چرا هنگام سفارش مجدد کاغذ دیواری ،بچ نامبر اهمیت ویژه ای دارد؟

بدون ديدگاه

چرا هنگام سفارش مجدد کاغذ دیواری ،بچ نامبر اهمیت ویژه ای دارد؟

بچ نامبر یا سریال نامبر در کاغذ دیواری چیست؟ آیا همان شماره و کد کاغذ دیواری است؟  شاید نمی دانید که این اصطلاح به چه معنی است نمی دانید که چرا هنگام سفارش مجدد کاغذ دیواری مورد علاقه خود باید این را بدانیم.

در حقیقت ، اهمیت دانستن بچ نامبر هم اندازه دانستن شماره کد کاغذ دیواری مورد نظرتان در هنگام سفارش دهی مجدد است.  بچ نامبر  مهمترین عامل برای دستیابی به یک ظاهر یکدست و هماهنگ برای دیوارها یا سقف ها است. این مقاله توضیح مفصلی در مورد بچ نامبر ها ارائه می دهد و اینکه چرا باید قبل از سفارش دوباره کاغذ دیواری به آنها توجه ویژه ای داشته باشید.

Batch Number یک سیستم ثبت نام دو یا سه رقمی است که از اعداد و یا حروف استفاده می کند. این اطلاعات حاوی اطلاعاتی است که نشان می دهد محصول از همان دسته یا همان رول کاغذ دیواری با همان چاپ است. به عنوان مثال: شما سه رول کاغذ دیواری با یک کد دارید که دو تای آنها با عنوان “بچ نامبر ۱۵” ، یکی “بچ نامبر ۱۸” است. این بدان معنی است که رول با عنوان “۱۸” از تولید دیگری است که در تاریخ دیگری تولید شده است و ممکن است از نظر الگو ، رنگ ،میزان براقیت و ساختار تفاوت های جزئی داشته باشد.
شماره های مربوط به کد کالا و بچ نامبر را می توانید در برچسبی که با هر رول کاغذ دیواری همراه است پیدا کنید. این برچسب ها  شامل نمادهای استاندارد برای مشخصات کاغذ دیواری و اطلاعات عملی در مورد کاربرد هر کاغذ دیواری است. 

حتی هنگام مقایسه رول ها در کنار هم ، این اختلافات ممکن است فوراً آشکار نشود. اما هنگامی که کاغذ دیواری روی دیوار یا سقف قرار گیرد ، کاغذ دیواری از رول هایی با شماره بچ های مختلف می تواند حس عدم تناسب ایجاد کند. برای جلوگیری از این مسئله ، باید همیشه دیوارها و سقفها را با رولهایی با بچ نامبر یکسان بپوشانید.

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.