نکات مهم برای سطح زیرین کاغذ دیواری

بدون ديدگاه

نکات مهم برای سطح زیرین کاغذ دیواری
تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی دیوار

 اکنون زمان آن رسیده است که به وضعیت دیوار نگاه دقیق تری داشته باشیم: سطح باید تمیز ، یکنواخت ، محکم و جاذب باشد. ما به شما روش هایی را می دهیم تا بتوانید از آن خصوصیات استفاده کنید ، زیرا همه آنها بلافاصله با چشم غیر مسلح آشکار نیستند.

۱٫میزان جذب را بررسی کنید
برای اینکه دریابید که یک دیوار یا سقف جاذب است ، فقط آزمایش آب ساده را اعمال کنید. مقداری آب را با قلم مو یا غلتک بمالید. اگر مرواریدهای آب ظاهر شوند ، سطح به اندازه کافی یا اصلاً جاذب نیست.

اگر آب بلافاصله جذب شود و سطح آن تاریک شود ، جذب بسیار بالایی دارد . همچنین ، سطوح بسیار جاذب اغلب دارای ترک های مویی هستند.

۲٫محکم بودن را بررسی کنید
به عبارت دیگر: سطح چقدر محکم است؟

اگر دست خود را روی سطح حرکت دهید و کف دست شما سفید شود ، باید برای آماده کردن سطح زیرین وارد عمل شوید.

برای فهمیدن سطح پایدار یک چیز نوک تیز مثل ناخن تان را روی سطح دیوار فشار دهید. اگر تکه هایی از دیوار جدا شد ، سطح آن به اندازه کافی برای نصب کاغذ دیواری محکم نیست.

رنگهای باقی مانده و تکه تکه شده ای که بعد از جدا کردن کاغذ دیواری از روی دیوار ظاهر می شوند نیز باید برای استحکام بررسی شوند. 

رنگ های پلاستیکی هم حاوی مواد محلول در آب است و به زیر سازی نیاز دارد. یک روش آسان برای فهمیدن این که آیا شما با دیواری با رنگ پلاستیکی روبرو هستید: قسمتی را مرطوب کنید و نوک انگشتان خود را روی آن بکشید. اگر رنگ پلاستیکی باشد ، مالش دادن آن با نوک دست باعث می شود رنگ به انگشتتان  بچسبد.

۳٫نظافت و یکنواختی رنگ را بررسی کنید
لک ها و لکه های روی دیوار می توانند دلایل مختلفی داشته باشند. رطوبت در دیوار باعث لکه های آب یا زردی روی دیوار می شود. لکه های آب به راحتی قابل شناسایی هستند زیرا دارای لبه های واضح هستند. لکه های زنگ زدگی به رنگ قهوه ای مایل به قرمز است و هنگام تماس با آب از بین می روند. یک روش آسان برای شناسایی لکه های زنگ زدگی واقعی ، مالیدن پارچه ای مرطوب روی لکه ها است. اگر لکه از بین رفت ، لکه زنگ است.

شما باید دیوار را خیلی دقیق بازرسی کنید. آیا می توانید تفاوت های رنگی مشخص یا مناطق روشن و تاریک را ببینید؟ چنین بی نظمی هایی می تواند نتیجه نامطلوبی را برای ما ایجاد کند ، اگر از انواع کاغذ دیواری های نازک استفاده کرده اید ، باید تفاوت های رنگ در زیر کار را اصلاح کنید  در غیر این صورت ، به صورت لکه در زیر کاغذ دیواری قابل مشاهده است.

۴٫کپک؟
با کارشناسان مشورت کنید!
اگر نم منجر به کپک روی دیواره ها یا سقف های شما شد ، توصیه می کنیم برای پی بردن به دلیل دقیق و ارزیابی میزان مشکل با یک متخصص صحبت کنید. بدون پیدا کردن منبع کپک ، مشکل می تواند دوباره به وجود آید ، و خشک شدن کوتاه مدت تنها علایم را از بین می برد نه دلیل را. با این وجود ، اگر فقط لکه های کوچکی از کپک وجود دارد ، می توانید از یک سری مواد ضد قارچ موجود در بازار که خاصیت ضد عفونی کننده گی دارد استفاده کنید. از یک ماسک تنفسی و دستکش استفاده  کنید و از تهویه مناسب در محیط اطمینان حاصل کنید.

خواندن مقاله آماده سازی دیوار برای نصب کاغذ دیواری را به شما توصیه میکنیم.

وجود سوراخ را روی دیوار بررسی کنید
هنگام بازرسی از دیوار یا سقف ، سوراخ یا شکاف های کوچک قابل مشاهده خواهد بود. نحوه رفع این موارد را در مقاله پر کردن سوراخ ها و ترک های کوچک مشاهده کنید.

متخصصان از یک لامپ دستی که روی دیوار جابجا می کنند تا سطح آن کاملاً بررسی شود و مشخص شود که آیا یکنواخت است یا نه.

اگر سطح به شدت آسیب دیده باشد یا مثلاً رنگ های قدیمی به صورت لایه لایه  باشد به تعمیرات زیادی احتیاج است. 

وظایف بعدی در مقاله به شما می آموزد که چگونه سطح را به منظور ایجاد پایه مناسب برای کاغذ دیواری آماده کنید.

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.