کاغذ دیواری جالب برای نوجوانان

بدون ديدگاه

کاغذ دیواری های جالب برای نوجوانان

اوه بله ، همه ما دوست داریم که به سالهای نوجوانی خود نگاه کنیم! چقدر خوشحال و بی خیال بودیم! حداقل این همان چیزی است که ما در خواب آرزو می کردیم ، اگر فقط والدین ما ما را درک کرده بودند! “من وقتی پدر و مادر شدم هرگز مانند او نیستم – خیلی خونسرد تر خواهم شد!” آیا این برای شما آشنا است؟

اما با گذشت سالها ، تجربیات خودمان و با گذشتن از بلوغ ، سرانجام فهمیدیم که تمام کارهای  والدین ما فقط به معنای خوبی بوده اند و احتمالاً ناامیدانه از خواسته ها و رفتارهایمان غافل شده اند. اگر آنچه را که برای نوجوانان مهم است به یاد می آوریم: تلاش برای چیزهای جدید ، آزمایش محدودیت ها ، عصیان کردن علیه آنچه به عنوان یک دنیای اقتدارگرا تلقی می شود – و فقط با لحن شخصی خود زندگی کنید. به هر حال ملودی عجیب است.

به همین دلیل است که مجموعه های مختلفی از قوانین (دکوراسیون داخلی) در مورد اتاق های جوانان بخصوص از نظر انتخاب کاغذ دیواری ها اعمال می شود. از این گذشته ، نوجوانان در حال ایجاد محیط شخصی خود هستند که غالباً منعکس کننده جهان بینی و علایق فعلی آنها هستند.

در مورد انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب های نوجوانان ، نکات طلایی برای والدین به شرح زیر است: به نوجوانان خود حداکثر آزادی بدهید در حالی که به آرامی با ارائه نکات دوستانه از نظر رنگ ، انواع کاغذ دیواری با کیفیت را به آنها معرفی کنید به طوری که آنها منطقی فکر کنند  و خیال نکنند  آنها تحت فشار قرار گرفته اند. 

در این مقاله ، ما توضیح خواهیم داد که امروزه کدام یک از انواع کاغذ دیواری ها  را جوانان ترجیح می دهند و چرا یک انتخاب یکسان ” متناسب با همه” از نظر الگو یا ساختار طرح وجود ندارد. در ضمن ، نکاتی مفید در مورد چگونگی تکمیل مفهوم عمومی احساس خوب ، و اینکه والدین چگونه می توانند از نوجوان خود پشتیبانی کنند ، به شما می گوییم.

سلیقه نوجوانان در انتخاب کاغذ دیواری: 
از نظر والدین ، ​​جوانان بین ۱۳ تا ۱۸ سال اغلب از یک روز به روز دیگر تغییر چشمگیری می کنند ، خواه رفتار آنها یا ظاهر یا عقایدشان در مورد موضوعات خاص باشد. این گاهی ممکن است مانند یک انفجار بزرگ به نظر برسد.

در طی این زمان هیجان انگیز ، بلوغ اتفاق می افتد و جوانان با تحولات جسمی عظیمی روبرو می شوند و با احساسات جدید و مدل های نقش جدید در این مسیر بمباران می شوند.

فرهنگ پاپ ، موسیقی ، مد و سبک زندگی به طور ناگهانی از اهمیت عظیمی برخوردار می شوند و چگونگی لباس و طراحی محیطها ، بیانی از آنچه احساس می کنند هستند. هیچ چیز مانند گذشته نیست و همه چیز در جریان است. اکنون اتاق شخصی برای پناه دادن به زندگی ، انجام کارهای شخصی ، سرگرمی و سایر علایق – و از همه مهمتر: به خاطر دور نگه داشتن دوستان و نشان دادن سلیقه شخصی خودشان،  است. زمان بازیهای کودکانه تمام شده است!

جوانان دقیقاً می دانند چه می خواهند. حتی کودکان در سن چهار سالگی نیز شروع به ایجاد ایده های واضح خود می کنند. شگفت آور است که چگونه جوانان به سرعت و از نظر رنگ و طرح کاغذ دیواری ها تصمیم می گیرند – کاملا برعکس بزرگسالان! 

