رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب

بدون ديدگاه

رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب:

انتخاب رنگ کاغذ دیواری اتاق ها

در انتخاب رنگ برای کاغذ دیواری هایتان بسیار دقت کنید آنها قدرت بسیار زیادی در تعیین نوع و کلیت دکوراسیون داخلی تان را دارند. کاغذ دیواری ها با رنگ های مختلف می توانند فضایتان را بزرگتر، گرم تر و یا روشن تر کند و حتی می توانند موارد غیر جذاب در دکوراسیونتان را پوشش دهند. حتی رنگ کاغذ دیواری ها می تواند فضای احساسی اتاق را مشخص کنند.

انتخاب کاغذ دیواری با رنگ های سرد مثل سبز ،آبی یا بنفش برای اینکه فضای اتاق بزگتر و سقف بلندتر به نظر برسد مناسب است. رنگ های ملایم سرد آرامش را به فضای شما می دهد. در حالی که رنگ های به شدت سرد خیلی دراماتیک می باشند.

برای ایجاد فضا گرم و خوشایند دوستانه از کاغذ دیواری هایی با رنگ گرم مثل قرمز، زرد و پرتقالی استفاده کنید. این رنگها برای فضاهایی که سرد هستند مثل اتاق های شمالی انتخاب بسیار خوبی است. هرچه قدر رنگ کاغذ دیواری ها پر رنگ تر باشد باعث می شود اتاق هیجان بیشتری را به شما منتقل کند.

 

به میزان نور محیط در انتخاب رنگ برای کاغذ دیواری هایتان دقت داشته باشید مثلا برای فضاهای بدون پنجره دنبال کاغذ دیواری هایی بگردید که نور را در داخل اتاق منعکس کند. الگوهایی با رنگ روشن و کاغذ دیواری هایی با رنگ روشن و کاغذ دیواری هایی با رنگ متالیک پیشنهاد می شود. همچنین کاغذ دیواری با طرح های خلوت تر را برای این فضاها در نظر داشته باشید.

کاغذ دیواری هایی با رنگ تیره نور را می کشد و باعث می شود که دیوارها به هم نزدیکتر به چشم آیند و در نهایت باعث کوچک به نظر رسیدن فضا می شود. کاغذ دیواری هایی با طرح زیاد و شلوغ نیز باعث تیره به نظر رسیدن دیوار می شود.

فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور با تجربه ای طولانی و کارشناسان متخصص ،آماده ارائه هرگونه خدمت به شما همراهان گرامی می باشد.

کلیه محصولات را در فروشگاه آنلاین ما می توانید ببینید و به راحتی از بین کلیه برندها و طرح ها در منزل خود انتخاب کنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.