مدل های جدید کاغذ دیواری سقف با طرح های مدرن

بدون ديدگاه

مدل های جدید کاغذ دیواری سقف با طرح های مدرن:

یکی از ایده های جذاب دکوراسیون داخلی؛ پوشاندن سقف ها با کاغذ دیواری می باشد اگر چه مدتی بود که این ایده کمتر مورد توجه قرار می گرفت اما دوباره محبوبیت از دست رفته اش را نزد مردم پیدا کرده است؛ سطح سقف ها عمدتا به صورت گچی، سفید و ساده می باشد ،  کاغذ دیواری سقف می تواند یک جایگزین بسیار مناسب برای سقف های ساده در خانه باشد.

یکی از دلایلی که سقف ها به صورت سفید یا ساده طراحی می شدند این است که گمان می شد سقف ها، کمتر در دید هستند. ما وقتی که به طراحی منزلمان فکر می کنیم به سقف بی توجهیم در صورتی که تزیین سقف ، کل دکوراسیون داخلی خانه شما را متحول می کند. اما در حال حاضر راهکارهای بسیار مختلفی برای طراحی بی نظیر سقف ها وجود دارد از جمله استفاده از کاغذ دیواری سقف که می تواند به زیبایی هرچه تمامتر آن کمک کند.

اگر شما بتوانید از سقف که از آن به عنوان دیوار پنجم نیز یاد می شود، در طراحی هایتان استفاده بهینه کنید باعث جذب نگاه ها به سمت بالا و بزرگتر دیده شدن فضای شما می شود. کاغذ دیواری ها با تنوع در طرح و رنگ دست شما را برای رسیدن به ایده آلتان باز می گذارد. خلاقیت در طراحی را آوره ایم تا یاد آوری کنیم که در طراحی هایتان این عنصر خارق العاده را نادیده نگیرید.

همانند قدیم که در خانه ها سقف را به یک رنگ و دیوارها را با رنگی متفاوت از آن رنگ می کردند شما نیز می توانید کاغذ دیواری سقف را با طرح و رنگی جداگانه نسبت به کاغذ دیواری استفاده شده در دیوارها استفاده نمایید. 

در بعضی از طراحی ها از لوستر سقف و یا لامپ های آویز جذاب برای طراحی سقف استفاده می شود و از این طریق سقف را به نطقه کانونی در خانه تبدیل میکنند ولی با طرح های متنوعی که امروزه در بازار موجود است کاغذ دیواری ها را نیز برای این مکان مناسب کرده است.

نکته مهمی که باید برای شما بگویم این است که اصلا شلوغ کاری نکنید، حتی استفاده از یک طرح بسیار ساده هم به سقف منزلتان جزئیات جدید و زیبایی اضافه می کند.بعضی اوقات یک تغییر کوچک در سقف بعضی از اتاق ها یا آشپزخانه مانند یک جرقه عمل می کند و کل فضا را درخشان و متمایز می کند. البته لازم به ذکر است اگر در خانه های اجاره ای زندگی می کند می توانید از کاغذهایی با قابلیت جدا شدن آسان استفاده کنید تا بصورت موقت برای مدت زمانی که در خانه ساکن هستید، محیطی شیک و خواستنی مطابق با سلیقه خودتان داشته باشید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.