شیوه نصب پارکت لمینت

بدون ديدگاه

پارکت لمینت برای یک خانه بسیار مناسب است. پارکت های چند لایه به صورت تعدادی تخته بسته بندی شده اند .

گاهی اوقات در هنگام نصب پارکت های لمینیت از یک چسب خاص نیز استفاده می شود که به دوام نصب لمینیت و کنده نشدن این پارکت کمک شایانی می کند.همیشه در هنگام نصب پارکت لمینیت توجه داشته باشید که حداقل ۳ الی ۴ ساعت پارکت ها را در فضای اتاق قرار دهید تا با دمای داخل اتاق کاملا سازگاری پیدا کنند سپس می توانید آرام آرام آن ها را نصب نمایید.مراقب باشید هیچگونه نم یا به اصطلاح رطوبت در زیر پارکت ها وجود نداشته باشد چرا که به مرور زمان منجر به شل شدن پارکت ها و همچنین کنده شدن آن ها می شود.معمولا برای رفع نم از یک پارچه ی پنبه ای کاملا خشک استفاده کنید.

تخته های پایه (تخته های دامن) پس از اتمام پارکت می تواند برداشته شود و مجدداً نصب شود ، یا پایه تخته را می توان در جای خود قرار داد که کف پارکت داخل آن قرار بگیرد ، سپس برش های کوچک دانه ای مانند قالب کفش یا ربع بزرگتر قالب را می توان در قسمت پایین تخته های پایه نصب کرد. برش اره بر روی تخته ها معمولاً در لبه ها و اطراف کمد و ورودی های درب مورد نیاز است ، اما نصب کننده های لمینیت حرفه ای معمولاً از اره های زیرپوش دار در جلوی درب استفاده می کنند تا فضایی را به یک ارتفاع برش دهند که به پارکت اجازه می دهد تا زیر درب قرار بگیرد و از پوستی برای نظافت بیشتر استفاده کند.

نصب پارکت لمینیت نادرست می تواند منجر به کنده شدن پارکت ها شود ، که به واسطه ی آن تخته های مجاور شکل V را از کف یا شکافهایی تشکیل می دهند که در آن دو تخته مجاور از یکدیگر جدا می شوند.

کلمات کلیدی: شیوه نصب پارکت لمینت ، پارکت لمینت چیست ،  پارکت , نصب حرفه ای پارکت لمینت , لمینت، خرید پارکت , خرید پارکت لمینت , خرید لمینت اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.