میخواهید سالن آرایشی خود را کاغذ دیواری کنید؟

بدون ديدگاه

میخواهید سالن آرایشی خود را کاغذ دیواری کنید؟

آرایشگاه ها از آن دسته مکان های تجاریی هستند که  زیبایی و جذابیت در  دکوراسیون داخلی آن ها بسیار حایز اهمیت است و می تواند مشتریان را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. یکی از المان ها برای جذب مشتری علاوه بر هنر و کار آرایشگر زیبایی و جذابیت طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه میباشد.

طراحی خاص و متفاوت برای دکوراسیون  آرایشگاه های زنانه اهمیت زیادی دارد و بیشتر آرایشگر ها قبل از شروع کار و یا بعد از گذشت مدت زمانی از شروع کار خود علاقه مند به ایجاد دکوراسیونی متفاوت در  آرایشگاه خود می شوند و سعی دارند تا دکوراسیون آرایشگاه خود را به بهترین شکل طراحی کنند.

اگر در سالن آرایشی خود اتاق‌های کوچکی دارید  استفاده از رنگ و نور و آینه های زیاد را بسیار جدی بگیرید. اگر کل دیوارها و یا دیوارهای بزرگ را با این موارد  پوشش دهید توهم بزرگی فضا را برای بیننده به وجود می آورد.  برای کف سالن آرایشی کوچک خود ترجیحا از یک متریال و با یک رنگ استفاده کنید چون وقتی کف دارای  بافت یکپارچه‌ای باشد باعث بزرگتر نشان داده شدن آن می‌شود. اگر می خواهید دکوری  ساده در سالن خود داشته باشید پیشنهاد می‌شود از آینه های بزرگ استفاده کنید. که می تواند یک آینه با قاب بزرگ و زیبا باشد. 

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

حتما یک قسمت را برای پذیرش قرار دهید با فضایی مناسب  برای یک کامپیوتر و  یک ویترین که بتوانید برخی از محصولاتی که سالن زیبایی تان ارائه می‌دهد را در آن قرار دهید. برای قسمت  مانیکور یک صندلی و  یک میز کشو دار  بهترین انتخاب است چرا که آن‌ها انعطاف پذیری بالایی دارند.

یکی از مهم ترین قسمت های سالن آرایشگاه زنانه مخصوص  قسمتی است که خدمات اصلاح و میکاپ در ان انجام می شود. که نمای کلی برای  این محیط  یک سری صندلی و آینه های بلند و کوتاه می باشد و با ایده های مختلف سالن های مختلفی  ایجاد شده است.

سایز کمدها  و وسایلی که برای  سالن آرایشی تان در نظر می گیرید را هماهنگ با مساحت سالن انتخاب کنید تا فضای سالن دچار درهم ریختگی و شلختگی نشود.

یکی دیگر از کارهایی که قبل از شروع به طراحی برای سالن آرایشی خود باید انجام دهید این است که از قبل تعیین کنید که قصد دارید از چه سبکی در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید سبک مدرن یا دکوراسیونی مجلل و لوکس دوست دارد.

هیچ گاه سعی نکنید از هر دو سبک در یک فضا استفاده کنید چرا که تلاش شما بی نتیجه است ، به نظر شما  یک آینه با قاب سلطنتی روی دیوار سالنی مدرن و کلاسیک زیبا میشوذ؟؟  سالن های لوکس بیشتر از کاغذ دیواری های گلدار و گچبری های شیک برای تکمیل دکوراسیون داخلی استفاده میکنند.

برای داشتن فضایی خاص در سالن آرایشی خود از نقش پوسترهای سه بعدی غافل نشوید.

بی شک یکی از موثرترین محصولات در دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری ها می باشند جدیدا کاغذ دیواری های سه بعدی یا همان پوستر دیواری ها  به بازار آمده که نقش بسیار مهمی در زیبایی محل کار شما ایفا میکنند.

گروه اصفهان دکور شامل مجموعه ای از تصاویر زیبا از کاغذ دیواری سه بعدی برای آرایشگاهها و سالنهای زیبایی و دیگر مشاغل مرتبط به آن میباشد که شما میتوانید تصویر مورد نظر خود را از بین آن ها انتخاب کنید و یا با مشاوره با کارشناسان ما طرحی که در ذهن دارید را به راحتی پیدا کنید .

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در این سایت کلیه خدمات مربوط به فروش کاغذ دیواری و پوستر، زیر سازی و نصب کاغذ دیواری ، فروش و نصب کفپوش و پارکت، دیوارکوب و قرنیز ،موکت ، آینه و پنل های دکوراتیو 

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

کلمات کلیدی: کاغذ دیواری سالن آرایشی ، دکوراسیون سالن آرایشی، کاغذ دیواری سالن آرایشی زنانه ، تغییر دکوراسیون سالن آرایشی زنانه ، تغییر دکوراسیون سالن آرایشی مردانه 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.