کاغذ دیواری ساده را چگونه انتخاب کنیم؟

بدون ديدگاه

کاغذ دیواری ساده را چگونه انتخاب کنیم؟

گاهی اوقات ، کاغذ دیواری های ساده برای طراحی ، بهترین انتخاب است مخصوصا اگر طرف دار طراحی به سبک مینیمال هستید . در این حالت رنگهای ساده می توانند احساسات یک فضا را  تغییر دهند. از دیوارهایی با رنگ های پررنگ استفاده کنید تا یک اتاق را زنده کنید ، یا از کاغذ دیواری خنثی یا خاکستری استفاده کنید تا احساسی آرام تر و متفکرانه برای مینیمالیستی درون خود ایجاد کنید.

کاغذ دیواری ساده  ، از آن دسته کاغذ دیواری هایی است که با هر چیدمان و هر نوع کاغذ دیواری دیگر جفت می شود . کاغذ دیواری ساده نوعی از  کاغذ دیواری است که یا اصلا طرحی ندارد و یا فقط شامل بافت داخل آن است . به خاطر همین تنوع آن ها بسیار بالاست و در رنگ های وسیعی تولید می شوند. شما می توانید به علت تنوع بالای آن هر تناژ رنگی که مورد نظرتان است را به راحتی پیدا کنید.

نکاتی که برای انتخاب کاغذ دیواری ساده باید در نظر بگیرید را با هم مرور می کنیم:

استفاده از کاغذ دیواری ساده به صورت ترکیبی با کاغذ دیواری های طرح دار در طراحی ها بسیار طرفدار دارد. انتخاب کاغذ دیواری ساده هماهنگ و متناسب با کاغذ دیواری طرح دار از مهم ترین استفاده های کاغذ دیواری ساده ،است. برای هر کاغذ دیواری طرحدار چندین گزینه کاغذ دیواری شاده وجود دارد که طبق سلیقه خود می توانید یکی را انتخاب کنید و روی دیوار منزلتان هماهنگی ایجاد کنید.

انتخاب اینکه کدام دیوار را طرح دار کنید و یا برای کدام دیوار از کاغذ دیواری ساده استفاده کنید بسیار سلیقه ای است ولی اصولی نیز وجود دارد که اگر از آن پیروی کنید به فضای مدرن تر و ایده آلی می رسید. در یک اتاق، دیوارهای روبروی هم را با کاغذ های گل دار پوشش دهید، این خیلی بهتر است؛ بسیار کم پیش میاید که کاغذ های گلدار را در دیوارهای کنار هم نصب کنند.به همین خاطر بر روی این دیوارها کاغذ دیواری ساده نصب میشود. کاغذ دیواری ساده بهتر است از همه نظر با جفت طرح دار آن همخوانی داشته باشد.

به عنوتن مثال بافت کاغذ دیواری ساده باید با نوع طرحدار انتخابی تان هماهنگی داشته باشد . اگر کاغذ دیواری  اکلیل دار انتخاب کرده اید از انواع ساده دارای اکلیل نیز برای ست کردن آن استفاده کنید. یا اگر کاغذ دیواری طرح دارمان بافتش پتینه است ، کاغذ ساده آن را هم با بافت پتینه استفاده میکنیم.


آلبوم کاغذ دیواری ساده:

همه ی آلبوم های کاغذ دیواری،به  همراه کاغذ دیواری طرح دارشان، یک کاغذ دیواری ساده هماهنگ با آن نیز قرار داده اند . هنگام تولید طراحان ، برای هر کاغذ دیواری گل دار، یک کاغذ دیواری ساده متناسب با رنگ و بافت آن در نظر می گیرند. به این نکته توجه کنید که بعضی از کاغذ دیواری های ساده خودشان طرح دارند، اما مقدار طرح های آن خیلی کم تر از انواع طرح دار هماهنگ شده با آن است. خوشبختانه تنوع و تعداد کاغذ دیواری های ساده موجود در هر آلبوم کاغذ دیواری آنقدر زیاد است که شما به راحتی بتوانید متناسب با کاغذ دیواری طرح دارتان یکی را انتخاب کنید. از طرفی آلبوم های کاغذ دیواری ساده نیز موجودند که در همه آنها فقط کاغذ های ساده با رنگ های متنوع قرار داده شده است.

مدل های کاغذ دیواری ساده:

این روزها کاغذ دیواری ها بسیار متنوع شده اند و هر روز بر تنوع آن ها افزوده میشود به طوری که این کاغذ ها هر روز از لحاظ جنس و رنگ روز به روز متنوع تر میشوند. دسته بندی این کاغذها معمولا به دو صورت کلاسیک و مدرن صورت میگیرد،


کاغذ دیواری ساده با طرح های مدرن چیست؟

کاغذ دیواری های مدرن  معمولا دارای طرح های بسیار کم با ابعاد کوچک هستند این کاغذ دیواری ها بسیار ساده می باشند. شما با استفاده از نوع ساده کاغذ دیواری سبک دکوراسیون خود را به سمت مدرن پیش می برید. سبک مدرن طرفداران خود را دارد این سبک در عین سادگی جلوه فوق العاده ای به فضا میدهد .

گروه اصفهان دکور که در زمینه فروش کاغذ دیواری فعالیت دارد تمام برندهای درجه یک اروپایی و آسیایی را پیش روی شما قرار داده است. کافی است که شما فقط رنگ را انتخاب کنید، مشاوران ما شما را برای بهترین انتخاب یاری میدهند ما با داشتن گروه نصب کاغذ دیواری حرفه ای کاغذ دیواری تان  را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت نصب می کنیم. تخصص کارشناسان ما ایجاد هماهنگی در دکوراسیون داخلی شماست.

نکته پایانی در مورد کاغذ دیواری های ساده این است که کاغذ دیواری هایی با طرح های ساده و با رنگ های ملایم برای ایجاد دکوراسیون آرام و دلنشین مناسب است . در فضاهای کوچک انتخاب کاغذ دیواری های روشن و ملایم گرفتگی در سالن را از بین می برد.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.