کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

بدون ديدگاه

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

کاغذ دیواری سه بعدی به کاغذ دیواری هایی گفته می‌شود که سطحی صاف و یکنواخت دارند ولی با داشتن سایه های زیبا و حرفه ای طرح کاغذ دیواری به صورت سه بعدی به نظر برسد . در اصل این یک خطای دید است.

 هر چه که دستگاه های تولید کاغذ دیواری پیشرفته تر شدند توانایی ایجاد این تفاوت رنگ بالاتر رفته و به چشم کمک می کند تا تصاویر به صورت سه بعدی و واقعی تر دیده شوند. 

 کاغذ دیواری سه بعدی را می توان برای اتاق خواب ، کاغذ دیواری سه بعدی برای پشت ال سی دی ، کاغذ دیواری سه بعدی محل کار ، و یا حتی برای اتاق نوجوانان نیز استفاده کرد .

در سایت اصفهان دکور می توانید به مجموعه کاملی از این نوع کاغذ دیواری ها دسترسی داشته باشید.

نکته بسیار مهم:

۱- در هنگام انتخاب این طرح ها  توجه کنید که با وجود اینکه در ابتدای کار طرح بسیار خاص و زیباست ولی از رنگ بندی استفاده کنید که پس از گذر زمان برای شما خسته کننده نباشد.

۲- این کاغذ دیواریها به دلیل داشتن طرح های سایه دار کمی شلوغ به نظر می رسند پس توصیه ما به شما این است که در یک یا نهایتاً دو دیوار از آن استفاده کنید و در کنار آن ها حتما از کاغذ دیواری ساده استفاده کنید. استفاده زیاد از کاغذ دیواری سه بعدی باعث نامتقارن دیده شدن و ایجاد عدم حس راحتی در فضا می شود.

بسیاری از افراد به پوستر کاغذ دیواری اشتباها کاغذ دیواری سه بعدی می گویند. ولی باید بدانید که این دو با هم متفاوت هستند. پوستر کاغذ دیواری شامل منظره یا هر تصویر دیگری میباشد که متناسب با دیوار شما و برابر با ابعاد شما چاپ می شود و سپس توسط نصاب بر روی دیوار نصب می شود. در صورتی که کاغذ دیواری سه بعدی شامل طرح های تکرار شونده است که پس از نصب طرح‌های آن را به صورت سه بعدی می بینید.

در هنگام نصب این نوع از کاغذ دیواری ها از نصاب حرفه ای استفاده کنید.چون عدم نصب صحیح این کاغذ دیواری ها در کنار هم ، به خوبی طرح سه بعدی آن دیده نشود.

 فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور با تجربه ای طولانی و کارشناسان متخصص ،آماده ارائه هرگونه خدمت به شما همراهان گرامی می باشد.

کلیه محصولات را در فروشگاه آنلاین ما می توانید ببینید و به راحتی کلیه برندها و طرح ها را به راحتی در منزل انتخاب کنید.

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.