اگر سطح حباب ها صاف نشد چه کاری انجام دهیم

بدون ديدگاه

اگر سطح حباب ها صاف نشد چه کاری انجام دهیم:

بعد از نصب کاغذ دیواری ممکن است حباب هایی در سطح کاغذ دیواری مشاهده کنید اکثر این حباب ها بعد از چند روز صاف و یک دست می شود. ولی سوال این است اگر به هر دلیلی این حباب ها از بین نرفت چه باید کرد ؟

راه حل این است : باید حباب کاغذ دیواری را سوراخ کرده و آن را با چسب پر کنید ، این مراحل آسان را دنبال کنید:

کشیدن چسب به داخل سرنگ: پیستون باید تا انتها پایین کشیده شود. سر سرنگ را داخل چسب کاغذ دیواری قرار دهید و پیستون را به بالا بکشید تا مقدار لازم چسب وارد سرنگ شود.
اکنون سوزن را با زاویه کمی مستقیم در مرکز حباب قرار داده و آن را سوراخ کنید.
پیستون را به پایین فشار دهید تا چسب از داخل سرنگ به زیر کاغذ دیواری تزریق شود. برای جلوگیری از بیرون آمدن چسب اضافی از جایی که  سوراخ زده اید، با دقت کار کنید. تا جایی که سر سوزن به جایی برخورد نکرده است و هیچ گونه مقاومتی را حس نمی کنید ، سوزن  را زیر کاغذ دیواری فشار دهید تا جایی که می رود.


چسب را در اطراف حباب پخش کرده و کاغذ دیواری را به آرامی به سمت علامت سوراخ صاف کنید. چسب اضافی را با یک تکه پارچه ی تمیز بردارید.
برای حباب های بزرگتر ممکن است لازم باشد  در بیش از یک مکان سوراخ ایجاد شوند تا به طور موثر چسب در تمام مناطق خشک پخش شود.

اطلاعات مهم در مورد کاغذ دیواری های مبتنی بر کاغذ: پس از پخش شدن چسب ، دستورالعمل های مربوط به زمان خیساندن را رعایت کنید و سپس حباب را به دقت به سمت علامت سوراخ صاف کنید.

با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.