یک کاغذ دیواری لوکس و سلطنتی چه ویژگی دارد؟

بدون ديدگاه

یک کاغذ دیواری لوکس و سلطنتی چه ویژگی دارد؟

امروزه کاغذ دیواری ها یکی از متریال های پر طرفدار در طراحی دکوراسیون داخلی  منازل و محیط های اداری و رسمی به حساب می آید. کاغذ دیواری های لوکس هر گاه در کنار یک نور پردازی ایده آل قرار بگیرد  جلوه ای خاص و با شکوه به محیط خود می دهد. تصویر ایجاد شده با این نوع کاغذ دیواری ها  تا مدت ها در ذهن بیننده باقی می ماند. اگر بخواهید انتخابی درست برای کاغذ دیواری محیط خود داشته باشید باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید. ما میخواهیم اطلاعاتی مفید در این زمینه به شما بدهیم تا بهترین انتخاب را بتوانید داشته باشید و از محیط زندگی و یا کار خود لذت ببرید. 

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

معرفی کاغذ دیواری لوکس

لوکس یک کلمه  فرانسوی است که وارد زبان فارسی شده و در زبان انگلیسی به آن لاکچری گفته می شود. اما به طور کلی فضاهای لوکس، فضاهایی خاص و مجللی هستند که زیبایی،  شکوه و ثروت را به یاد می آورند. کاغذ دیواری هایی با طرح های سلطنتی در ایجاد یک فضای لوکس،  نقشی بسیار موثر دارند. این کاغذ دیواری ها با داشتن درخشش مبهوت کننده ، طرح هایی جذاب ، نمادهای درشت و خیره کننده  باعث می شوند تا فضایی خاص و متفاوت ایجاد کنند. در ادامه به معرفی انواع کاغذ دیواری لوکس و کاربرد آن در محیط های مختلف خواهیم پرداخت.

انواع کاغذ دیواری لوکس

کاغذ دیواری های لوکس موجود شامل  انواع بسیار متنوع و با ترکیب های مختلفی می باشد. یک کاغذ دیواری لوکس می تواند از اشکال فاخر و زیبا تشکیل شده باشد. یکی از ویژگی های مهم در این نوع کاغذ دیواری ها ، داشتن طرح هایی درشت است که توجه افراد را به خود جلب می کند. نور پردازی محیطی برای  کاغذ دیواری لوکس می تواند  جلوه ای خاص و بی نظیر به آن بدهد و فضای مجللی که به دنبال آن هستید را برایتان ایجاد کند. بعضی از  انواع این کاغذ دیواری ها از الیاف خاص مثل مخمل یا موادی چون سنگ های تزیینی، نگین و امثال آن استفاده می شود تا جلوه کار را بیشتر کند. 

کاغذ دیواری لوکس در منزل

برای اینکه فضایی لوکس داشته باشید در کنار لوازم لوکس و زیبایی که برای منزل خود خریداری میکنید استفاده از کاغذ دیواری لوکس در خانه را فراموش نکنید تا در نهایت دکوراسیونی چشم نواز و قابل قبول داشته باشید. کاغذ دیواری های لوکس بیشتر در فضای سالن پذیرایی و یا اتاق خواب های مجلل یا در فروشگاه هایی بزرگ مورد استفاده  قرار می گیرد.

استفاده از  کاغذ دیواری های لوکس اگر درسالن های بزرگ استفاده شود تاثیر چشمگیری بر زیبایی و افزایش عمق سالن داشته باشد. نکته ی مهم دیگر این است که که ایجاد هماهنگی میان طرح های شلوغ و پر نقش و نگار با دکوراسیون خانه دقت بیشتری می خواهد. در صورتی که  طرح های ساده را راحت تر می توان با دیگر اجزای مبلمان داخلی خانه ست کرد.

انتخاب کاغذ دیواری لوکس

در انتخاب کاغذ دیواری لوکس باید به تمامی اجزای به کار رفته در طراحی داخلی توجه کنید. اگر سبک دکوراسیون داخلی منزل شما کلاسیک است  باید در انتخاب کاغذ دیواری خود  نیز از سبک کلاسیک استفاده کنید.

پس اگر مبلمان شما کلاسیک با طرح های پیچیده است بهتر ایت یک کاغذ دیواری با طرح های برجسته و پیچیده انتخاب کنید. ولی اگر از طرح های ساده و مدرن در دکوراسیون داخلی خود استفاده کرده اید بهتر است  کاغذ دیواری خود را  نیز با همین سبک انخاب کنید.

نکته اساسی دیگر ترکیب و تلفیق رنگ ها میباشد که نباید از نظرتان دور بماند. یک اصل کلی این است که استفاده از رنگ های تیره فضای شما را کوچک تر و بسته تر و در مقابل، رنگ های روشن آن را بازتر و بزرگتر نشان خواهد داد.

اگر وسایلی که در فضای داخلی خود به کار گرفته اید به رنگ تیره باشند با اجرای یک کاغذ دیواری روشن در محیط خود جذابیت فضا را افزایش دهید. 

تاثیر نور و روشنایی در  فضا را هرگز  نادیده نگیرید. ایجاد نور کافی  جلوه و درخشش خاصی به خصوص بر روی کاغذ دیواری های لوکس به وجود می آورد.شما میتوانید با راهنمایی از کارشناسان ما بهترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید نسبت به هزینه ای که کردید رضایت کافی را داشته باشید. 

رنگ بندی کلی کاغذ دیواری لوکس و لاکچری  ترکیبی از رنگ های آبی، نقره ای ، طلایی و به طور کلی رنگ های سلطنتی می باشد. از ویژگی های دیگری که برای این نوع کاغذ دیواری ها می توان متذکر شد اکلیل دار بودن، برجستگی روی کاغذ دیواری میباشد.

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در این سایت کلیه خدمات مربوط به فروش کاغذ دیواری و پوستر، زیر سازی و نصب کاغذ دیواری ، فروش و نصب کفپوش و پارکت، دیوارکوب و قرنیز ،موکت ، آینه و پنل های دکوراتیو 

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.