کاغذ دیواری روی سطح زبر و خشن مثل سطوح سیمانی یا آهکی

بدون ديدگاه

کاغذ دیواری روی سطح زبر و خشن مثل سطوح سیمانی یا آهکی – راه حل هایی برای نتیجه صاف

هنگام نصب کاغذ دیواری های جدید ، گچ صاف سطح ایده آل ای محسوب می شود. متأسفانه ، همه خانه ها چنین شرایط عالی را ندارند. اغلب اوقات ، نصابان برای نصب کاغذ دیواری ها با گچ خشن روبرو می شوند ، که متأسفانه به عنوان یک سطح برای کاغذ دیواری کاملاً نامناسب است. دلایل آن واضح است ، اما ما در این مقاله با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد.

اینکه آیا نصب  کاغذ دیواری روی گچ خشن ممکن است یا نه  بستگی به ساختار و همچنین نوع کاغذ دیواری دارد. اما نترسید: راه حل هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد کاغذ دیواری ها  را حتی بر روی دیوارهای گچ خشن آویزان کنید. این ممکن است کمی کار اضافی و مقداری هزینه اضافی داشته باشد ، اما این رویای شما را برای کاغذ دیواری با الگوی زیبا یا طرح زیبا تحقق می بخشد!

چرا سطوح خشن برای نصب کاغذ دیواری مناسب نیست
همانطور که اکنون می دانیم ، یک سطح صاف ، تمیز ، پایدار و چسبنده برای نصب صحیح کاغذ دیواری و رسیدن به نتیجه بدون آسیب و زیبا مورد نیاز است. سطح زبر و خشن، این پیش شرط را فقط  به صورت جزئی ارائه می دهد. ممکن است در هنگام نصب کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری به سختی نصب شود یا آسیب ببیند. و یا کاغذ دیواری زیبا و با کیفیت شما می تواند قبل از خشک شدن چسب از بین برود!

حتی اگر شما در نصب کاغذ دیواری بدون آسیب رساندن به آن موفق باشید ، ساختار یا دانه زیر  کار زبر از زیر کاغذ دیواری قابل رویت خواهد بود ، و ظاهر کلی را به شدت خراب می کنید ، به علاوه باعث می شود کاغذ دیواری بسیار بیشتر در معرض سوراخ شدن یا بریدگی قرار بگیرد. به طور کلی: نصب کاغذ دیواری روی گچ زبر معنی ندارد – ابتدا باید سطح صاف شود.

اما برای این قاعده یک استثنا وجود دارد: هنگام برخورد با یک دیوار گچی  ، از کاغذ دیواری های PVC ضخیم یا وینیل به طور بالقوه می توان استفاده کرد و یک راه حل قابل قبول را ارائه می دهد. البته ، ما قادر به ارائه هیچ گونه تضمینی نیستیم ، زیرا هر دیوار متفاوت است. به غیر از سطح و زبر بودن آن ، دیوار باید سالم و بدون آسیب ، مناسب و تمیز باشد – به این معنی که ممکن است نیاز به زیر سازی باشد. راه حل: از یک محصول آماده سازی سطح مثل بتونه یا بتونه کناف  استفاده کنید که بر روی سوراخ های کوچک رار گرفته و آن سطح را صاف کند و با استفاده از پرایمر یک پایه چسب مناسب برای کاغذ دیواری های وینیل ایجاد کنید. 

نحوه نصب کاغذ دیواری روی دیوارها با سطح خشن
بیایید به جنبه های عملی بپردازیم: وقتی با یک سطح دیوار بسیار خشن برخورد کرده اید اما عاشق کاغذ دیواری هستید و نمی توانید صبر کنید تا آن را روی دیوارهای خود نصب کنید ، چه کاری انجام می دهید؟

 اضافه کردن یک لایه از گچ صاف بر روی سطح دیوار
وقتی صحبت از گچ خشن است ، این سؤالاتی است که باید بپرسید و در مورد آن اطلاعاتی به دست آورید:

