مراحل بازسازی ساختمان چیست؟

بدون ديدگاه

مراحل بازسازی ساختمان چیست؟

گاهی پیش می آید که ظاهر خانه ی شما و یا محل کارتان دیگر باب میل شما نیست ؛یا عمر بالایی از لحاظ ساخت دارد، و یا طراحی و چیدمان آن را نمی پسندید. امروزه با هزینه های بالایی که عملیات ساختمانی ذارد خراب کردن کامل منزل و یا محل تجاری  به صرفه و اقتصادی نمی باشد.

پس چاره چیست؟ بازسازی ساختمان که امروزه بسیار مورد استقبال قرار می گیرد از بهترین راه کار ها برای رهایی از این وضعیت می باشد. ما در بازسازی حتی می توانیم نقشه ی ساختمان را نیز تغییر داده بدون اینکه به اسکلت ساختمان آسیبی وارد شود.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با مراحل کار در بازسازی و مدرن کردن یک ساختمان قدیمی آشنا کنیم با ما همراه باشید…

اگر ساختمان شما با عمر بیست سال و یا کمتر از آن است به احتمال بسیار بالایی ساختمانتان از نظر سازه ای سالم می باشد و تنها ظاهر ساختمان شما بر اثر استفاده کهنه شده است و یا از نظر طراحی داخلی و متریال استفاده شده قدیمی می باشد. شما میتوانیدهمه ی قسمت های ظاهری یک ساختمان را با هزینه ی مناسب به روز و مدرن کنید و فضای خود را تغییر کلی بدهید به طوری که بتوانید برای دو دهه دیگر به راحتی و با لذت در آن فضا زندگی یا تجارت کنید.

اولین مرحله این است که  واحد های اداری و مسکونی توسط کارشناسان سازه و فلز به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرند. در صورت مشاهده هر گونه پوسیدگی و زنگ خوردگی در قسمت های فلزی مثل ستونها، آهنهای بار بر سقفی و … باید به صورت کامل درست شوند.

مورد مهم دیگر بررسی مقاومت سازه ساختمان در برابر زلزله می باشد که بسیار حائز اهمیت است. در صورت نیاز باید اقدامات لازم انجام پذیرد.

در مرحله بعد باید نقشه کامل فضای مورد نظر شما به صورت سه بعدی (۳D) تهیه شود. این کار توسط مهندسین طراح ما انجام می گیرد. اگر کارشناس طراحی ما تشخیص دهد که باید فضاسازی های داخلی ساختمان تغییر کند و یا شما بخواهید برای راحتی در استفاده آن را تغییر دهید لازم است این تغییرات در نقشه مد نظر قرار گرفته شود. وظیفه ی کارشناسان ما این است که در طراحی هایشان سعی کنند با کمترین هزینه و اعمال تغییرات جزئی در دیوار ها و تیغه ها به بهترین و کاربردی ترین فضا برسند.

بعد از اینکه نقشه سه بعدی (۳D) ساختمان به طور کامل تهیه شد و توافق کامل با کارفرما در مورد نقشه به دست امد، نوبتمرحله اجرا است

وظیفه ی ما در این مرحله این است که با کمترین هزینه و بهترین کارایی پروژه شما را به پاین برسانیم.در حین کار ممکن است مواردی را به شما پیشنهتد کنیم تا در صورت تایید شما  تعمیر یا تعویض گردد.

مهم ترین بررسی ها و بر آوردها قبل از شروع به کار و در مرحله ی طراحی با شما در میان گذاشته می شود. کل قسمت ها توسط کارشناس مربوطه بررسی می شود مثل لوله ها، قسمتهای برق کشی شده و ….

ساختمانهای قدیمی اغلب نقشه های لوله و فاضلاب، گاز کشی، برق  و … ندارند. گروه اصفهان دکور با استفاده از اکیپ های مجرب اجرایی تمام موارد را مورد بررسی قرار می دهد و با همفکری مدیریت اجرایی لزوم تعویض و یا ترمیم  قطعات را تعیین می کنند.

شما در حین تخریب به بسیاری از لوله کشی ها و برق کشی ها برخورد میکنید که اگر افراد تیم ناشی و بی تجربه باشند  خسارات زیادی به همراه هزینه بالا برای شما به جا می گذارند.

داشتن برآورد هزینه درست نیز یکی از وظایف تیم طراحی و اجرا میباشد.کارشناس اجرا باید با در نظر گرفتن  خواسته ی مشتری و هزینه های موجود کل هزینه را تخمین بزند. حتما تمام موارد را با تیم اجرایی در میان بگذارید.

گروه اصفهان دکور با داشتن اکیبهای متفاوت لوله کشی، برق کشی، کابینت و ام دی اف، نقاشی، کناف، پی وی سی، کاشی کاری، آجر نما، سنگ کاری، تخریب و …کلیه ی مراحل را برای شما با بهترین کیفیت به پایان می رساند. 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.