نصب کاغذ دیواری روی دیواری که با بلکا رنگ شده است

بدون ديدگاه

نصب کاغذ دیواری روی دیواری که با بلکا رنگ شده است:

یکی از پوشش هایی که برای دیوار استفاده می شود رنگ بلکا است.این نوع پوشش در بازه ای از زمان مورد استقبال قرار گرفت. حال سوال این است که اگر شما دیوارتان را با بلکا پوشش داده اید و اکنون می خواهید دکور خانه خود را تغییر دهید آیا می توان بر روی آن کاغذ دیواری نصب کرد؟

ابتدا بیایید با هم ببینیم که رنگ بلکا چیست؟

بلکا نوعی پوشش دیواری سلولوزی می باشد که برخی به اشتباه آن را رنگ بلکا میگویند. اما باید بدانید که بلکا یک نوع پوشش دیواری خاص است که شامل الیاف سلولوزی می باشد و با رنگ تفاوت های زیادی دارد.

برای پاک کردن دیوار از بلکا کافیست محدوده مورد نظرتان که با بلکا پوشش داده شده است را با آب پاش خیس نموده و ۵ دقیقه صبر کنید.  سپس بلکا به راحتی از سطح جدا می شود. می توانید بلکای آن محدود را با استفاده از یک کاردک جدا کنید.

بعد از جدا شدن بلکا اجازه دهید سطح کارتان خشک شود سپس به سراغ زیر سازی بروید اگر در هر جایی خرابی یا ترک دیدید آن را با بتونه ترمیم کنید. بعد از انجام زیر سازی لازم می توانید با خیال راحت کاغذ دیواری جدیدتان را بر روی دیوار نصب کنید.

از کارشناسان ما برای راهنمایی بیشتر کمک بخواهید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.