چگونه لکه ها و نقاشی بچه ها را از روی کاغذ دیواری ها پاک کنیم

بدون ديدگاه

چگونه نقاشی بچه ها را از روی کاغذ دیواری ها پاک کنیم

فرض کنید شما وارد اتاقی شده اید و با این صحنه مواجه می شوید که ماجراجوی کوچک شما روی کاغذ دیواری  اثر هنری خلق کرده !!!! او به شدت به نتیجه ی کار خود افتخار می کند ،حالا کاری که نباید انجام می شد انجام شده است ، و اکنون فقط  باید به یک چیز فکر کنید: بهترین وضعیت را ایجاد کنید. بسته به سطح کاغذ دیواری تان ، ممکن است بتوانید آثار رنگ را از بین ببرید. اگر اینگونه نباشد ، باید راه حلهای خلاق پیدا کنید.

در این مقاله ما با جزئیات توضیح می دهد که چه شرایطی باعث می شود تا نقاشی های کودکان از روی کاغذ دیواری پاک  شود ، و چه کار دیگری می توان برای حل مسئله انجام داد. اگر امکان تمیز کردن وجود ندارد ، برخی رویکردها و ایده های دیگر وجود دارد که در زیر ذکر می شود.

میزان قابلیت شستشو کاغذ دیواری شما روش های احتمالی برای از بین بردن لکه ها را تعیین می کند.
بسته به ویژگی کاغذ دیواری مورد نظر و نوع رنگ وقلمی که کودک شما استفاده کرده است ، گزینه های مختلفی برای از بین بردن لکه های آن وجود دارد. قابلیت تمیز کردن کاغذ دیواری ها به پنج دسته تقسیم می شوند:

ضد آب
مقاوم در برابر شستشو
بسیار مقاوم در برابر شستشو
مقاوم در برابر اسکراب (سایش)
بسیار مقاوم در برابر اسکراب(سایش)
جزئیات خاص را می توانید در برچسب اطلاعاتی که همراه با هر رول کاغذ دیواری وجود دارد ، پیدا کنید و در توضیحات کاغذ دیواری هادر فروشگاه آنلاین کاغذ دیواری ما نیز آورده شده است. لطفاً برچسب اطلاعات کاغذ دیواری خود را در جایی ایمن نگه دارید و در صورت نیاز به آن مراجعه کنید . یادتان باشد همیشه تکه های اضافه از کاغذ دیواری هایتان  را برای این روزها نگه دارید.

کاغذ دیواری های ضد آب را نمی توان با یک پارچه مرطوب شستشو و تمیز کرد (به جز لکه های کوچک خمیر کاغذ دیواری که در حین نصب بر روی آنها باقی مانده است). برای از بین بردن لکه های مدادهای سیاه یا مداد رنگی به صورت خشک ، پاک کن ها تمیز کننده های مناسبی هستند. مجموعه ای از پاک کننده ها و تمیز کننده ها در فروش گاهها موجود هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

با این وجود می توان از پاک کن  روی سطوح کاغذ دیواری مقاوم در برابر شستشو  استفاده کرد تا از شر خطوط ترسیم شده  خلاص شوید. به یاد داشته باشید که سطح کاغذ دیواری روکش شده با این کار ممکن است کمی زبرتر شود ، که می تواند از نظر رنگ و ساختار تفاوت هایی با قسمت های دیگر ایجاد کند ولی یاد آور می شویم استفاده از یک پاک کن یکی از بهترین روش هاست .

برای آشنایی بیشتر با علایم روی برچسب کاغذ دیواری ها این مقاله را پیگیری کنید.

کاغذ دیواری های مقاوم در برابر شستشو با روکش خاصی تهیه شده است که امکان پاک کردن آنها را با یک دستمال مرطوب و یک محلول صابون ملایم (بدون مواد تمیز کننده) وجود دارد. به طور کلی ، لک های محلول در آب و همچنین روغن ، می توانند از این طریق حذف شوند. اگر “هنر” کوچولوی شما با نوک ها و مداد هایی که  با آب قابل تمیز شدن هستند ، برای خلاص شدن از آن می توان از پارچه مرطوب استفاده کرد.

کاغذ دیواری های قابل شستشو دارای یک روکش آب بندی ضخیم تر هستند به طوری که می توان برخی از لکه های تازه حاوی چربی را با یک پارچه مرطوب پاک کرد. علائم مداد رنگی تازه در مقیاس کوچک نیز با استفاده از یک صابون ملایم و مخلوط آب پاک می شود.

لکه های روی کاغذ دیواری های مقاوم در برابر اسکراب را می توان با یک ماده تمیز کننده ملایم (به عنوان مثال پاک کننده همه منظوره بدون مواد سفید کننده) و یک برس نرم یا یک اسفنج پاک کرد. پوشش پلاستیکی آنها از رنگ های زیرین محافظت می کند. با این حال ، این بدان معنی نیست که می توان هر نوع لکه را به راحتی شستشو داد. 

