سنگ یا کاغذ دیواری طرح سنگ

بدون ديدگاه

سنگ یا کاغذ دیواری طرح سنگ:

سنگ یکی از متریال های ساختمانی است که همواره طرفداران زیادی دارد . و به عنوان کالای ساختمانی لوکس شناخته می شود. ما برای شما محصولی را معرفی می کنیم که بسیار قیمت مناسب تری نسبت به سنگ طبیعی دارد ولی در عوض ظاهری شبیه به سنگ را برای شما ایجاد می کند و از این طریق می توانید سطحی براق و طبیعی را در ساختمان خود وارد کنید.

کاغذ دیواری های طرح سنگ در دو حالت کلی موجودند یا به صورت رول های کاغذ دیواری که با در کنار هم قرار گرفتن این رول ها کل سطح پوشش داده می شود و یا به صورت پوسترهای سه بعدی که به طور کلی یک طرح را تشکیل می دهد.

کاغذ دیواری با طرح سنگ مرمر:

فضاهای زیادی هستند که شما می توانید از طرح های سنگی در آن استفاده کنید و زیبایی و درخشش یک سطح سنگی براق و طبیعی را به آن ببخشید. این گونه طرح ها هیچ محدودیتی ندارند و چه در تالار های بزرگ و چه در ورودی کوچک خانه ها قابل استفاده است.

برای مکان هایی که قصد دارید یک دیوار تاکیدی ایجاد کنید از قدرت و صلابت سنگ نگذرید. دیوارهای سنگی  فضا را  خاص و منحصر به فرد کنند.

کاغذ دیواری های طرح سنگ به عنوان مثال طرح سنگ مرمر  باعث می شود فضای شما بدون اینکه هزینه سنگ مرمر واقعی را بپردازید با ابهت و با صلابت شود.

کاغذ دیواری با طرح های سنگ مرمر  برای آشپزخانه نیز مناسب است ، اما ما می توانیم آن را به صورت شگفت آور در دیوارهای دستشویی نیز استفاده کنیم. 

 یکی دیگر از ایراداتی که به استفاده از سنگ طبیعی وارد است این است که اجرای دیوار های سنگی مخصوصا سنگ های مرمر هزینه و زمان مخصوص به خود را می طلبد. ولی شما با انتخاب کاغذ دیواری طرح سنگ نه تنها هزینه های خود را به شدت کاهش می دهید بلکه می توانید با توجه به کاتالوگ ها ببینید که دیوار سنگی شما چه شکلی خواهد شد. آلبوم های  کاغذ دیواری نمایش کلی از سنگ ها در کنار هم را  قبل از نصب برای شما به نمایش می گذارد.

چه جاهایی برای کاغذ دیواری های طرح سنگ مناسب ترند؟

شما می توانیداز این طرح در آشپزخانه هایتان بین کابینت ها، پشت تلویزیون ، در اتاق خواب برای دیوار پشت تختخواب و ورودی منزل استفاده کنید. این طرح ها برای افرادی که عاشق طبیعت هستند بسیار ایده آل است.

یک ویژگی جذاب دیگری که کاغذ دیواری های طرح سنگ دارند جلوه های سه بعدی آنهاست در صورتی که سطح آنها کاملا مسطح است که بسیار کار را راحت کرده چون علاوه بر اینکه شما سطح را به صورت بعد دار و دارای برجستگی می بینید ولی وقتی دست می کشید طرح یکنواخت است. این ویژگی باعث شده است که نیاز به تمیز کردن گردو غبار در بین فرورفتگی و برجستگی های آن وجود ندارد و تمیز کاری راحتی دارد.

فضای راه رو ها و لابی ها و همچنین مکان های اداری از جمله فضاهای ایده آل برای این نوع کاغذ دیواری ها است.

کاغذ دیواری طرح سنگ

انواع کاغذ دیواری طرح سنگ در فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور موجود می باشد.  سنگ های تراش خورده منظم باشد و یا سنگ های تیشه ای نامنظم. طرح سنگ های مرمر سفید و یا طرح سنگ های لاشه ای یک تکه.

فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور با تجربه ای طولانی و کارشناسان متخصص ،آماده ارائه هرگونه خدمت به شما همراهان گرامی می باشد.

کلیه محصولات را در فروشگاه آنلاین ما می توانید ببینید و به راحتی از بین کلیه برندها و طرح ها در منزل خود انتخاب کنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.