راهنمای نصب کاغذ دیواری روی دیوار پوشیده شده با رنگ و روغن

بدون ديدگاه

راهنمای نصب کاغذ دیواری روی دیوار روغنی:

خانه های قدیمی که رنگ و روغن شده اند و اکنون به فکر بازسازی آن افتاده اید را چگونه کاغذ دیواری کنیم؟این سوالی است که بسیاری از مراجعه کنندگان از ما می پرسند. ما به شما می گوییم با خیال راحت به دنبال کاغذ دیواری مورد علاقه خود باشید و نگران نباشید. کاغذ دیواری ها تحولی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایجاد می کنند.فقط برای این کار مقاله ی ما را تا انتها بخوانید تا به تمام نکات مربوط به آن آشنا شوید و به نتیجه ی ایده آل خود برسید.

برای چسبیدن کاغذ دیواری روی رنگ روغن چه کنیم؟

خیالتان راحت باشد رنگ روغن محدودیتی برای نصب کاغذ دیواری نیست ،به شرطی که:

۱- زیرسازی‌های لازم را انجام دهید: اگر شکاف و یا سوراخی روی دیوار وجود دارد آن را با بتونه و یا گچ از بین ببرید. اگر در جایی از گچ استفاده کرده‌اید آن را با استفاده از روغن پرایمر، روغن بزنید و اگر کل دیوار از گچ است و تا به حال رنگ نشده است به کل دیوار روغن الیف بزنید.

۲- برای اینکه دیوار رنگ روغن، حالت لیزی خود را از دست بدهد تمام دیوارها را به‌صورت کامل سمباده نرم بزنید با این کار دیوار کمی خاصیت زبری به خودش می گیرد و چسب کاغذ دیواری راحت تر روی دیوار می نشیند و شما می توانید کاغذ دیواری را به راحتی روی دیوار نصب کنید.

۳-بعد از سنباده کشی از روغن پرایمر مخصوص و چسب کاغذ دیواری باکیفیت بالا استفاده نمایید.

 

همان طور که گفتیم زیرسازی مهم‌ترین بخش در نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن می باشد

۱-شما حتماً باید قبل از شروع به کار، زیرسازی‌های لازم را انجام دهید. در زیرسازی باید ترک‌خوردگی، کنده‌کاری، نقاط فرورفتگی و برآمدگی و حتی شوره دیوار را کامل برطرف نمایید تا نصب کاغذ دیواری بر روی رنگ روغن به‌درستی انجام شود.

۲-دیوار باید کاملا خشک باشد:شما باید قبل از شروع به نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن ، نم و رطوبت روی دیوار را برطرف کنید. اگر دیوار دارای رطوبت و یا نم شدیدی باشد، منشأ آن را پیدا کنید و از بین ببرید، اگر این کار را نکنید سطح زیرین سطح مطلوبی برای نصب کاغذ دیواری نیست.

۳-استحکام و سختی دیوار را، حتماً مدنظر قرار دهید.زیر کاری مطلوب باید قدرت نگهداری کاغذ دیواری را داشته باشد؛ گچ کاری دیوار را مورد بررسی قرار دهید تا در هنگام نصب کاغذ دیواری، استحکام خود را حفظ کند و دچار ریزش نشود.

اگردیوار قدیمی است حتما باید لایه‌های شکننده گچ بازسازی شوند سپس دیوارها را به‌خوبی آغشته به پرایمر مخصوص این کارکنید. برای نصب کاغذ دیواری بر روی رنگ روغن حتما از کاغذ دیواری‌های سبک استفاده کنید تا مدت زمان بیشتری را بر روی دیوار بمانند. 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.