الف) ماده اولیه چیست؟ گچ آهک ، گچ آهک سیمانی ، گچ سفالی ، گچ رزین مصنوعی یا سایر مواد؟
ب) آیا سطح زبر و خشن یک دست است یا در مکان هایی خرده و یا کپک زده است؟ آیا بسیار شنی است و یا پر از گرد و غبار؟
ج) آیا سطح زبر شما نقاشی شده است ، و اگر چنین است ، از چه نوع رنگی استفاده شده است ؟ به عنوان مثال ، رنگهای لاتکس به عنوان رنگهای آب بندی طبقه بندی می شوند. آیا رنگ پوسته پوسته شده یا نه؟

در رابطه با الف): به عنوان یک شخص عادی ، شما نمی توانید مواد اولیه گچ را بگویید. (مگر در مواردی که خودتان دیوارها را پوشش دهی کرده باشید ، در این صورت شما می توانید که نوع گچ مورد استفاده را بدانید .) اگر مطمئن نیستید ، بهتر است از یک متخصص بپرسید.و بر آوردی از هزینه های خود داشته باشید. پس از همه ، شما به نتیجه نهایی ایده آل امیدوار باشید! موضوع مهم دیگری که باید بررسی کنید این است که آیا لایه گچ جدیدی که قصد دارید برای رسیدن به سطح یک نواخت استفاده کنید قابلیت چسبندگی به سطح زیرین را دارد؟؟

با توجه به ب): انجام آزمایش ضربه زدن / فشار دادن برای اینکه آیا لایه خشن قدیمی هنوز پایدار است یا خیر. با دست خود گچ را ضربه بزنید و نواحی مختلف را با ناخن انگشت یا یک شیء برجسته فشار دهید. اگر با فشار قسمتی از آن کنده شد ، پایداری کافی برای قرار داد لایه ای از گچ صاف روی آن  وجود ندارد. ابتدا سطح قدیمی آسیب دیده باید برداشته شود.

همیشه مناطق مرطوب و لکه های قالب را کاملاً بررسی کنید. دلیل این مسائل باید قبل از دوباره گچ کاری و یا قرار دادن گچ بررسی شود. قبل از گچ کاری مجدد یا قرار دادن گچ ، مطمئن شوید که منطقه کاملاً خشک (و در صورت لزوم ضد عفونی شده) باشد.

اگر دست خود را روی دیوار بکشید و مقدار زیادی “شن” یا گرد و غبار در حال ریختن باشد ، باید سطح رویه را تراشید تا گچ خیس جدید بتواند به دیوار چسبیده شود.

با توجه به c): لایه های قدیمی تر، رنگ می توانند هنگام افزودن گچ صاف جدید مشکل ساز باشند. و اگر لایه نازکی از گچ را روی آن بکشیم رنگ قدیمی نیز می تواند از گچ جدید رد شود و اثر رنگش باقی بماند (و به تبع آن روی کاغذ دیواری جدید نشان داده شود ، به محض اینکه دیوار تازه گچ شده با استفاده از چسب کاغذ دیواری دوباره مرطوب شود). با مالیدن آن با یک پارچه مرطوب ، لایه رنگ را تست کنید تا ببینید که در صورت مرطوب شدن از دیوار جدا نشود. برای بررسی ثبات ، چند لایه چسب قوی روی دیوار بمالید و سریع آنها را خشک کنید. در صورت یافتن بقایای رنگ روی چسب ، سطح قابل دوام نیست و باید رنگ قدیمی از دیوار برداشته شود.

استفاده از گچ صاف – بهترین کار را از کارشناسان بخواهید!
اگر شخصی هستیدکه اشتیاق و علاقه به کار با گچ و گچ کاری را دارید – یا در نتیجه سالها تجربه یا سابقه حرفه ای مرتبط – خودتان دست به کار شوید در غیر این صورت همیشه باید از یک متخصص بخواهید که گچ جدید صاف را روی دیوار بزند. لایه جدید گچ صاف باید به اندازه کافی قوی باشد که ساختار خشن زیر آن را بپوشاند. پس از اینکه کاملاً خشک شد ، لازم است قبل از شروع پروژه نصب  کاغذ دیواری  ، سطح کامل صیقل داده شود. مثل همیشه ، اطمینان حاصل کنید که سطح چسبنده است. برای سطوح بسیار جاذب ، ممکن است لازم باشد ابتدا از پرایمر قوی استفاده کنید.

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.