نکات طلایی برای کاغذ دیواری های قابل شستشو

بدون ديدگاه

نکات طلایی برای کاغذ دیواری های قابل شستشو:

کاغذ دیواری های موجود در بازار به دو دسته  قابل شستشو و کاغذ دیواری های غیر قابل شستشو تقسیم می شود.

کاغذ دیواری های قابل شستشو قابلیت تمیز کردن را دارند.که روش تمیز کردن این نوع کاغذ دیواری ها نیز بسته به جنس آنها با یکدیگر متفاوت است.

در این مقاله قصد داریم راهکارهایی را عنوان کنیم تا شما به راحتی بتوانید کاغذ دیواری منزلتان را شستشو دهید.

پشت کاغذ دیواری ها از جنس کاغذ می باشد ولی برای اینکه قابلیت شستشو را به آن بدهند لایه ای از وینیل (نوعی پلاستیک) بر روی آن کشیده اند که این لایه نازک باعث میشود آب به زیر کاغذ دیواری نفوذ  جلوگیری به عمل بیاید.

کاغذ دیواری های قابل شستشو درجه های مختلفی از لحاظ قابلیت شستشو تقسیم بندی شده است که با توجه به مقدار ضخامت این لایه وینیل هر طبقه مشخص می شود . ما در بازار سه درجه یک ، دو ،  سه داریم که در درجه سه بهترین نوع وینیل به کار رفته است، و از همه کاغذ دیواری های دیگر بهتر شستشو میشود. البته باید این نکته را در نظر گرفت که فقط کاغذ دیواری های خارجی قابل شستشو نیستند.  بسیاری از کاغذ دیواری ایرانی قابل شستشو نیز وجود دارند که قابلیت شستشو بسیار خوبی دارند.

در حال حاضر کاغذ دیواری نانوون نیز در بازار موجود است که قابلیت شستشوی خوبی دارد و شما بدون هیچ گونه نگرانی میتوانید آنها را شستشو و تمیز نمایید.

کاغذ دیواری های با روکش وینیل با محیط زیست سازگار نیستند زیرا در تولید آن از پلاستیک استفاده شده است که تجدید ناپذیر است .برای همین در بعضی از کشور ها تولید و عرضه آنها بسیار محدود است.

ولی کاغذ دیواری نانوون که جدیدا وارد بازار ایران شده است این مشکل را ندارد و برای سلامتی شما و حفظ محیط زیست  مناسب است.

نکات طلایی برای تمیز کردن کاغذ دیواری :

۱- کلیه کاغذ دیواری های موجود که بافت زبری دارند اگر کثیف شوند یا لکه ای به آنها بنشیند کاغذ دیواری مثل روز اول نمی شود. ذرات لکه و کثیفی در بافت کاغذ دیواری نفوذ میکند و تمیز کردن صد در صد آن بسیار سخت است. البته نصب کاغذ دیواری قابل شستشو بسیار مهم است. حتما از نصابان حرفه ای استفاده کنید و از آنها بخواهید که از بهترین و موثرترین چسبهای موجود در بازار برای نصب کاغذ دیواری استفاده کنند.

یک نصب خوب رضایت مندی از خریدتان را به همراه خواهد داشت.

 

۲-همواره  مراقبت کاغذ دیواری هایتان باشید تا حتی الامکان کثیف نشود. زیرا تمیز کاری های مداوم کاغذ دیواری درخشندگی و زیبایی آن را به مرور از بین می برد و دیگر زیبایی اولیه کاغذ دیواری را نخواهد داشت.

 

۳-اگر کاغذ دیواری شما گرد و خاک گرفته است ابتدا با دستمال خشک کاملا گرد و خاک را برطرف نمایید. سپس از دستمال با زبری کم و آب و صابون استفاده نمایید و لکه ها را از بین ببرید.

هرگز از سیم ظرفشویی و یا هر چیز زبر برای تمیز کاری استفاده نکنید. معمولا این کار باعث از بین رفتن وینیل روی کاغذ دیواری و رسیدن رطوبت به پشت کاغذ دیواری میشود.

 

۴-هیچ کاغذ دیواری را نمیتوان با شیلنگ آب و یا فشار آب مستقیم شست.

زیرا آب اگر  مستقیم و زیاد از بین درزهای کاغذ دیواری بگذرد باعث می شود کاغذ دیواری از روی دیوار جدا شود. رطوبت باعث می شود کاغذ از دیوار جدا شود.

اطلاعات کامل را در وب سایت ما پیدا کنید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.