راهنمای نصب کاغذ دیواری روی دیوار پوشیده شده با مولتی کالر

بدون ديدگاه

راهنمای نصب کاغذ دیواری روی دیوار پوشیده شده با مولتی کالر:

آیا میتوان کاغذ دیواری را روی دیوار رنگ شده با مولتی کالر نصب کرد؟

در این مقاله در مورد نصب کاغذ دیواری روی دیوارهایی که پوشش رنگ مولتی کالر دارند با هم صحبت خواهیم کرد:

اول بیایید ببینیم رنگ مولتی کالر به چه رنگی می گویند؟ مولتی کالر از ترکیب دو یا چند رنگ تشکیل شده است که معمولا شامل یک پس زمینه به رنگ مورد نظرتان به همراه دانه های درشت یا ریزی که از رنگ دیگری میباشد تشکیل شده است. البته گاهی اوغات رنگ پس زمینه و رنگ دانه ها را یک رنگ انتخاب می کنند. این نوع رنگ روی دیوار توسط نقاش، به وسیله پیستوله پاشیده می شود.

معمولا در جاهای پر رفت آمد مانند راه پله ها و راهرو ها از این رنگ استفاده میشود.

اما این رنگ عیوب بزرگتری دارد و آن این است که رنگ مولتی کالر در هنگام تعویض رنگ دیوار و یا نصب کاغذ دیواری روی دیوار شما را به درد سر می اندازد.همیشه برای انتخاب متریال مورد نظرتان روی دیوار به روزی که می خواهید آن را تغیر دهید فکر کنید!!

دیواری که با رنگ مولتی کالر پوشش داده شده است را فقط میتوان دوباره با رنگ مولتی کالر پوشاند و هیچ رنگ دیگری یا کاغذ دیواری روی آن قرار نمیگیرد.

ولی نگران نباشید ما در کنار شماییم و در اینجا روشی را معرفی میکنیم تا بتوانید فضای کار یا منزل خود را با کاغذ دیواری های جذاب پوشش دهید.

مشکل رنگ مولتی کالر دانه های رنگی داخل آن می باشد که اگر کاغذ دیواری روی آن نصب شود آن دانه ها از زیر کاغذ دیواری دیده میشود.

این دانه ها حتی اگر بخواهید دیوار را با رنگ آکرولیک یا روغنی نیز پوشش دهید باز هم برای شما درد سر ساز خواهند شد. راه کار در هر حالت این است :باید این دانه های سخت را به صورت کامل بتراشید و سمباده بزنید، و از آنجایی که رنگ مولتی کالر مقاومت دارد این کار کمی سخت است ولی برای تغییر دکوراسیون ارزشش را دارد.

برای نصب کاغذ دیواری موارد زیر را در نظر بگیرید:

۱-در هنگام انتخاب کاغذی برای دیواری که با مولتی کالر پوشش داده شده دقت کنید که کاغذ دیواری شما خیلی نازک نباشد البته به یاد داشته باشید که ضخامت خیلی زیاد نیز برای کاغذ دیواری انتخاب مناسبی نیست.کاغذ دیواری را انتخاب کنید که ضخامت متوسط داشته باشد مثلا برای کاغذ دیواری های پنج متری وزن ۱۴۰۰ تا ۱۶۰۰ گرم برای هر رول یک ضخامت مناسب محسوب می شود.

اگر کاغذ دیواری انتخابی تان نازک باشد ممکن است دانه های رنگ مولتی کالر زیر آن پس از نصب دیده شود.

 کاغذ دیواری های با ضخامت بالا روی دیوار به سختی میچسبند.، و احتمال این وجود دارد که پس از نصب لبه های کاغذ دیواری از دیوار جدا شود.

۲- اندازه دانه های مولتی کالر بسیار مهم است. اگر دانه های موجود در رنگ مولتی کالر کوچک باشند زیر کاغذ دیواری با ضخامت مناسب گم میشوند و پیدا نمی باشد. ولی اگر دانه های درشتی در رنگ مولتی کالر استفاده شده باید با سمباده آنها را به صورت کامل از بین ببرید.

۳-با کاردک به صورت کامل و با حوصله به روی دیوار بکشید تا مقداری از دانه ها از بین بروند. سپس به سراغ  سمباده نسبتا زبر رفته و همه ی دیوار را سمباده بزنید.

۴-بعد از سنباده کشی اگر روی دیوار پریدگی رنگ و یا ایرادی دیدید با استفاده از بتونه به صورت کامل آن عیب را برطرف نمایید.

۵-در زیر سازی کاغذ دیواری چون رنگ مولتی کالر ضد آب است حتما چسبندگی دیوار را بالا ببرید تا چسب کاغذ دیواری به خوبی عمل کند.به طور کلی دیوارهایی که قدرت جذب آب را ندارد چسب کاغذ دیواری در زمان بیشتری خشک می شود. معمولا حدود دو تا چهار روز زمان می برد برای همین باید دیوار چسبندگی بالایی داشته باشد تا کاغذ دیواری را روی خود نگه دارد.میتوانید قبل از نصب کاغذ دیواری از چسب چوب رقیق شده استفاده نمایید و آن را با غلطک روی کل دیوار به صورت یکنواخت بزنید.

تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.