زیر سازی کاغذ دیواری چیست

بدون ديدگاه

زیر سازی کاغذ دیواری چیست؟

سوال اصلی این است که آیا قبل از نصب کاغذ دیواری نیازی به زیرسازی کاغذ دیواری می باشد؟ در مقاله زیر به اختصار به شرایطی که نیاز به اجرای زیر سازی قبل از نصب کاغذدیواری می باشد اشاره می کنیم.

اگر در حال حاضر منزل شما دارای کاغذ دیواری است و به دلیل کهنه شدن ، خرابی ، تغییر مد و دکوراسیون منزلتان یا دلایل دیگر نیاز به نصب کاغذ دیواری جدید می باشد حتما می بایستی کاغذ دیواری قدیمی از روی دیوار کنده شود.

روش کندن کاغذ دیواری از روی دیوار که در مطالب دیگر سایت در مورد آن صحبت کرده ایم یا توسط خود شما و یا پیمانکار نصاب کاغذدیواری انجام می شود که در صورت انجام کار توسط نصاب هزینه آن جدای از نصب کاغذ دیواری محاسبه می شود.

قطعا پس از کندن کاغذها از روی دیوار اثر چسب و لایه پشت کاغذ دیواری بر روی دیوار می ماند. این لایه باید توسط کاردک و سمباده از روی دیوار پاک و جاهایی که دارای خلل و فرج است با بتونه پر شود.

در مواقعی هم ممکن است که دیوارهای ساختمان بر اثر خشک شدن گچ و یا نشست دارای ترک شود. این ترکها می بایست حتما قبل از نصب کاغذ دیواری پر شود.

همچنین به دلیل رطوبت و یا تمیز نبودن زیر کار قبل از نقاشی ساختمان گچ و یا رنگ به اصطلاح تبله شده باشد که در این صورت هم نیاز به زیر سازی می باشد.

در تمام مراحل فوق نصاب موظف است که برای بهتر شدن کار خود و خریدار کاغذ دیواری محل هایی که نیاز به زیر سازی کاغذ دیواری می باشد را برای کارفرما مشخص و برای انجام زیر سازی به توافق برسند.

اگر در قسمت هایی از دیوار لکه های زرد و یا سیاه رنگ وجود دارد ابتدا با رنگ سفید رقیق دیوار را رنگ نمایید،

زیرا پس از چسباندن کاغذ دیواری این لکه ها مشخص خواهند شد.

زمان مورد نیاز زیر سازی کاغذ دیواری بستگی به مقدار سطح مورد نیاز زیرسازی دارد.

اما معمولا این مدت بیش از یک روز نمی باشد.

زیر سازی می تواند هم توسط نصاب کاغذ دیواری انجام شود و هم توسط نقاش ساختمان ،اما انجام این کار بر عهده نصاب کاغذ دیواری باشد بهتر است.

هزینه زیر سازی کاغذ دیواری هم مانند زمان آن به مقدار زیر سازی ارتباط دارد .

پیشنهاد می شود که حتما قبل از ورود نصاب کاغذ دیواری به محل نصب، مکان مورد نظر را بازدید کند.و نیز توافقات زمانی و ریالی زیرسازی کاغذ دیواری صورت پذیرد.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.