بهترین راهنمای رنگ برای انتخاب کاغذ دیواری

بدون ديدگاه

بهترین راهنمای رنگ برای انتخاب کاغذ دیواری:

شما می توانید با استفاده از رنگ های مختلف برای کاغذدیواری ها به هر اتاقی معنا و مفهوم تازه‌ای ببخشید

در انتخاب رنگ ها برای کاغذ دیواری ها همان‌قدر باید اهمیت قائل باشید که برای طرح و نقشه آنها دارید. شما می توانید با استفاده از رنگ های مختلف برای کاغذدیواری ها به هر اتاقی معنا و مفهوم تازه‌ای ببخشید. در انتخاب رنگ کاغذدیواری‌ها به حجم و مساحت اتاق دقت کنید.از کاغذ دیواری هایی با رنگ‌های تیره مثل مشکی، طوسی سیر یا قهوه‌ای به هیچ عنوان برای فضاهای کوچک یا تاریک استفاده نکنید، زیرا فضا را کوچک‌تر و تاریک‌تر از همیشه نشان می‌دهند.

علت محبوبیت کاغذدیواری های بژ و طلایی برای این است که گرمی بیشتری به فضا می دهند

بیایید کمی در مورد تاثیر رنگ کاغذ دیواری ها در فضا با هم صحبت کنیم. اگر شما اتاق‌ و یا فضایی دارید که از دیوارهای بلندی تشکیل شده است، در این فضا استفاده از کاغذدیواری‌های بژ و طلایی‌رنگ بسیار بهتر از انتخاب کاغذدیواری‌هایی با رنگ طوسی و نقره‌ای‌ هستند. از طرفی رنگ‌های بژ، طلایی و قهوه‌ای برای فضاهای پرنور مناسب تر هستند برای اینکه این رنگ‌ها نور را می‌شکنند و فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. کاغذدیواری‌های بژ و طلایی معمولا محبوب‌تر از کاغذدیواری‌های طوسی و نقره‌ای هستند چون گرمی بیشتری به فضا می‌دهند و برای خانه‌های مجلل انتخاب مناسبی است.رنگ‌های تیره بیشتر در خانه‌های ساده امروزی یافت می شود. اگر شما از رنگ تیره خوشتان می آید روی یکی از دیوارهای سالن از کاغذ دیواری تیره استفاده کنید، برای باقی دیوارها کاغذدیواری با همان طرح ولی رنگ روشن اش را انتخاب کنید. همه آلبوم‌های کاغذدیواری، رنگ‌های روشن و تیره‌ را با هم دارد.

برای رنگ کاغذدیواری‌های اتاق‌ها برای دو رنگ آبی و نارنجی محدودیت هایی وجود دارد

 
شما برای انتخاب رنگ کاغذدیواری‌های اتاق‌ تان دو محدودیت دارید؛ یکی برای رنگ آبی و دیگری رنگ  نارنجی. معمولا طراحان دکوراسیون داخلی به جای استفاده از رنگ نارنجی سیر از گلبهی یا نخودی و بژ استفاده می کنند و آبی‌ها را به نیلی، فیلی و … نزدیک می‌کنند. می دانید چرا ؟! چون رنگ آبی اتاق را خیلی بی روح و سرد می‌کند و رنگ نارنجی انرژی زیادی به اتاق می‌دهد؛ به طوری که هیچ گوشه‌ای برای آرامش در آن یافت نمی‌شود. این دو دلیل کافی است که طراحان به سراغ این دو رنگ برای کاغذدیواری نروند. اگر مبلمان خانه و وسایل  تم نارنجی یا آبی داشته باشد، بهترین کار این است که رنگ دیوارها را به نقره‌ای یا سفید یا صورتی و بنفش نزدیک کنید اما هیچ‌وقت سراغ نارنجی یا آبی سیر نروید. به جای اینکه کل اتاق را آبی کنید کاغذ دیواری با زمینه طوسی و گلهای آبی رنگ را انتخاب کنید.

رنگ و طرح غالب را برای دیوار اصلی در نظر بگیرید

شما در انتخاب کاغذ دیواری باید رنگ و طرح غالب را برای دیوار اصلی در نظر بگیرید. حال سوال اینجاست که  دیوار اصلی کدام دیوار است؟! برای تشخیص این دیوار به یک قانون کلی توجه کنید؛ و آن اینکه در اتاق خواب این دیوار درست همانی است که سر تخت در آن جا می‌گیرد و برای اتاق نشیمن دیواری که مبل اصلی خانه پشت به آن قرار داده می‌شود و یا دیواری که پشت بیشترین تعداد وسایل خانه قرار گرفته است. هیچ گاه دیواری که در آن در یا پنجره قرار گرفته شده باشد، به عنوان دیوار اصلی خانه تعیین نمی شود.

هر دیواری که به محض ورود به آن فضا بیش از همه توجهتان را جلب کرد،دیوار اصلی گویند.

در انتخاب دیوار اصلی یک راه ساده دیگر نیز پیش روی شما قرار دارد؛ اینکه از قدرت احساس و بینایی‌تان استفاده کنید. به محض اینکه وارد محیطی شدید،دیواری که بیشتر از همه دیوارها  توجهتان را به خودش جلب کرده است، دیوار اصلی به حساب می‌آید. از انتخاب دیوارهای کوچک به عنوان دیوار اصلی بپرهیزید زیرا  طرح زدن روی این دیوارها باعث می‌شود خانه کوچک‌تر از معمول نشان داده  شود و از طرفی طرح ها بر روی دیوارهای کوچک خودشان را به خوبی نشان نمی دهند.

این نکته بسیار مهم است که اگر دیواری که در یک سمت ورودی خانه باشد به عنوان دیوار اصلی خانه در نظر گرفته شود، فضا بزرگ‌تر به نظر می‌رسد.

اگر دو دیوار کنار هم در ورودی را کاغذ کنید، فضا تنگ‌تر و فشرده تر به نظر می‌رسد. پس از این کار پرهیز کنید.

فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور با تجربه ای طولانی و کارشناسان متخصص ،آماده ارائه هرگونه خدمت به شما همراهان گرامی می باشد.

کلیه محصولات را در فروشگاه آنلاین ما می توانید ببینید و به راحتی از بین کلیه برندها و طرح ها در منزل خود انتخاب کنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.