نصاب کاغذ دیواری حرفه ای کیست؟

بدون ديدگاه

نصاب کاغذ دیواری

بعد از انتخاب یک کاغذ دیواری با طرح و رنگ مناسب برای فضای زندگی تان حالا نوبت به نصب آن روی دیوار میباشد.انتخاب نصاب ماهر و داشتن زیر ساز مناسب برای داشتن نتیجه کار عالی بسیار با اهمیت است. ما به شما توصیه می کنیم که به هر نصابی اعتماد نکنید. تفاوت قیمت ای که بین نصاب های حرفه ای و آماتور برای نصب هر رل کاغذ دیواری وجود دارد چندان زیاد نیست. ولی گاهی قیمت پایین تری که یک نصاب غیر حرفه ای به ما میدهدباعث میشود که ما نصب کاغذ دیواری خود را به آنها بسپاریم و کار نهایی که تحویل ما داده میشودرضایت بخش نبوده و باعث پیشمانی ما میشود. و گاهی این نصاب های غیر حرفه ای باعث خراب شدن چند رل کاغذ دیواری ما در حین نصب میشوند.

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از اشکالاتی که ممکن است در حین نصب توسط نصاب کاغذ دیواری غیر حرفه ای برای شما رخ دهد آشنا کنیم:

 1.  طولانی شدن زمان نصب و وقت گیری بالا
 2. نصاب های کاغذ دیواری  غیر حرفه ای توجه کافی به زیرسازی ندارند و نداشتن زیر کار مناسب باعث میشود که حباب های ایجاد شده در حین نصب بعد از خشک شدن کاغذ دیواری از بین نرود.

 3. منطبق نشدن و مچ نشدن درست اشکال روی هر رول کاغذ دیواری با رل کاغذ دیواری که در  کنار آن نصب میشود.

  رول های کاغذ دیواریهایی که شکل دار هستند نصب شان زمان و دقت بیشتری می خواهد در غیر این صورت کوچکترین خطایی در این مورد می تواند به سادگی با چشم دیده شود. یکی از مهارتهای نصابهای حرفه ای ایجاد یکنواختی و انطباق روی اشکال میباشد.

   

  برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 4. درزها و خطوط بین قواره های کاغذدیواری مشخص بوده و شما یک سطح یک دست نمیبینید.

  یکی از اصول مهم نصب این است که بعد از نصب کاغذ دیواری هیچ درزی در بین رلهای کاغذ دیواری های مجاور هم وجود نداشته باشد و بصورت یک پارچه دیده شود و این یکی از مهم ترین تفاوتهای بارز بین نصاب حرفه ای کاغذ دیواری و نصاب آماتور  است. 

 5.  لبه های کاغذ دیواری  با کناره های دیوار و سقف به خوبی منطبق نشود – از موارد مهم دیگر در نصب کاغذ دیواری توسط نصاب حرفه ای کاغذ دیواری میتوان به عدم مچ شدن  لبه های کاغذ با گوشه های دیوار و زوایه ها می باشند . در صورتی که دیوار دارای قناصی است نصاب باید بتواند با برش صحیح کاغذ آن قسمت را درست مچ کند تا کار یک دستی حاصل شود.

 6. خراب کردن رل های کاغذ دیواری در حین نصب.

  در صورت  اشتباه چسباندن کاغذ دیواری روی دیوار و باز کردن آن از روی دیوار و اتصال مجدد به دیوار و تکرار این عمل کاغذ خاصیت خود را از دست می دهد و دیگر قابل استفاده نیست.

  برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 7. کنده شدن چسب ها بعد از مدت کوتاه

  در صورت عدم تهیه درست چسب کاغذ دیواری ، نوع چسب مصرفی کاغذ دیواری ،مقدار چسب مورد استفاده و نیز سرعت انجام کار ، بعد از مدتی کاغذ از دیوار کنده می شود.

مواردی که اشاره شد بخشهایی از مشکلاتی است که  نصاب کاغذ دیواری غیر حرفه ای برای شما به وجود می آورد.

 

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

در این سایت کلیه خدمات مربوط به فروش کاغذ دیواری و پوستر، زیر سازی و نصب کاغذ دیواری ، فروش و نصب کفپوش و پارکت، دیوارکوب و قرنیز ،موکت ، آینه و پنل های دکوراتیو 

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.