اولین ایده برای کاغذ دیواری کردن دیوارهای شیب دار

بدون ديدگاه

اولین ایده برای کاغذ دیواری کردن دیوارهای شیب دار

اتاق هایی که در زیر  عقب نشینی های ساختمان قرار گرفته اند از ویژگی  دنج و راحت بیرون می روند ، روند نزولی سقف باعث از بین رفتن فضا و کم تر شدن فضای ذخیره سازی می شود. برای ایجاد بهترین محیط ممکن و حس رفاه باید تصاویر کاغذ دیواری ، رنگ و مبلمان را با اندکی عمق بیشتر در نظر بگیرید.

برخلاف تصور  مبنی بر اینکه سقف های شیب دار مناطق مشکل دار  هستند ، در واقع حجم بالایی از پتانسیل خلاق را فراهم می کنند. این پتانسیل خلاق را می توان با استفاده از کاغذ دیواری هایی با طراحی زیبا به طور کامل مورد استفاده قرار داد .

این مقاله برای راهنمایی شما نوشته شده است . اولین باری که شما  قصد دارید کاغذ دیواری را برای اتاقی با سقف شیب دار امتحان کنید ، کمی صبر و زمان لازم دارید. با استفاده از نکات و ترفندهای ما ، می توانید با اطمینان به نتیجه مناسب برسید.

همه سقف های شیب دار یکسان نیستند.برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای سقف های شیب دار ، اولین نکته این است که آیا بیش از یک نفر در اتاق حضور دارد. در اتاق زیر شیروانی / طبقه بالا ، دو شیب و دو دیواره شیروانی روبروی یکدیگر وجود خواهد داشت. یک ناحیه دیواره مستقیم پایین (یا اصلاً هیچ) وجود خواهد داشت که به آن دیواره زانو ،  گفته می شود. از طرف دیگر ، اتاق ممکن است فقط یک سقف شیب دار شامل یک دیوار تخته ای در حدود ۸۰ سانتی متر داشته باشد. سپس دیوارهای باقیمانده مستقیم خواهند بود.

سقف شیب دار می تواند زاویه های مختلف داشته باشد. هرچه شیب تندتر باشد ، سطح سقف بالاتر می رود و بیشتر شیب “بیرون زده” به داخل اتاق خواهد بود.

ابتدا برنامه ریزی کنید ، بعدا کاغذ دیواری خود را انتخاب کنید
سقف های شیب دار دارای پتانسیل عظیمی برای اتاق های تخیلی و شیک با  جذابیت دو برابر هستند. قبل از انتخاب مدل کاغذ دیواری ، مفهوم طراحی داخلی اتاق باید نهایی شود.

از چیدمان اتاق باید به صورت هوشمند استفاده شود و نسبت ها با مبلمان  هماهنگ شوند. جنبه مهم دیگر ، آزادی حرکت در فضا است. آیا ساختارها و مسیرهای مشخصی وجود دارد؟  آیا مبلمانی برای این بخش وجود دارد یا این منطقه نسبتاً خالی خواهد بود؟ آیا این دیوار یک نقطه ی کانونی مرکزیی است ، به عنوان مثال اگر تختخوابی در زیر سقف شیب دار قرار گیرد؟ تعداد ، نوع و موقعیت پنجره ها (چراغهای سقفی ، پنجره های عمودی ، درهای بالکن) نیز باید در نظر گرفته شود. این ملاحظات تأثیر قابل توجهی در انتخاب الگو ، رنگ  و طرح های کاغذ دیواری خواهد داشت.

کاغذ دیواری طرح دار برای سقف های شیب دار
از نظر طرح برای کاغذ دیواری ، محدودیت های بسیار کمی وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید الگوهای گل عاشقانه ، طرح های هندسی یا گرافیکی ، الگوهای بدون هیچ گونه قانون و نظمی  و بسیاری نقوش غیر معمول دیگر را انتخاب کنید. اندازه ، پیدا کردن  موقعیت مناسب برای کاغذ دیواری ها و اثرات الگوها تأثیر عمده ای بر فضای اتاق دارد.

