رنگ های پاستیلی را بهتر بشناسیم و با کاربرد آنها آشنا شویم

بدون ديدگاه

رنگ های پاستیلی را بهتر بشناسیم و با کاربرد آنها آشنا شویم

 یکی از زیباترین و به روزترین رنگ های مدرن که امروزه برای زمینه ی کاغذ دیواری ها و یا  رنگ آمیزی دیوارهای خانه مورد استفاده قرار می گیرد  رنگهای پاستیلی هستند. رنگ های پاستیلی به چه رنگ هایی گفته می شود؟ رنگ های بسیار روشن و ماتی که از ترکیب رنگ های شاد و سرزنده با رنگ سفید بدست می آید را رنگ های پاستیلی می گویند.

در محیط اطرافمان نیز این رنگ ها زیاد دیده می شود. شیر موز، شیر توت فرنگی، بستنی پسته ای و … نمونه هایی  از رنگ های پاستیلی هستند. رنگ های پاستیلی چگونه به دست می آیند؟ رنگ های پاستیلی ترکیبی  از رنگ های شاد و سرزنده ای هستند که با رنگ سفید ملایم و لطیف شده است و مثل این می ماند که کمی شیر را به رنگ های تند مثل آبی و سبز یا صورتی اضافه کرده باشید.

رنگ های پاستیلی مثل این است که به رنگ های تند از پس پارچه ای حریر و سفید نگاه کنید. احساسی که رنگ های پاستیلی به شما می دهد احساس صلح و آرامش است و اگر می خواهید فضایی آرام و شاد داشته باشید از رنگ های پاستیلی استفاده کنید.

از رنگ های پاستیلی در فضاهایی با دکوراسیون  کلاسیک نیز میتوانید استفاده کنید . رنگ های پاستیلی فضای کوچک خانه را بزرگ تر و روشن تر می کنند.

رنگ های پاستیلی  برای  خانه های پر نور با  نور طبیعی انتخاب مناسبی است. اگر محیط کم نور باشد حس سستی و بی رمقی را به افراد القاء می کنند و برای این محیط ها مناسب نیستند.

رنگ های پاستیلی انتخاب مناسبی برای اتاق کودک و نوزاد است. این رنگ ها با  لطافتی عمیق  با روحیات نوزادان و کودکان همخوانی دارد و فضایی شاداب و آرام برای فرزندانتان ایجاد خواهد کرد. برای کاغذ دیواری های ساده در اتاق کودک و نوزاد استفاده از رنگ پاستیلی را فراموش نکنید.

 

 

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در این سایت کلیه خدمات مربوط به فروش کاغذ دیواری و پوستر، زیر سازی و نصب کاغذ دیواری ، فروش و نصب کفپوش و پارکت، دیوارکوب و قرنیز ،موکت ، آینه و پنل های دکوراتیو 

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.