در مورد تصاویر پس زمینه بسیار مقاوم در برابر اسکراب نیز این موضوع صادق است: آنها مقاوم تر هستند و می توانید بر روی آنها  یک روند تمیز کردن شدیدتر را انجام دهید.

نتیجه گیری: خلاقیت های کودکان ساخته شده با مداد ، قلم های رنگی ، رنگهای محلول در آب و برخی از مدادها را می توان از پارچه با پارچه ای خشک یا مرطوب یا اسفنج یا پاک کن  بسته به ویژگی های دقیق تمیز کردن و خصوصیات سطح کاغذ دیواری جدا کرد.  رنگ های نامحلول در آب و لکه های بسیار مقاوم نیاز به اقدامات دکوراسیون مجدد در مقیاس کوچک یا بزرگتر یا یک رویکرد خلاقانه دارند.

 راهکارهای خانگی که قطعاً باید ار آنها اجتناب شود
شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارد که والدین نکات و توصیه هایی راجع به این مشکل را با یکدیگر تبادل می کنند. در برخی از مقالات پیرامون این موضوع ، برخی از روشهای مشکوک برای از بین بردن نقاشی ها ذکر شده است که متخصصان را لرزاند: این “راهکارها” چیزی جز “بازی با آتش” نیست و مطمئناً نمی توان آنها را راه حلهای واقعی نامید.

از هرگونه مواد سفید کننده و مواد اسیدی ، مانند بیکینگ پودر ، بی کربنات سدیم ، پودر لباسشویی ، سرکه یا اسید سیتریک ، خودداری کنید. این مواد نه تنها باعث نمی شود که از مشکل اساسی خلاص شوید بلکه باعث می شود که به سطح کاغذ دیواری آسیب  بزنید. از الکل و تمیز کننده های حاوی آمونیاک (به عنوان مثال محصولات تمیز کردن پنجره) اجتناب کنید زیرا این مواد نیز می توانند به سطح کاغذ دیواری شما آسیب بزنند.

نکات ما: برای تمیز کردن در حالت مرطوب می توانیم آب گازدار را امتحان کنید. مقدار کمی روی پارچه تمیز بریزید و لکه ها را با آن خیس کنید. اکسیژن فعال اغلب ماده را حل می کند.

قبل از اینکه شانس خود را با آب صابون یا ماده تمیز کننده امتحان کنید ، ابتدا مقداری از آب ولرم و بدون اضافه کردن چیزی استفاده کنید. اغلب این کار باعث می شود مشکل شما شود.

اگر حذف لکه‌ها غیرممکن است چه باید کرد:
مهمترین عامل اندازه نقاشی یا نقاشی و اینکه آیا در دید کامل است یا نه. اگر فرزند شما تصمیم گرفته است از نیمی یا تمام دیوار به عنوان بوم استفاده کند ، هیچ راهی برای تزئین مجدد وجود ندارد.

اما اگر فقط یک یا دو طول کاغذ دیواری  را تحت تأثیر قرار داده است آن را از دیوار جدا کنید و با کاغذ دیواری جدید مجددا دیوار را بپوشانید. اغلب حتی لازم نیست کل طول را از دیوار جدا کنید ، بلکه فقط بخشی از آن را که آسیب دیده از دیوار جدا کنید. ما در مقالات بعدی در مورد روش انجام این کار با شما صحبت کرده ایم.

یک راه کار ایده آل دیگر ، اضافه کردن یک قاب عکس چوبی زیبا به منظور تأکید بر  “قطعه هنر” است. البته این تنها زمانی کار می کند که قسمت نقاشی شده خیلی بزرگ نباشد و در  قسمت ای که در دید است باشد. گزینه دیگر این است که یک مبلمان یا کمد را در مقابل آن قرار دهید.

پیشگیری بهتر از درمان است
این کار کودکان شما معمولاً در غیاب والدین اتفاق می افتد. فرشته کوچک شما از عواقب آن کار آگاهی نداشت. با این وجود ، آنها احتمالاً بهترین تلاش خود را کرده اند تا بهترین نقاشی را بکشند، پس به آنها سخت نگیرید. حتی اگر بسیار ناراحت هستید ، توبیخ کردن آنها احتمالاً منجر به اشک می شود. در عوض ، شاید بهتر باشد توضیح دهیم که برای کارهای خلاقانه خود باید از کاغذ استفاده کنند. برای تقویت اثر یادگیری ، فرزند خود را ترغیب کنید که نقاشی را ادامه دهد ، اما در یک وسیله مناسب. توضیح دهید که چرا نمایش هنری آنها باید حذف شود. این مهم است زیرا در غیر این صورت آنها احساس ارزشمندی نمی کنند و ناامید می شوند.

سعی کنید در کودکتان القاء کنید که یک تکه کاغذ ، یک کتاب رنگ آمیزی یا یک تابلوی نقاشی مکان های مناسبی برای خلاقیت آنهاست و اینکه دیوارها در آشپزخانه ها ، سالن ها ، حمام ها ، راهروها و غیره قطعاً اینگونه نیستند.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان  

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.