می خواهید برای راه رو و راه پله ی خود کاغذ دیواری انتخاب کنید؟

بدون ديدگاه

می خواهید برای راه رو و راه پله ی خود کاغذ دیواری انتخاب کنید؟

امروزه معماران برای طراحی دکوراسیون داخلی در ساختمان ها  به همه مکان ها توجه دارند. برای اینکه فضایی شیک و مدرن داشته باشید باید کل فضا را در نظر داشته باشید زیرا زیبایی کل ساختمان در کنار هم فضای مدرن به شما میدهد پس حتی از کوچک ترین فضا ها هم نگذرید.

راه پله و راهرو ها در ساختمان ها نیز از آن مکان هایی هستند که زیبایی شان  می تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی منزل داشته باشد پس در انتخاب کاغذ دیواری برای این محیط دفت لازم را داشته باشید.


برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری برای دیوار راهرو و راه پله ها ، اولین کار توجه به رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منزل و رنگ کاغذ دیواری های ، دیگرقسمت ها می باشد. در انتخاب رنگ برای کاغذ دیواری راه پله ها  به متراژ راهرو و راه پله و میزان نور ورودی  رنگ کاغذ دیواری ،دیوار این قسمت از منزل را انتخاب نمایید.

بررسی رنگ های مختلف برای دیوار راه پله و راهرو

رنگ کاغذ دیواری برای دیوار راه پله و راه روها هم میتواند  از انواع رنگ های سرد و یا گرم باشد. حتما رنگ این قسمت ها را  با توجه به رنگ  دیوار سایر قسمت های منزل خود انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم تا رنگ های  رایج و مناسب برای این قسمت از ساختمان را برایتان معرفی میکنیم.

کاغذدیواری رنگ سفید برای راه پله و راهرو

اگر میخواهید فضای راهرو و راه پله شما بزرگ و دلباز دیده شود از رنگ های سفید و یا رنگ های روشن استفاده کنید.

کاغذدیواری رنگ قرمز برای راه پله و راهرو

اگر ورودی خاص و زیبا میخواهید از رنگ قرمز برای کاغذ دیواری راهرو و راه پله هایتان استفاده کنید.

کاغذدیواری رنگ سبز مایل به زرد برای راه پله و راهرو

این رنگ  از انواع رنگ های گرم است و اگرمی خواهید راهرو و راه پله های منزل تان فضایی گرم و صمیمی داشته باشند استفاده از این رنگ کاغذدیواری برای دیوارها انتخاب خوبی است.

کاغذدیواری رنگ آبی برای راه پله و راهرو

رنگ آبی از آن دسته از انواع رنگ های سرد و زیباست که شما با استفاده از این رنگ می توانید حس آرامش را در فضای راه پله و راهروی منزلتان ایجاد کنید.

کاغذدیواری رنگ های خنثی برای راه پله و راهرو

رنگ های خنثی نظیر خاکستری و قهوه ای و …  چون به راحتی با دیگر قسمت های خانه ست می شود انتخاب مناسبی برای دیوار راه پله و راهرو هاست.

کاغذدیواری رنگ های تیره برای راه پله و راهرو

اگر علاقه مند به استفاده از رنگ های تیره کاغذ دیواری برای پوشش دهی دیوارهای راهرو هستید  کاغذ های دیواری با زمینه روشن و طرح های تیره را انتخاب کنید.

کاغذدیواری راه دار برای راه پله و راهرو

اگر سقف راهرو شما کوتاه است انتخاب طرح های راه دار بسیار هوشمندانه است چون با ایجاد خطای دید باعث بلند تر دیده شدن سقف می شود.

 

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در این سایت کلیه خدمات مربوط به فروش کاغذ دیواری و پوستر، زیر سازی و نصب کاغذ دیواری ، فروش و نصب کفپوش و پارکت، دیوارکوب و قرنیز ،موکت ، آینه و پنل های دکوراتیو 

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.