چه کاغذ دیواری برای کافی شاپ و رستوران مناسب است؟

بدون ديدگاه

چه کاغذ دیواری برای کافی شاپ و رستوران مناسب است؟

هر صاحب کافه و  رستورانی علاقه دارد که مشتریان و مراجعه کنندگانش  زیاد باشند وسفارش بیشتری از نوشیندنی و یا غذا داشته باشند. دکوراسیون و طراحی داخلی کافی شاپ و رستوران نقش بسیار مهمی در رسیدن به این هدف دارند. هدف اصلی  این است که مراجعه کننده گان  مدت زمان بیشتری را در فضای مورد نظر بگذرانند. هر چه مشتری ها زمان بیشتری را در کافی شاپ و رستوران صرف کنند ، احتمال بالاتر رفتن تعداد سفارشات  در فضای رستوران ها بالاتر می رود. هر چه فضای رستوران و کافی شاپ شلوغ تر و پر رفت و آمد تر باشد در نظر فردی که اولین بار قصد دارد به رستوران یا کافی شاپ شما بیاید  این معنی را دارد  که کیفیت غذا و پذیرایی کافه یا رستوران حتما قابل قبول است.

طراحی فضای داخلی کافی شاپ و رستوران ها باید با خلاقیت و ایده های جدید انجام شود.

کاغذ دیواری ها امروزه آنقدر دارای تنوع زیادی هستند که میتوانند هر طرح و رنگی را که بخواهید برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران تان در بین آنها پیدا کنید.

کاغذ دیواری برای طراحی فضای داخلی کافی شاپ و رستوران ها ارزان ترین و مناسب ترین متریال میباشد و در عین حال زیبا ترین و جذاب ترین متریال.

مدل کاغذ دیواری آجر ، سنگ و چوب بسیار برای این فضا ها مناسب است و می توانند یک دیوار تاکیدی را با این طرح ها به خوبی پیاده سازی کنید و از نتیجه ی کار خود لذت ببرید.

برای مثال تصویر بالا  دانه های قهوه رنگ ها و بافت های مختلفی را نشان می دهد. کیفیت این تصویر باعث می شود فضای خانه یا محل کار شما احساس گرما و آرامش کند.

در تصویر فوق این کولاژ قهوه از تصاویر مختلفی ساخته شده است. از یک فنجان قهوه گرفته تا دانه های قهوه. رنگ های قهوه ای غنی در برابر پس زمینه  برجسته میباشد.

در تصویر فوق از گرما و ارزش آن غافل می شوید. تقریباً می توانید با بویی که روی سطح چوبی قرار دارد ، بو و رایحه قهوه را بو کنید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.