طراحی کاغذ دیواری برای بیمارستان ها و مراکز درمانی

بدون ديدگاه

طراحی کاغذ دیواری برای بیمارستان ها و مراکز درمانی 

دیوارهای محل پذیرش ، اتاقهای انتظار و اتاقهای درمانی جراحی پزشک به نظر شما چطوره؟ استریل ، سفید ،سرامیک یا سنگ؟ یا اینکه به اندازه کافی خوش شانس هستید که از دکوراسیون جالب دیواری لذت ببرید و زمان شما در آنجا به بهترین نحو بگذرد؟ کاغذ دیواری ها با طراحی خاص و ویژه ای که دارند دقیقاً همین کار را انجام می دهند ، و همچنین یک ظاهر خوب مطلوب و فضای استقبال خوبی را ارائه می دهند.

تأثیر روانی و انرژی زیادی که کاغذ دیواری های طرح دار رنگی و یا کاغذ دیواری های ساختاری با رنگ ساده را نباید دست کم گرفت. آنها می توانند یک عامل تعیین کننده در اینکه آیا بیمار احساس راحتی و مراقبت خوب کند یا نه داشته باشند. فضاهایی که اندکی دلهره آور (و گاهی اوقات وحشتناک) هستند مانند اتاق جراحی های پزشک ، بیمارستان ها و مراکز درمانی می توانند از اثرات آرام بخش کاغذ دیواری ها بهره مند شوند و آرامش را برای بیماران به ارمغان بیاورند. دکوراسیون دیواری جالب ، نیرو بخش و سرگرم کننده می تواند با احساس تحریک و نگرانی مقابله کند. تأکید خاص پزشکی یک مرکز یا مرکز درمانی در انتخاب الگوی و رنگ ها قابل آینه است.

در زیر برخی از پیشنهادات برای مفاهیم طراحی داخلی سازگار و جالب با استفاده از کاغذ دیواری ها ،برای شما آورده شده است.

گفتمان روانکاوی کوچکی در مورد ویزیت پزشک و درمانگر و اهمیت انتخاب های مناسب در طراحی داخلی
برای بسیاری از ما ، مراجعه به پزشک معالج  یا مراجعه به بیمارستان ، گاهی یک ضرورت است ، و فقط در صورت بروز نیاز فوری اتفاق می افتد یا – با بیماری های مزمن – به یک روال ناخواسته تبدیل می شود. در کل ، دقیقا سرگرمی مورد علاقه کسی نیست و بیشتر افراد با کمی ترس و وحشت وارد این فضا می شوند. علاوه بر این ، هنگام مراجعه به پزشک جدید ناامنی و نگرانی وجود دارد ،  نگرانی های پنهان نسبت به معاینات ، تشخیص و روشهای درمانی.

محیطهای سرد ، استریل ، سفید روشن یا خیلی تاریک و یا بسیار ساده، خسته کننده به حل این احساس نا خوشایند کمک نمی کنند. در عوض ، آنها در ایجاد احساس ناراحتی و نا امنی کمک می کنند. آنچه اینگونه محیط ها به وجود نمی آورند ، احساس رفاه و اطمینان به متخصصان بهداشت است. به همین دلیل است که بسیاری از پزشکان و درمانگران مسیر جدیدی را با اهداف زیر انتخاب کرده اند: ایجاد یک محیط دوستانه ، باز و امن.

کاغذ دیواری های طرح دار یک ابزار عالی برای رسیدن به این هدف است ، همانطور که مبلمان کاربردی و در عین حال جذاب و راحت وجود دارد. و واکنش کاملاً مثبت بیماران ، اعتبار این مفهوم را اثبات می کند.

شما به عنوان صاحب مطب یا بیمارستان باید سعی کنید با استفاده از انتخاب صحیح کاغذ دیواری برای محل کار خود افکار ناشی از ترس و وحشت را از بیماران خود دور کنید  و در حالی که به فکر پوشاندن دیوارهای زیبا هستیم که الهام بخش و آرام بخش ، خلاق و رنگارنگ هستند به آنها حس آرامش را القا کنیم.

کاغذ دیواری های طرح دار می تواند یک موقعیت آرام ایجاد کند و ذهن ما را از نگرانی ها آزاد کند.

الگوها ، نقوش و رنگهای طراحی کاغذ دیواری در عرصه پزشکی / درمانی
کاغذ دیواری ها در تعدادی از فضاهای پزشکی قابل استفاده است. از جمله آنها عبارتند از: محل پذیرش ، اتاق بیمار / انتظار ، اتاق هایی که معاینات با استفاده از ابزار و تجهیزات مختلفی انجام می شود ، اتاق های استراحت و البته اتاق مشاوره . 

