قصد خرید کاغذ دیواری دارید دست نگه دارید۲

بدون ديدگاه

قصد خرید کاغذ دیواری دارید ؟دست نگه دارید!!!!

کاغذ دیواری ها دنیایی از طرح و رنگ می باشند اگر تا به حال اقدام به خرید کاغذ دیواری نکرده اید در ابتدا کمی احساس سر درگمی می کنید . برای اینکه شما در این دنیای وسیع از طرح و رنگ های کاغذ دیواری گم نشوید و دچار بلاتکلیفی نشوید و بتوانید به آنچه در ذهن دارید به راحتی برسید باید نکات مهمی را بدانید . ما رازهایی را برای شما بیان می کنیم تا راه را برای شما هموار کنیم . با استفاده از راهنمای ما به آنچه می خواهید دسترسی خواهید داشت. همراه ما باشید.

۱-برقراری هماهنگی بین رنگ کاغذ دیواری و مبلمان و سایر وسایلی که در خانه دارید بسیار با اهمیت است. برای داشتن فضایی هماهنگ وسایلتان را در یک طیف رنگی انتخاب کنید و یا سعی کنید رنگ هایشان را مکمل یکدیگر انتخاب کنید.

۲-با کمک کاغدیواری هایی با طرح های افقی فضای مورد نظر خود را وسیع تر و پهن تر از چیزی که در واقعیت هست، جلوه میدهد. اثر دیگر طرح های افقی این است که ارتفاع فضا را تا حد معقولی کاهش می دهد.

۳-برای دیوارهای اتاق کودکان خود طرح های متنوع عروسکی ، رنگ های شاده و جذاب و پر انرژی را انتخاب کنید.

۴-این نکته را مورد توجه قرار دهید که استفاده از کاغذ دیواری هایی با نقش های شلوغ و خصوصا گلدار سبب کوچک شدن فضا می شود. بنابراین، این مدل ها را فقط در فضاهای بزرگ به کار ببرید و یا اگر فضای کوچکی دارید کاغذ دیواری های طرح دار و شلوغ را فقط بر روی یک دیوار استفاده کنید.

۵-می توانید با استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح های عمودی، دیوارهای فضای مورد نظرتان را بلندتر نشان دهید و با کمک خطای دید، کاری کنید که سقف، بالاتر از آن چیزی که در واقعیت هست، به نظر برسد. این ترفند برای اتاق هایی که سقف کوتاهی دارند بسیار کار آمد تر هستند.

۶-نکته ی مهم اینکه اگر الگوی کاغذ دیواری انتخابی شما خیلی نزدیک به هم و به صورت مرتب در لاین های افقی و عمودی باشد، دیوار شما بسیار برجسته می شود یعنی اینکه نمای دیوار بر نمای دیگر وسایلتان غلبه می کند و مبلمان و سایر وسایل کمتر به چشم می آید.

۷- اگر می خواهید فضایی پویا و زنده داشته باشید به سراغ کاغذ دیواری هایی با نقش های قطری و زیگزاگی بروید. این طرح ها به طرح های انرژی زا معروف هستند.

۸- یک اشتباهی که ممکن است رخ دهد استفاده از دو کاغذ دیواری طرح دار در کنار هم می باشد که جلوه ی خوبی به فضا نمی دهد و کار مناسبی نیست. بهترین راه کار ترکیب کاغذ دیواری ساده و طرح دار با یکدیگر است که نه تنها فضا را شلوغ نمی کند بلکه فضا را به سمت ملایمت پیش می برد. کاغذ دیواری های طرح دار در کنار انواع کاغذ دیواری ساده ، نقوش خود را بهتر نشان می دهند.

۹-از تاثیر رنگ ها بر محیط و خصوصیات هر یک از آن ها غافل نشوید. در سایت اصفهان دکور می توانید اطلاعات مفیدی را چه از نظر فنگ شویی و چه از نظر تاثیر آنها بر خلق و خوی افراد به دست آورید.

در ادامه به شما پیشنهاد می کنم جدیدترین طرح های کاغذ دیواری را در فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور مشاهده کنید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.