کاغذ دیواری با طرح های بزرگ ،  افقی باعث می شود سقف شیب دار کوتاه تر به نظر برسد ، از نظر بصری ارتفاع اتاق را کاهش داده و به طور کلی باعث کوچکتر شدن فضا می شود.
کاغذ دیواری با طرح های ظریف تر ، باریک و عمودی باعث می شود اتاق بزرگتر ، بالاتر و گسترده تر به نظر برسد.
کاغذ دیواری با طرح های چند بعدی یا مجسمه ای که اغلب در مدل های هندسی و گرافیکی یافت می شوند ، برای مناطقی که در اطراف چراغها و تخت خواب ها قرار دارند مناسب نیستند. آنها فضای کمتری را ایجاد می کنند. اگر بیش از یک پنجره در سقف شیب دار وجود داشته باشد ، باید از کاغذ دیواری طرح دار به طور کلی جلوگیری شود.

تصاویر پس زمینه به صورت چوب یا سنگ از سقف های شیب دار برای ایجاد یک تصویر طبیعی استفاده می شود و بسیار چشم نواز هستند. آنها چشم را به سمت سقف شیب دار جلب می کنند.
در اتاق های کودکان با شیب ، باید در نظر گرفت که کاغذ دیواری صرفاً یک عنصر تزئینی است یا اینکه منظور از آن ترقیب کردن کودک برای بازی است. که در این صورت استفاده از کاغذ دیواری برای دیواره های شیب دار منطقی نخواهد بود.

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

رنگ های کاغذ دیواری برای سقف های شیب دار
رنگهای روشن یا تیره ، پاستیلی یا طبیعی – به طور کلی ، هر چیزی در اتاقهایی با سقف شیب دار می تواند مورد استفاده قرار گیرد. راندمان نور طبیعی هر پنجره نقش مهمی دارد. دیوارهای شیبدار هرگز نباید به عنوان یک عنصر جداگانه دیده شوند – ترکیب رنگ ها در اتاق باید یک تصویر هماهنگ ایجاد کند. اگر رنگ های تیره یا قوی تر را برای شیب انتخاب می کنید ، برای جلوگیری از یک فضای سنگین یا تاریک ، یک رنگ با  کنتراست سبک تر برای دیواره های دیگر لازم است. کنتراست کلمه جادویی برای تمام اتاق هایی است که دارای سقف شیب دار است. این می تواند در درجه بندی های ظریف ، تضادهای نور تیره را ایجاد کند.

اتاقهایی با سقف شیب دار فقط با یک طرح کاغذ دیواری پوشش داده شود؟
دیوارهایی با شیب هایی که دارای دیواره زانوی بالایی هستند می توان همانند با دیواره های عمودی مستقیم دیوارپوش کرد ، زیرا این یک جلوه خنثی را ایجاد می کند. شیب به سادگی در طراحی، یکپارچه شده است و هیچ تغییری در اتاق ندارد. اما باید توجه داشت که الگوهای کوچک در اولویت هستند. الگوهای بزرگ ، رنگ های روشن یا تیره به صورت تک رنگ به طور قطع مناسب نیستند زیرا فضا را  طاقت فرسا میکند و جلوه ای بی نظیر دارند. 

 طرح کاغذ دیواری هم برای شیب و هم سقف
با ادامه دادن  کاغذ دیواری روی سقف ، می توانید باعث افزایش حرکت و عمق در اتاق شوید. از الگوهای راه راه ، نقطه ، گل استفاده کنید. کاغذ دیواری  در طرح های  چوب یا سنگ نیز مناسب هستند.

یک روش کار آمد دیگر تقسیم سقف شیب دار است که یک روشی جدید محسوب می شود. محبوب ترین و رایج ترین روش برای انجام این کار تقسیم کلاسیک به دو بخش است. مناطق شیب دار و مستقیم دیوار از یکدیگر توسط ابزار جدا شوند . کاغذ دیواری طرح دار را می توان با مدل های یک رنگ ساده ترکیب کرد ، اما کاغذ دیواری های سنگی یا چوبی نیز به عنوان یک کنتراست بسیار کارآمد هستند. برای درک بهتر این مطلب تصویر زیر را با دقت ببینید.

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.