برای پاسخ به این سؤال که کدام الگوهای / نقوش و رنگها برای یک مرکز درمانی خاص مناسب تر هستند ، هم رشته پزشکی خاص و هم گروه خاص بیماران می توانند بسیار مفید باشند. ساختار سنی غالب چیست؟ آیا بیماران بیشتر پیر می شوند یا جوان هستند ، آیا کودکانی وجود دارند؟ مناطق مختلف پزشکی نیز مخصوص مردان یا زنان خاص است ، به عنوان مثال زنان و زایمان

مطمئناً نمی توان همه افراد را همیشه راضی کرد و جدیت در رابطه با جراح یا پزشک یا مرکز درمانی باید در محیط  منعکس شود. وجود تناقض زیاد از الگوها با رنگها با هویت یک مرکز پزشکی متناسب نخواهد بود. در زیر چند ایده الگویی با توجه به رشته خاص پزشکی یا گروه بیمار هدف ذکر شده است:

مراکز درمانی ویژه کودکان
کاغذ دیواری برای کودکان و نوجوانان با الگوها و نقوش شاد مناسب برای دختران و پسران بسیار جذاب است و این باعث می شود که کودکان احساس آرامش  کنند. به عنوان مثال ، الگوهای با حروف و اعداد ، طراحی کلاسیک ابر ، صحنه های خنده دار حیوانات ، ماجراهای فضایی با فضانوردان و جهان ، الگوهای هندسی با رنگ روشن ، ستاره ها ، گل ها و غیره شامل مواردی می باشد که برای کودکان ایده آل است. رنگهای شاد و آرامش بخش مانند نارنجی ، زرد ، سبز ، آبی و فیروزه ای نیز انتخاب خوبی هستند. یک دیوار که به صورت شاخص با کاغذ دیواری مورد نظر ما در محل انتظار ، مشاوره یا اتاق درمان پوشش داده شده است ممکن است تنها کاری باشد که کودکان از حضور در آنجا احساس خوشبختی کنند.

پزشکان عمومی ، متخصصان ، فیزیوتراپیست ها
پزشکان رشته های مختلف تخصصی یا پزشکان عمومی با گروه های مختلط بیمار (سن / جنس) این امکان را دارند که یک تم خاص برای مفاهیم طراحی داخلی بر اساس تصاویر و یا الگو های کاغذ دیواری انتخاب کنند.

استفاده از اصول فنگ شویی باعث ایجاد جلوه ای بسیار آرام بخش می شود و فضایی باز و دوستانه ایجاد می کند. رنگهای اصلی در اینجا باید زرد و سبزی روشن ، رنگهای طبیعی و خاکی ، خاکستری روشن  باشد. درمورد الگوها ، آنها به طور عمده باید ظریف و گلدار باشند ، به عنوان مثال. علف ها ، گیاهان و شاخه ها . جذابیت طبیعی این کاغذ دیواری ها اغلب توسط تصاویر عجیب و غریب پرندگان و پروانه ها بسیار بیشتر می شود. در کاغذ دیواری ها با رنگ ساده و با کیفیت بالا ، با بافتی قابل لمس می توانند د سطحی غیرمعمول و گیرا ایجاد کنند. کاغذ دیواری های پارچه ای یک فضای گرم و دنج را به یک اتاق می بخشد.

خطوط واضح در الگوهای هندسی مانند نوارها یا دایره ها ، اغلب در رنگ های کنتراست شدید و تیره ، بسیار مناسب برای طراحی مدرن برای اتاق های جراحی  هستند. با این حال ،  استفاده کم از آنها و فقط در یک دیوار که بیشتر در دید است بسیار بهتر است. 

یک الگوی ترکیبی از اشکال مختلف هندسی در ترکیب با رنگ های متضاد ، انتخاب خوبی برای اتاق های درمانی فیزیوتراپی است. اینها مناطقی از فعالیت و پویایی هستند که در آن بیماران تمرینات درمانی را طی می کنند. کاغذ دیواری های طرح دار در این زمینه می تواند بسیار تحریک کننده باشد.

روانشناسان ، روانپزشکان و امکانات روان درمانی
یک محیط پزشکی که رنگ ها و الگوها در آن نقش مهمی دارد محیط های کاری  روانشناسان ، روانپزشکان و درمانگران می باشد. از این گذشته ، مطالعات نشان می دهد که ارتباط مستقیمی بین محیط و ناخودآگاه وجود دارد. عامل اصلی این است که باید طرح و رنگ سبک و دوستانه باشد. سایر اطلاعات  مهم مرتبط با محیط مناسب برای معالجه درمانی ، آرامش ، طراوت ، راحتی  و شادی خواهد بود. کاغذ دیواری های طرح دار با سبکی ملایم ، دور از غم و اندوه و احساسات افسردگی ، اجبار و یا مسائل دیگر ، می تواند انتخاب مناسبی برای سالن های انتظار باشد.  رنگ آبی لاجوردی با گل های استوایی با رنگ های روشن و پرندگان بهشت ​​ذهن را به سمت تفکرات تعطیلات ، آزادی و نورپردازی می کشاند.

برای کاغذ دیواری های اتاق های پزشکی از چه جنسی استفاده کنیم؟

روی هر کاغذ دیواری علائمی مربوط به ویژگی های آن نوشته شده. شما می توانید برای شناخت این ویژگی ها به مقاله آیا می دانید علائم پشت کاغذ دیواری ها به چه معناست رجوع کنید.

برای این فضاها از کاغذ دیواری هایی با مقاومت بالا در برابر شستشو استفاده کنید نکته مهم دیگر استفاده از کاغذ دیواری هایی با ویژگی مقاومت در برابر نور خوب ، بسیار خوب یا عالی می باشد. 

این فضا ها به دلیل تردد بالا و شلوغ بودن احتیاج به نوسازی دارند پس اگر از کاغذ دیواری های نان وون استفاده کنید آنها را به راحتی می توانید از دیوار جدا کنید و دکوراسیون جدید را اجرا کنید.

 

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.