نکته کلیدی برای تعمیر کاغذ دیواری آسیب دیده

بدون ديدگاه

نکته کلیدی برای تعمیر کاغذ دیواری آسیب دیده:

اگر کاغذ دیواری زیبای شما به هر دلیلی دچار آسیب شد به طوری که مجبور شدید آن را تعویض کنید هیچ نگران نباشید ما در این مقاله در کنار شماییم تا قدم به قدم شما را راهنمایی کنیم با ما همراه باشید…

۱-قسمت آسیب دیده کاغذ دیواری را باید برش دهید یکی از بهترین ابزار ها برای این کار تیغ است. دقت کنید فقط منطقه ای را که پاره شده یا سوراخ شده است را برش دهید.سپس کاغذ را از دیوار جدا کنید. 
اگر از پشت کاغذ دیوای تکه ای بر روی دیوار باقی مانده است ، آن را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. سپس آن قسمت را با پارچه یا حوله کاغذی دیگر کاملاً خشک کنید.
مراقب باشید که دیوار آسیب نبیند. در صورت وجود هرگونه سوراخ یا گودال آن را با بتونه پر کنید و بگذارید حداقل ۲۴ ساعت قبل از نصب کاغذ دیواری جدید روی دیوار خشک شود.

۲-از کاغذ دیواری جدید و یا از قسمت های باقی مانده از قبل که بعد از نصب اضافه آمده است به اندازه بزرگتر از منطقه آسیب دیده ، برش دهید. یک قانون خوب برای داشتن ابعاد مناسب این است که یک قطعه را طوری برش دهید که از هر طرف ۶ اینچ (۱۵ سانتی متر) بیشتر از حد آسیب دیده باشد. اطمینان حاصل کنید که بخشی که برش داده اید با الگوی قسمت مورد نظر شما قابل جایگزینی است.
اگر کاغذ دیواری تان از قبل چیزی اضافه نمانده است ، به یکی از نزدیک ترین فروشگاه هایی که در نزدیکی شما هستند و یا به صورت آنلاین بررسی کنید تا الگوی همان را پیدا کنید.
برای برش کاغذ از یک قیچی تیز یا چاقو استفاده کنید.

۳-یک لایه یکدست از چسب کاغذ دیواری را در قسمت پشت قطعه جدید بمالید. کاغذ دیواری را روی یک سطح صاف قرار دهید ،حتماً لبه ها و گوشه ها را نیز با چسب بپوشانید.
می توانید خمیر کاغذ دیواری را که قبلاً مخلوط شده است خریداری کنید ، یا می توانید پودر آن را خریداری کرده و خودتان آنرا مخلوط کنید. اگر پودر را انتخاب می کنید ، دستورالعمل های موجود در بسته را دنبال کنید تا از نسبت مناسب پودر به آب اطلاع پیدا کنید.

 

۴-تکه کاغذ را روی هم قرار دهید و بگذارید ۵ دقیقه بماند. این فرایندی است که در حین نصب کاغذ دیواری نصابان از آن استفاده می کنند.

۵-کاغذ دیواری برش خورده را روی دیوار قرار دهید به طوری که با کاغذ اصلی یک دست دیده شود. برای آویز کردن کاغذ دیواری جدید ، کاغذ را در بالای نقطه آسیب دیده متمرکز کنید. لبه ها را طوری تنظیم کنید که یکدست با کاغذهای زیر آن دیده شوند.

۶-برای از بین بردن حباب ها بر روی کاغذ دیواری از بالا به سمت پایین با یک کاردک بکشید تا چسب اضافه خارج شود. 
۷-برای از بین بردن هرگونه چسب کاغذ دیواری از پارچه مرطوب استفاده کنید. برخی از چسب ها تا وقتی نرم هستند به راحتی پاک می شوند، اگر خشک شود ، روی دیوار شما قابل مشاهده خواهد بود ، بنابراین اگر با پارچه تمیز که با آب خیس شده است روی آن بکشید،پاک می شود.
این کار را بلافاصله بعد از شروع به کار انجام دهید.

۸-بگذارید چسب کاغذ دیواری حدود ۲۴ تا ۴۸ ساعت خشک شود. زمان خشک شدن با توجه به مارک و نوع چسب متفاوت است.
در حین خشک شدن از لمس کاغذ دیواری خودداری کنید. هیچ شئ را به دیوار نچسبانید.قاب عکس یا قلاب، را بر روی دیوار نصب نکنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.