نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک

بدون ديدگاه

نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک:

یکی از سوالاتی که بسیار پرسیده می شود این است که آیا راهی برای نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک وجود دارد ؟!! پاسخ شما بله است اما باید سطح شما زیر سازی شود.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که کاشی و سرامیک را کاملا بشویید تا هیچگونه چربی روی آن وجود نداشته باشد سپس اجازه دهید که بخوبی خشک شود سپس سطح کار را بتونه کنید و سطح صافی و یکدست درست کنید. وقتی سطح کار یکنواخت شد می توانید روی این سطح صاف کاغذ دیواری بچسبانید. اگر زیر سازی به خوبی انجام شود نتیجه کار بسیار عالی خواهد شد.

چه وقت روی سرامیک کاغذ دیواری نصب می کنیم؟

برای بازسازی خانه ها و آشپزخانه های قدیمی لازم است کاغذ دیواری روی کاشی نصب شود. در بازسازی خانه ها ممکن است جای آشپزخانه ها تغییر کند و آشپزخانه قدیمی جای خود را به یک اتاق بدهد سرامیک ها برای اتاق مناسب نیستند از طرفی کندن کاشی و سرامیک ها پر هزینه اند بهترین راه کار نصب کاغذ دیواری به روی سرامیک ها می باشد. 

در مورد خانه های استیجاری کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک ها بدون زیر سازی نصب می شود. و چون چسب کاغذ دیواری با آب پاک می شود پس از کندن کاغذ دیواری براحتی می توان سطح زیر آن را شست تا هیچ اثری بر روی آن باقی نماند. فقط در این حالت درز کاشی ها کمی دیده می شود.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.