چگونه راه پله خود را با کاغذ دیواری بازسازی کنیم

بدون ديدگاه

چگونه راه پله خود را با کاغذ دیواری بازسازی کنیم؟

ما در این مقاله شما را گام به گام تا رسیدن به نتیجه ی نهایی همراهی می کنیم با ما همراه باشید.
۱-پله ها یکی از مهمترین اجزای یک خانه هستند ، هدف کاربردی آنها اتصال بین یک طبقه و طبقه دیگر است. اما این بدان معنا نیست که باید از طراحی و ظاهر آنها غافل شد ، زیرا آنها به طور روزانه در میدان دید ما قرار می گیرند و این دلیل کافی برای ایده پردازی در راه پله ها می باشد.

کاغذ دیواری های طرح دار تمرکز بصری بسیار خوبی را نشان می دهد ، و طراحان خلاق فرصت های بسیاری دارند تا بتوانند آب نماهای هنری را به عنوان مثال با برش های کاغذ دیواری یا تکه هایی در الگوها و رنگ های مختلف سرازیر کنند تا بتوانند یک اثر هنری زیبا را ایجاد کنند. وقتی صحبت از زیباسازی اشیاء با کاغذ دیواری می شود ، مانند تمام دکوراسیون داخلی ، ایده این است که طراحی محیط را به شکلی هماهنگ و چشم نواز تکمیل شود. احساس خود را آزمایشی کنید اما این نکته را در نظر بگیرید که طرح باید هر روز شما را خوشحال و شگفت زده کند و نیاز به تطبیق با سبک کلی محیط وجود دارد.

کاغذ دیواری فقط برای سینه ی پله ها استفاده می شود و نه کف پله ها جایی که پا می گذارید. پله ها  از دو قسمت نردبان و پله پله ها تشکیل شده اند. آج سطحی است که شما روی آن قدم می گذارید ، پله پله ، ناحیه ای است که مستقیماً در جلو قرار دارد و ما در دستورالعمل های خود آنرا “صورت جلویی” می نامیم.

جزئیات مربوط به نحوه کاغذ دیواری در مورد پله ها در دستورالعمل های ما گنجانده شده است. برخی از  دستورالعمل های ما با دستود العمل های موجود در مقاله “نحوه تزئین وسایل منزل با کاغذ دیواری” یکسان است. دلیل این امر این است که تعدادی از فرایندها نیز یکسان هستند.

۲-اندازه گیری صورت جلوی پله ها
ابتدا باید صورت جلوی پله ها را به صورت افقی و عمودی اندازه گیری کرده و آنها را روی کاغذ دیواری خود رسم کنید.
۳-برش های لازم را بدهید و برای همه ی قسمت ها کاغذ دیواری آماده کنید.
برای دستیابی به بهترین چسبندگی ممکن ، صورت جلویی باید کاملا تمیز باشد.
۴-پشت کاغذ دیواری های برش داده را چسب بزنید.
۵- کاغذ دیواری از قبل برش داده شده و نصب شود.


کاغذ دیواری را با توجه به اندازه گیری های خود برش داده و سطح آن را با استفاده از کاردک صاف کنید. کاردک را از داخل به بیرون حرکت دهید تا هوا خارج شود و از ایجاد حباب جلوگیری کند.

برای پله های ساخته شده از سنگ مرمر و گرانیت سنگ آهک  ، توصیه می کنیم از نوار چسب دو طرفه استفاده کنید زیرا خمیر کاغذ دیواری به آن سطوح نمی چسبد.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.