کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب

بدون ديدگاه

کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب

یکی از شخصی ترین قسمت های خانه اتاق خواب آن است. اتاق خواب؛ مکانی برای آسایش، آرامش، رفع خستگی از شلوغی ها و دغدغه های روزمره است. اتاق خواب کاربرد زیادی در منزل دارد و افراد زمان زیادی را در آن مکان سپری میکنند برای همین علم روانشناسی مربوط به رنگ بندی و  دکور خانه و اتاق خواب اهمیت زیادی به این موضوع داده است .

احساس آرامش و آسایش در یک اتاق رابطه ی مستقیم با خلق و خو و رفتار هر شخص دارد. و ایده آل بودن دکوراسیون داخلی اتاق با توجه به سلایق افراد و روحیات آنها با یکدیگر متفاوت است.

در این مقاله سعی شده تا ایده های خوب و جذابی برای اتاق خوابتان ارایه دهیم.

 گاهی در  همسان سازی متریال های موجود با فضا و نور و کاربرد اتاق در جهت درست پیش نمی رود و  برای شخص جای سوال میماند. پس اگر میخواهید  اتاق خواب زیبا با طراحی درستی داشته باشید تنها کافیست با کارشناسان ما  مشورت کنید تا به شما راهنمایی کنند که کدام رنگ برای چه سن و چه سلیقه و روحیه ای مناسب است.

شما میتوانید با مشاوره از کارشناسان ما کل طراحی  اتاق خواب خود از کفپوش تا دیوار  را به بهترین نحو انجام دهید.

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


اگر تنها از یک رنگ برای کاغذ دیواری ، دیوارهای اتاق خود استفاده کنید، فضای جذابی به شما نمیدهد و ممکن است خسته‌کننده به‌نظر  برسد، اما این به‌این معنا نیست که بی‌حساب‌ از رنگ‌های مختلف استفاده کنید. برای اینکه فضای اتاق شما  کسل‌کننده و یکنواخت نباشد، یکی از بهترین راه کارها این است که رنگ کاغذ دیواری یکی از دیوارها را و یا بعضی  از اجسام اتاق را از رنگ‌های تندتر استفاده کنیم. می‌توانید کاغذ دیواری  یکی از دیوارها را به رنگی شادتر و متفاوت‌تر انتخاب کتید و یا از بالش‌ها و پتوهای رنگ تند استفاده کنید.

امروزه کاغذ دیواری ها  یکی از مهم ترین قسمت ها از طراحی داخلی برای اتاق خواب ها میباشند و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فضای اتاق خواب شما دارد و افراد و طراحان دکوراسیون داخلی توجه خاصی به هماهنگ شدن لوازم داخل اتاق خواب با کاغذ دیواری مورد استفاده در آن فضا دارند.

اگر در طراحی اتاق خواب خود به این نکته مهم توجه کنید نتیجه کار فوق العاده جذاب خواهد بود

*رنگ کاغذ دیواری دیوار اصلی اتاق خواب خود را با کوسن و یا پتویی که روی تخت خواب استفاده میکنید هماهنگ کنید و تاثیر آن را در کل کار ببینید.

نکته مهم دیگر این است که اگر برای کاغذ دیواری اتاق خود از طرح های شلوغ و پر کار استفاده کردید حتما رو تختی خود را ساده تر انتخاب کنید تا از فضای اتاق خواب خود لذت ببرید.


یکی دیگر از راه کارهای جذاب برای اتاق خوابتان این است که رنگ زمینه کاغذ دیواری تان را با رنگ لحاف و روتختی تان هماهنگ کنید و تاثیر آن را ببینید.

 

رنگ کاغذ دیواری که در شکل زیر میبینید، از آن دسته رنگ هایی است  که برای دیوارهای تاکیدی استفاده میشود.  رنگ به کار رفته در این کاغذ دیواری بسیار شاخص و انرژیک است و  استفاده کل دیوارها از این تناژ رنگ ، فضا را شلوغ و کوچک نشان دهد. اما وقتی فقط یک دیوار، مثلا دیوار پشت تاج تخت خواب با این کاغذ دیواری کاور  شود، قدرت و زیبایی اصلی خود را نشان می دهد.

 

 

کاغذ دیواری اتاق خواب میتواند به صورت ساده یا با الگو های گرافیکی یا بافته شده باشد. کاغذ دیواری های ساده برای افرادی که تنوع طلب هستند انتخاب بسیار هوشمندانه ای است.این  نوع کاغذ دیواری ها برای افرادی که طرفداران سبک مدرن نیز میباشند بسیار مناسب است.

 

 رنگ سفید، رنگی مناسب  برای دکوراسیون اتاق خواب است. رنگی برای آرامش در پایان یک روز طولانی و پر کار وآغاز یک روز پر انرژی…!!

این نکته را در نظر داشته باشید که دکوراسیون اتاق خواب تاثیر بسیار زیادی در آرامش ما هنگام استراحت دارد. از اهمیت آن غافل نشوید و با مشورت با کارشناسان ما از اثر فوق العاده آن شگفت زده شوید.

گروه اصفهان دکور با ارایه طرح های متنوع  محیط شما را به بهترین شکل دیزاین میکند.

  • استفاده از رنگ های شاد و جذاب را در کاغذ دیواری اتاق خواب فراموش نکنید.
  • کاغذ دیواری های می توانند دکوراسیون اتاق خواب شما را متفاوت کنند.

    برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

     

    در این سایت کلیه خدمات مربوط به فروش کاغذ دیواری و پوستر، زیر سازی و نصب کاغذ دیواری ، فروش و نصب کفپوش و پارکت، دیوارکوب و قرنیز ،موکت ، آینه و پنل های دکوراتیو 

    برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.