شناخت اصیل ترین سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلاسیک

بدون ديدگاه

شناخت اصیل ترین سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلاسیک

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی منازل سبک های متنوعی وجود دارد. سبک کلاسیک از جمله سبک های دکوراسیون داخلی است که حس راحتی  و حس آرامش و اطمینان خاطر را در منزل به ارمغان می آورد. فضایی که به سبک کلاسیک طراحی  شده است از اصالت خاصی برخوردار است و نمایی بسیار جذاب و دلنشین دارد. در طراحی به سبک کلاسیک  چند نکته وجود دارد که به طور مختصر در ادامه توضیح داده ایم.

 سبک کلاسیک ، از نگاه بسیاری از افراد  در معماری داخلی تقریبا همیشه یک برگ برنده بوده است،میدانید چرا؟

چون: سبک کلاسیک هرگز از مد نمی افتد ، همیشه لوکس و ظریف به نظر می رسد و فضایی اشرافی و سلطنتی را در خانه ایجاد می کند. از طرفی طراحی سبک کلاسیک دارای هماهنگی، تقارن، دقت زیاد و ظرافت های خاصی است که ویژگی مهم و اصلی این سبک تقارن است. که باید در طراحی این سبک این ویژگی ها  از کوچکترین بخش ها تا آخرین و پیچیده ترین جزئیات  به صورت  دقیق پیش برود.

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ویژگی های مهم این سبک عبارتند از:

  • تقارن
  • نظم
  • ترکیب رنگی خاص
  • وسایل چوبی

رنگ های اصلی در سبک کلاسیک

رنگ های اصلی در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک رنگ های آرامی هستند. آنها در طیف رنگی کرمی, خاکستری, طلایی, نقره ای, زیتونی, قرمز مایل به قهوه ای و مرواریدی رنگ میباشد. سبک کلاسیک مخالف رنگ های تند و زننده است. تمام رنگ ها باید ملایم و گرم باشند و فضایی آرام و دنج ایجاد کند. رنگ هایی مانند طیف قهوه ای، بژ و کرم. سبک کلاسیک به سبکی با رنگ های فاخر معروف است.

سبک کلاسیک با تضادهای  بیش از حد در فضا سازگار نیست.

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 دیوارها در سبک کلاسیک

برای تزیین دیوارها  در این سبک  پانل های دیواری چوبی و کاغذ دیواری هایی با کیفیت بالا  با طرح های کلاسیک و داماسک  در  استفاده میشود.  متریال هایی با رنگ های سنگین در طراحی داخلی به سبک کلاسیک  اهمیتدارد. کاغذ دیواری باید کیفیت بسیار بالایی داشته و پانل های چوبی استفاده شده بهتر است  باشند.

پوشش کف و سقف

رنگ سقف  اصولا باید به رنگ سفید  باشد. رایج ترین متریالی که برای تزیین سقف استفاده میشود گچ است.

متریال استفاده شده برای پوشش کف در سبک کلاسیک معمولا  پارکت، لمینت و چوب می باشد. در آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی استفاده  از کاشی با تزئین زیاد و یا سنگ طبیعی توصیه می شود.
 

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در این سایت کلیه خدمات مربوط به فروش کاغذ دیواری و پوستر، زیر سازی و نصب کاغذ دیواری ، فروش و نصب کفپوش و پارکت، دیوارکوب و قرنیز ،موکت ، آینه و پنل های دکوراتیو 

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

کلمات کلیدی: شناخت اصیل ترین سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلاسیک ،رنگ ها در سبک کلاسیک ، کاغذ دیواری کلاسیک ، کاغذ دیواری سلطنتی ،کاغذ دیواری مجلل ، کاغذ دیواری داماس ، کاغذ دیواری داماسک

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.