طرح های به روز و زیبای کاغذ دیواری برجسته

بدون ديدگاه

طرح های به روز و زیبای کاغذ دیواری برجسته

از آنجایی که امروزه کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی منازل مورد استقبال مردم و طراحان داخلی قرار گرفته است تولید کنندگان کاغذ دیواری نیز روز به روز به دنبال ایجاد تنوع و مدل هایی جدید برای بازار کاغذ دیواری هستند.

یکی از طرح های جدیدی که وارد دنیای کاغذ دیواری شده و آن را جذاب تر کرده است کاغذ دیواری برجسته است. 

کاغذ دیواری برجسته از انواع کاغذ دیواری شیک و زیبا است که شامل  طرح های متفاوت میباشد  و شما می توانید از بین طرح های متنوع و بسیار زیاد آنها  کاغذ دیواری شیک و برجسته ای متناسب با سلیقه ی خود  را برای قسمت های مختلف منزل خود انتخاب کنید. 

کاغذ دیواری برجسته همانند کاغذ دیواری پوستری و کاغذ دیواری سه بعدی که به تازگی وارد بازار کاغذ دیواری شده است میتواند به فضای منزل شما روح و نشاط  دهد و از این طرح های جدید می توانید برای پوشاندن دیوار قسمت های مختلف منزل استفاده کنید. خطوط و طرح ها روی این کاغذ دیواری قابل لمس و به صورت برجسته با رگه های طبیعی میباشد از این رو  کی از پرطرفداترین انواع کاغذ دیواری محسوبمی شود. این مدل کاغذ دیواری ها در انواع طرح های مخملی و الیافی موجود میباشد.

کاغذ دیواریهای طرح برجسته جزو کاغذ دیواری های با قیمت بالا تری نسبت به مدل ساده ترشان می باشند. برخی از طرح های برجسته از جنس پی وی سی می باشند. و برخی از انواع کاغذ دیواری های طرح برجسته طرح های متصل شده برروی کاغذ از جنس ابریشم می باشند. این طرح ها بسیار لاکچری و فاخر می باشند و باعث شده فضای منزلتان بسیار مجلل تر به نظر برسد.

برخی از کاغذ دیواری های برجسته بصورت دست ساز می باشند.و  دارای طرح های هایی هستند که روی کاغذ سنگ های ریز زینتی و یا سنگ های رنگی کار شده است. این دسته از کاغذ دیواری ها هم بسیار لاکچری و گران قیمت هستند.

برای انتخابی بهتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پیدا کردن محل درست و طرح مناسب برای کاغذ دیواری در فضاهای مناسب بسیار مهم است برای مثال از کاغذ دیواری های طرح دار و کاغذ دیواری برجسته برای دیوارهای خالی استفاده کنید و برای دیوارهایی که وسایل قرار می گیرند مثل تلویزیون از کاغذ دیواری های ساده برای طراحی دکوراسیون آن قسمت استفاده کنید.

کاغذ دیواری های برجسته برای دکوراسیون های کلاسیک و مدرن یک  انتخاب بسیار ایده آلی است . کاغذ دیواری های برجسته در انواع طرح های متنوع نظیر سنگ و گل و اشکال هندسی و … موجود هستند که طرح و رنگش را باید با در نظر گرفتن مکانی که قرار است کاغذ دیواری را در آنجا نصب کنید  انتخاب نمایید.

در این سایت کلیه خدمات مربوط به فروش کاغذ دیواری و پوستر، زیر سازی و نصب کاغذ دیواری ، فروش و نصب کفپوش و پارکت، دیوارکوب و قرنیز ،موکت ، آینه و پنل های دکوراتیو 

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.