نکات طلایی برای استفاده از کاغذ دیواری در زیر زمین

بدون ديدگاه

نکات طلایی برای استفاده از کاغذ دیواری در زیر زمین:

هنگام طراحی برای اتاق ها و یا منازلی که در زیر زمین قرار گرفته اند ، بسته به نوع کاربردی که می خواهید برای آن انتخاب کنید ، می توانید از میان طرح های زیادی که موجود است انتخاب خود را انجام دهید. با داشتن تنوع بسیار زیاد الگوها و طرح های کاغذ دیواری ، می توانید هر سبک و رنگی را انتخاب کنید. برای کمک به شما در ایجاد ذهنیت مناسب ، ما برخی از نکات طراحی  را برای شما گردآوری کرده ایم.

با این حال ، قبل از اینکه بتوانیم خلاقیت خود را  پیدا کنیم و کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کنیم ، ابتدا باید مراحل مهم اولیه را انجام دهیم. به عبارت دیگر ، ما با کمک کاغذ دیواری استثنایی خود ، به اتاق های زیر زمینی  روحیه مناسب می دهیم. برای رسیدن به نتیجه ایده آل باید نکاتی را رعایت کرد:

اتاق های زیرزمین – تا حد امکان خشک باشند!
هنگام انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق های زیرزمین ، صرف نظر از اینکه این کار را در کل دیوارهای اتاق انجام می دهید یا روی یک دیوار برجسته یا دو دیوار ، باید چند نکته را در ذهن داشته باشید. زیرزمین هایی که به طور دائم بدون سیستم گرمایش هستند  برای کاغذ دیواری ها مناسب نیستند ، به عنوان مثال اتاق هایی که مشکلات نم و رطوبت را دارند.

با انتخاب کردن چک لیست  زیر ، می توانید مشخص کنید که آیا اتاق هایی که در زیر زمین شما قرار دارند بالقوه برای کاغذ دیواری رویایی شما مناسب است:

۱) گزینه های گرمایش و تهویه در یک اتاق زیرزمینی خاص
اگر کل زیرزمین در ماه های سردتر ،گرم می شود ، یا اگر اتاق مشخصی که قصد کاغذ دیواری کردن آن را دارید به تنهایی گرم می شود ، می توانید با استفاده از کاغذ دیواری شرایط بسیار مناسبی را برای پروژه های طراحی داخلی ایجاد کند.

در حالت ایده آل باید راهی برای اجازه دادن به هوای تازه (از طریق یک پنجره زیرزمین) وجود داشته باشد یا اینکه هوا را با استفاده از پنجره ها و درها از طریق مناطق دیگر به حرکت درآورد تا از مرطوب شدن ناشی از تراکم هوا جلوگیری شود. تهویه صحیح به طور کلی در زیرزمین ها حائز اهمیت است. در ماه های گرمتر ، شما فقط باید در ساعات خنک صبح و شب تهویه کنید ، زیرا در غیر این صورت هوای گرم از خارج روی دیواره های زیرزمین که خنک هستند مستقر می شود و در نتیجه دیوار مرطوب می شود. تهویه موثر رطوبت از زیرزمین سرد یخی در زمستان امکان پذیر نیست. به همین دلیل همیشه باید دمای پایه مشخصی حفظ شود. جذب رطوبت برای هوای گرم راحت تر است و می تواند از طریق تهویه متناوب تخلیه شود.

۲) بررسی و در صورت لزوم آماده سازی سطح – رطوبت / گچ کاری
 در مرحله اولیه زیرزمین کاملاً ساخته نشده اند و برای شروع کار آماده نیستند. در بسیاری از موارد ، دیوارها فقط  گچ کاری شده یا نقاشی شده اند. بنابراین ، ممکن است لازم باشد که با صاف کردن و آماده سازی دیوارها در اتاق زیر زمین جدید شروع به کار کنید تا کاغذ دیواری به راحتی روی آنها بچسبد. کاغذ دیواری نیاز به یک سطح تمیز ، صاف و پایدار دارد.

