نکات کلیدی برای انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های اجاره ای

بدون ديدگاه

خانه محلی برای آرامش است و ما دوست داریم فضای آن را برای زندگی متناسب با سلیقه و روحیات خودمان کاغذ دیواری کنیم چون کاغذ دیواری ها نقش بسیار پر رنگی در تغییر دکوراسیون در جهت سلیقه ما دارند در عین حالی که از نظر هزینه و سرعت اجرا با تغییرات دیگر قابل مقایسه نیست .

اگر خانه شما اجاره ای است با صاحبخانه خود صحبت کنید و سؤال کنید ، آیا می توان دکوراسیون دیواری را تغییر داد و آیا هنگام خروج باید کاغذ دیواری جدید حذف شود؟
حتماً بدانید که خانه استیجاری شما از چه دیواراهایی ساخته شده است ، به عنوان مثال بتن ، دیوار خشک ، آجر. تخته گچ. بسته به مواد ، سطح باید به روشی مناسب برای نصب کاغذ دیواری  تهیه شود. تمام اطلاعات لازم در مورد این موضوع را در نکات مهم برای سطح زیرین کاغذ دیواری  مشاهده کنید. اگر با رندر / گچ خشن یا سطح کاشی کاری سروکار دارید ، تلاش بیشتری برای تهیه سطح زیرین لازم است. بر گشتن این سطوح به وضعیت اصلی خود کار ساده ای نیست بنابراین توصیه می شود از پروژه های کاغذ دیواری برای این سطوح خودداری کنید و به یکی از روش های جایگزین متوسل شوید.


توصیه می کنیم برای راحتی کار هنگام رسیدن زمان ترک منزل استیجاری  ، کاغذ دیواری هایی را که به راحتی از روی دیوار کنده  می شوند را در نظر بگیرید. کاغذ دیواری های نان وون به راحتی نصب می شوند و راحت از روی دیوار کنده می شوند. بر خلاف کاغذ دیواری های مبتنی بر کاغذ ، آنها نیازی به خیساندن ندارند زیرا چسب مستقیم روی دیوار اعمال می شود. کاغذ دیواری های نان وون ذاتاً پایدار هستند و به راحتی می توان آنها را از روی دیوار جدا کرد (دوباره ، نیازی به خیس شدن نیست). کاغذ دیواری های مبتنی بر کاغذ با یک لایه محافظ  را می توان به مواردی که نیاز به خیساندن دارند و آنهایی که می توانند در حالت خشک (از لایه حامل) جدا شوند ، تقسیم کرد. از نظر کندن کاغذ دیواری ، تلاش برای هر دو نوع مشابه است ، حتی برای آن کاغذ دیواری که می توانند در حالت خشک خارج شوند ، لایه زیرین  روی دیواره باقی می ماند و سپس مجبور به جدا سازی مجزا می شوید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.