینی مناسب برای رنگ ساختمان می باشد . مزیت دیگری که برای بیشتر افراد بسیار مهم است این است که کاغذ دیواری ها ریخت و پاش ها و بوی تند رنگ های ساختمانی را ندارند.

چگونه کاغذ دیواری برای آپارتمان های کوچک انتخاب کنیم؟

در زمان انتخاب کاغذ دیواری برای فضای مورد نظرتان موارد زیر را در نظر داشته باشید ؛

۱- از چه تناژ رنگی برای وسایل موجود در فضایی که قصد دارید کاغذ دیواری برایش انتخاب کنید استفاده کرده اید؟!این نکته بسیار با اهمیت است که کاغذ دیواری انتخابی شما با وسایل داخل آن مطابقت و همخوانی رنگی داشته باشد . زیرا اگر به این موضوع توجه کافی نداشته باشید دکوراسیون خانه شما، خسته کننده و ناهماهنگ خواهد شد. 

۲-متراژ خانه و یا محل کار بسیار با اهمیت است. اگر فضای کوچک در اختیار دارید و از طرفی کف پوش های طرح دار در آن فضا به کار برده اید؛کاغذ دیواری هایی ملایم با طرح ساده در تناژ رنگ های گرم ، انتخاب ایده آلی می باشد .

۳-در صورتی که کف پوشهای خانه شما طرح دار نیست؛ می توانید به سراغ کاغذ دیواری های سه بعدی و پوستری و یا کاغذ دیواری های دارای طرح برای خانه تان بروید .

۴-برای بزرگتر به نظر رسیدن فضای خانه های کوچک از کاغذ دیواری هایی با رنگ روشن و  طرح ریز استفاده کنید.

۵-کاغذ دیواری های روشن با خطوط افقی ابعاد را به صورت بصری بزرگ تر و پهن تر نشان می دهد.

۶-کاغذ دیواری های روشن با خطوط عمودی  ابعاد را به صورت بصری بلند تر نشان می دهد.

۷-برای سالن های پذیرایی کوچک تنها از یک دیوار برای کاغذ دیواری طرح دار استفاده کنید و بقیه دیوارها را با کاغذ دیواری ساده بافت دار پوشش دهید.

فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور با تجربه ای طولانی و کارشناسان متخصص ،آماده ارائه هرگونه خدمت به شما همراهان گرامی می باشد.

کلیه محصولات را در فروشگاه آنلاین ما می توانید ببینید و به راحتی از بین کلیه برندها و طرح ها در منزل خود انتخاب کنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.