در صورت آسیب و یا لکه های کپک زده ناشی از رطوبت ، هرگز نباید بدون تعیین علت اصلی مسئله پیش بروید. یک تست رطوبت انجام دهید ، زیرا کاغذ دیواری قادر به چسبیدن به یک دیوار مرطوب نخواهد بود.

شناسایی دلایل اصلی نم کار آسانی نیست زیرا علت های اصلی ، علائم و انواع مختلف ممکن است متفاوت باشد. اگر شک دارید ، حتماً آن را توسط یک متخصص بررسی کنید.

بیایید فرض کنیم علت اصلی را پیدا کرده اید و از بین برده اید یا مرطوب بودن آن فقط به دلیل تراکم هوا است. مرحله بعدی شامل خشک کردن و ضد عفونی کردن است. برای سرعت بخشیدن به فرایند ، می توانید از رطوبت گیرها و طبق دستورالعمل ، در اتاق زیرزمین استفاده کنید (اما حتما بخاطر داشته باشید که تهویه را انجام دهید). در صورت بروز هرگونه مشکلی در ظاهر دیوار ، توصیه می کنیم دیوارها را با ضد عفونی کننده رنگ بپوشانید.

برای نصب کاغذ دیواری در این محیط ، نوع گچ یا ساختار دیوار نیز مهم است. نکات زیر را حتما بررسی کنید:

گچ صاف یا خشن؟ گچ ناهموار نیاز به صاف کردن دارد.
دیوارهایی که کار آنها ناتمام است، مانند دیوارهایی که آجرهای آن پیداست ، دیوارهای بتونی؟ در این دیوارها باید یک لایه نهایی از گچ صاف کشیده شود.
نقاشی قدیمی روی دیوار زیرزمین؟ بسته به نوع رنگ استفاده شده ، باید مراحل آماده سازی را انجام دهید. اگر رنگ پلاستیکی استفاده شده است حتما باید زیر سازی انجام شود شما نمیتوانید روی رنگ پلاستیک کاغذ دیواری نصب کنید .

کار دیگری که باید حتما انجام شود: قبل از هر کاری  گرد و غبار ، خاک و چربی از سطح دیوار جدا شود.

چه جنسی را برای کاغذ دیواری زیر زمین خود انتخاب کنیم؟
به طور کلی به شما توصیه می شود که از کاغذ دیواری های نان وون با دوام استفاده کنید که هم طرح زیبایی داشته باشد و هم دارای یک سطح وینیل با قابلیت تمیز کردن آسان باشد. برای اتاق های نمناک ، کاغذ دیواری غیر بافته گزینه بهتری نسبت به کاغذ دیواری های  مبتنی بر کاغذ هستند.

کاغذ دیواری هایی که دارای روکش وینیل هستند نیز برای این فضا ایده آل است . شما می توانید طرح های متنوعی را در فروشگاه ما برای زیر زمین های خود پیدا کنید این کاغذ دیواری ها شامل برخی از طرح های زیبا و محافظت شده توسط پوشش وینیل با مراقبت آسان برای همه  ایده ها و سلیقه ها است.

پس از نصب کاغذ دیواری – چگونگی حفظ کاغذ دیواری برای مدت طولانی نکته بعدی است که به آن اشاره می کنیم
اتاق های زیر زمینی را در فواصل منظم برای بررسی هرگونه نم و رطوبت بررسی کنید.
در حین استفاده و بعد از آن ، اتاق را  تهویه کنید. 
می توانید کاغذ دیواری مقاوم در برابر شستشو را با استفاده از آب تمیز کنید. با این حال ، پس از آن باید از یک پارچه خشک برای پاک کردن کاغذ دیواری استفاده کنید یا از تهویه مناسب استفاده کنید.

شما با انتخاب کاغذ دیواری برای زیر زمین ها آنها را برای زندگی دگرگون می کنید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.