از نظر روند ، جوانان امروز همیشه از طریق تلفن های هوشمند ، تبلت ها و غیره به روز هستند ، اما اینها فقط یک خط جهت گیری هستند – آنها باید با دیدگاه های خاص خود پیوند برقرار کنند. یک چیز مسلم است: باید طرح کاغذ دیواری مرسوم ، مد روز ، باحال ، پر زرق و برق ، با رنگی روشن و با الگوی قوی باشد.

چیزی برای کاغذ دیواری عمومی برای اتاق نوجوان وجود ندارد ، اما طبق آمار ، کاغذ دیواری های طرح دار یا عکاسی یا آنهایی که دارای ساختار سطحی غیرمعمول هستند ، بر مدلهای ساده و یک رنگ ترجیح داده می شوند. الگوهای هندسی ، الگوهای عاشقانه-گل  ، طرح های عمودی  همه از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. همین مورد در مورد هنرهای خیابانی و نقاشی های دیواری یا سنگی ، طرح های چرمی و چوبی نیز صادق است ، همه این موارد برای ایجاد جلوه ای بی نظیر مناسب هستند. رنگ ها معمولاً روشن و قدرتمند هستند. یا به صورت ترکیبی یا به تنهایی ، فیروزه ای ، بنفش ، نارنجی ، زرد ، صورتی ، رنگ جواهرات ، طلا لوکس یا نقره ، فلزی یا حتی کاغذ دیواری سیاه نیز محبوب است.

روشن ، چشمگیر ، تازه ، شیک ، منحصر به فرد: کاغذ دیواری های چشم نواز برای اتاق نوجوانان
فروشگاه ما انواع مختلفی از  کاغذ دیواری برای ایده های عجیب و غریب  در طراحی دیوار برای اتاق های جوانان ارائه می دهد. 

 

و اکنون چند نکته عملی برای بیشترین تلاش:
همانطور که وعده داده شد ، ما نکاتی را برای شما داریم که نوجوانان احتمالاً آنها را بسیار بی حد و حصر تصور می کنند – اما تجربه (کلمه ای هولناک برای هر نوجوانی!) ثابت می کند که ، فوق العاده مفید هستند. از طرح یک اتاق بیشترین استفاده را ببرید.  در اینجا آنها عبارتند از: نکات ما درباره اینکه هنگام استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نوجوان چه چیزی را باید در نظر بگیرید …

– برداشتن کاغذ دیواری: کاغذ دیواری های نان وون مستحکم هستند و در صورت نیاز و در صورت لزوم می توان آنها را بدون اینکه هیچ اثری از آن باقی بماند ، جدا کرد. نصب آنها نیز بسیار آسان است ، و زمان خیساندن نیز ضروری نیست.

– با توجه به اندازه اتاق ، الگوهای و نقوش را انتخاب کنید – البته در مورد رنگ ها نیز همین کار را می کند. رنگهای روشن باعث بزرگتر شدن فضای اتاق می شوند ، رنگهای تیره جلوه متضادی دارند.

– تأثیر روانشناختی رنگ ها: اگر هدف شما آرام کردن فضای یک اتاق است ، تحریک کننده هایی مانند رنگ های قرمز ، زرد و نارنجی انتخاب اشتباهی است. سبز و آبی آرام و آرامش بخش هستند. بنفش خلاقیت را افزایش می دهد ، رنگ سیاه بسیار به روحیه فرد بستگی دارد: می تواند یک اثر تقریبا فلج کننده داشته باشد ، اما می تواند یک دوره انرژی را نیز آزاد کند. ممکن است استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار ، چند رنگی برای تعیین مناطق خاص در یک اتاق مفید باشد.

– مبلمان ، لوازم جانبی و عناصر تزئینی باید با دکوراسیون دیوار هماهنگ شوند – یا تضاد جالبی را ارائه دهند.

– ویژگی های مراقبت از کاغذ دیواری ها را فراموش نکنید – نوجوانان تمایل دارند برای صرف وعده های غذایی به اتاق های خود عقب نشینی کنند ، ممکن است دوستانشان در اتاق خود دور هم جمع شوند –  به عنوان مثال وقتی دختران جوان آرایش می کنند. تصاویر پس زمینه ضد آب و قابل شستشو گزینه مناسبی برای اتاق نوجوانان است. کاغذ دیواری های نان وون یا وینیل به خصوص مناسب هستند .

اگر می خواهید برای کودک خود کاغذ دیواری انتخاب کنید این مقاله را از دست ندهید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.