کاغذ دیواری قرمز چه ویژگی هایی دارد

بدون ديدگاه

کاغذ دیواری قرمز چه ویژگی هایی دارد؟

کاغذ دیواری قرمز رنگ

روانشناسان و متخصصین در زمینه رنگ بر این باورند که رنگ ها در  محیطی که انسان در آن زندگی و یا کار می کند بر روی سطح انرژی و همچنین خلق و خوی فرد تاثیر می گذارد. و محیط برای شما انرژی ساطع می کند. به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم در طراحی دکوراسیون منزل و محل کار خود حتما به این مسئله اهمیت ویژه ای بدهید و با انتخاب وسایل مناسب و برقراری هارمونی و یکنواختی بین آن ها محیطی آرام و پر از انرژی مثبت را برای خود ایجاد کرده . توجه ویژه به انتخاب کاغذ دیواری اهمیت زیادی دارد زیرا کاغذ دیواری ها یکی از مهمترین عناصر طراحی دکوراسیون می باشند و انتخاب درست آن کل فضا را دگرگون می سازد. کاغذ دیواری ها داری تنوع رنگی و تنوع بافتی بسیار زیادی می باشند،یکی از رنگ های جذاب برای دیوارها ، کاغذ دیواری  قرمز می باشد.

کاغذ دیواری قرمز چه تاثیراتی دارد؟

انتخاب رنگ قرمز برای کاغذ دیواری ها چه ویژگی هایی را به همراه دارد:
 
۱- قرمز نماد عشق و شادی است و باعث افزایش سطح انرژی بدن می شود. استفاده از کاغذ دیواری قرمز در خانه فضای خانه را شادتر و سطح انرژی را افزایش می دهد .
۲-  رنگ قرمز در دسته رنگ های گرم قرار دارد و همان طور که در مورد رنگ های گرم در مقاله های قبلی اشاره شد آنها فضا را گرم و صمیمی می کند به همین دلیل از کاغذ دیواری با رنگ قرمز در کافی شاپ ها و رستوران ها استفاده می شود.
۳- رنگ قرمز  احساس قدرت را به فرد القا می کند و باعث افزایش اعتماد به نفس می شود پس اگر از کاغذ دیواری قرمز در محیط کارتان استفاده می کنید به کارمندانتان در افزایش روحیه شان کمک زیادی کرده اید.
۴- چون رنگ قرمز اشتها را زیاد می کند لذا توصیه می شود برای جلوگیری از اضافه وزن  از این کاغذ دیواری در آشپزخانه و اطراف میز غذاخوری استفاده نکنید !!!!
 
به کاربردن رنگ سرد مانند سفید در کنار رنگ گرم قرمز به متعادل کردن فضایتان کمک زیادی می کند در عین حال می تواند جذابیت این رنگ را دوچندان کند.
 
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به هیچ‌وجه تمایلی به انتخاب این رنگ برای دکوراسیون فضای مورد نظر خود ندارید و این رنگ را رنگ افراطی می‌دانید، در  مقاله های بعدی با ما باشید تا نکات استفاده از این رنگ را برای شما بیان کنیم.
 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.