موقع انتخاب کاغذ دیواری به چه مواردی توجه کنیم

بدون ديدگاه

موقع انتخاب کاغذ دیواری به چه مواردی توجه کنیم

بازار امروز انواع مختلفی از انواع کاغذ دیواری را ارائه می دهد که نه تنها از نظر مواد بلکه از نظر نحوه آماده سازی سطح زیر دیوار ، نحوه قرار گیری کاغذ دیواری و چگونگی کندن آن متفاوت است. رنگ ها و مدل هایی نیز در بازار هستند که با وجود تنوع بالا انتخاب را برای ما سخت کرده است با این حال آگاهی داشتن از یک سری جزییات برای انتخاب بهترین کاغذ دیواری به شما کمک زیادی خواهد کرد. با ما همراه باشید…..

*انتخاب کاغذ دیواری هماهنگ با مبلمان موجود
کاغذ دیواری ها و مبلمان شما باید برای ایجاد یک تصویر هماهنگ با یکدیگر مطابقت داشته باشند. این امر با انتخاب رنگها و طرح های  مشابه یا متضاد قابل دستیابی است. اگر کاغذ دیواری داری الگو و طرح است رنگ آنها باید در مبلمان و لوازم تزئینی در آن محدوده منعکس شود.  مبلمان ساخته شده از چوب طبیعی در رنگهای گرم  تقریباً با هر انتخاب کاغذ دیواری سازگار است ، در حالی که قطعات ساخته شده از فلز (مانند آهن یا آلومینیوم) و پلاستیک سفید نیز بسیار متنوع هستند. انتخاب مبلمان هر چه ساده تر باشد ، طرح ها و الگو های متنوع و بیشتری  در دسترس شما می باشد و دایره انتخاب شما وسیع تر می شود.

 

*نحوه استفاده بهتر  از فضای اتاق و نسبت آن با کاغذ دیواری مناسب
در شهرهای بزرگ اغلب فضا ها و اتاق های در دسترس کوچک هستند ، در نتیجه ، باید در انتخاب نوع و مدل کاغذ دیواری  مدیریت درستی انجام شود – نکته اصلی این است که ، باید یک مکان امن و راحت در نهایت داشته باشید.

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نور طبیعی کم و ناکافی ، سقف هایی که خیلی بلند هستند و یا سقف هایی که خیلی کوتاه هستند ، شیب های سقفی ، گوشه ها و طاقچه ها – با انتخاب مناسب ترین کاغذ دیواری می توان همه این خصوصیات نامطلوب را تحت تأثیر قرار داد.

با استفاده هوشمندانه از کاغذ دیواری ، اتاق های بزرگتر می توانند به مناطق مختلف  تقسیم شوند و یک فضا را به چند بخش با کارایی مختلف تقسیم کنید.

 بسیاری از رنگ ها بیش از حد فضای “بلند” ایجاد می کنند و باید از آن ها دوری کرد.

برای اتاق های کوچک با انتخاب رنگ های روشن و طرح های خلوت، باعث جادارتر و روشن تر به نظر رسیدن آن فضا شوید. از رنگ های گرم و قوی مانند قرمز یا نارنجی نباید پرهیز کرد مگر اینکه در یک طرح ظریف روی یک پس زمینه روشن ظاهر شوند. الگوهای افقی باریک ، به عنوان مثال راه راه ، اتاق را باز می کند و آن را گسترده تر نمایش می دهد. رنگ مبلمان باید در کاغذ دیواری منعکس شود تا عمق بیشتری برای اتاق فراهم شود. الگوهای کوچکتر ، فضایی متعادل را ایجاد می کنند.

برای کسانی که الگوهای بزرگتر و برجسته تری را ترجیح می دهند ، یک دیوار را باید برای پوشش دهی آن در نظر گرفت (به عنوان مثال پشت تخت یا میز) .

تصاویر پس زمینه طرح دار با جلوه های چند بعدی معمولاً برای آشکار کردن تأثیر کامل آنها ، به فاصله ی دید خاصی نیاز دارند و فقط برای اتاق های کوچک در هنگام استفاده از دیوارهای انتهایی به عنوان برجسته دیده شدن مناسب هستند.

در صورت وجود نور طبیعی بسیار کمی در اتاق. رنگهای روشن ، به عنوان مثال رنگهای ظریف پاستیلی در هر دو مورد الگو و پس زمینه ، ترجیح داده می شوند زیرا رنگهای قوی و تیره “نور” را جذب می کنند. در مقابل ، لوازم جانبی تیره روشی شگفت انگیز است که باعث می شود رنگ های روشن حتی روشن تر به نظر برسند.

یک اتاق دانشجویی با پنجره  های بزرگ و مقدار زیادی نور روز امکان استفاده از تصاویر پس زمینه تیره تر برای کاغذ دیواری ها را فراهم می کند.

نکته مهم دیگر این است که الگوها و طرح های کاغذ دیواری در مقیاس بزرگ نباید از لحاظ بصری قطع شوند ، بنابراین باید برای دیوارهای بدون پنجره در نظر گرفته  شوند ، جایی که می توانند نقش اصلی را در طراحی دیوارهای اتاق بازی کنند.

سقف کوتاه می تواند یک محیط سرکوبگر را ایجاد کند. رنگ های روشن در سقف ها و دیوارها عامل اصلی در جلوگیری از این اثر است. یک الگوی نوار عمودی بر روی دیوار باعث می شود اتاق طولانی تر به نظر برسد. الگوهای هندسی ظریف گل با مقیاس کوچک اثر مشابهی دارند. 

برعکس ، در مورد سقف های بلند که هدف این است که آنها پایین تر ظاهر شوند ، دقیقاً برعکس است. در اینجا ، رنگ ها باید تیره تر باشند و الگوهای در مقیاس بزرگ بهترین راه حل هستند ،این در موردی است که اتاق به اندازه کافی بزرگ باشد.

لبه ها ، گوشه ها یا زوایای “عجیب” حتی می توانند با یک کاغذ دیواری با الگوی زرق و برق دار به زیبایی ظاهر شوند. این یک نقطه کانونی ایجاد می کند. همین مسئله در مورد سقف های شیب دار نیز صادق است که با کاغذ دیواری مناسب می تواند به یک دیوار چشم گیر واقعی تبدیل شود. راهنمای عملی ما نحوه کاغذ دیواری سقف های شیب دار ایده های زیادی را ارائه می دهد و به شما می گوید چگونه می توانید آنها را به واقعیت تبدیل کنید.

 

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.