راهنمای بهترین دکوراسیون اتاق نوزاد

بدون ديدگاه

وقتی فرزند جدیدی بخواهد به خانواده اضافه شود همه اعضای خانواده به فکر ایجاد فضایی مناسب، زیبا و آرام برای کوچولوی تازه وارد هستند. طراحی اتاق نوزاد یکی از دلنشین‌‎ترین طراحی‌هاست.برای رسیدن به بهترین دکوراسیون انتخاب طرح‌ها و رنگ‌های مناسب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در طراحی اتاق نوزاد باید به موارد زیادی توجه کرد:
۱- تزئین دیوار
برای خرید هرگونه وسیله برای اتاق نوزاد بهتر است تا تعیین جنسیت نوزاد صبر کرد، بر اساس اینکه نوزاد دختر است یا پسر دیوار‌های اتاق را طراحی و نوسازی کنید. رنگ‌آمیزی، کاغذدیواری، استفاده از بردر و استیکر با طرح و رنگ مناسب با جنسیت فرزند گزینه های پیش روی شما برای دکور اتاق نوزادتان است. و نسبت به اثری که در نتیجه کار دارند قیمت منصفانه ای دارند. تزیینات فانتزی اتاق‌خواب، معمولاً قیمت بالایی دارند. با انتخاب صحیح طرح‌ها و رنگ‌های کاغذ دیواری، بردر و استیکرها بر روی دیوار‌های اتاق نوزاد، می توان فضایی شاد و پر انرژی برای حضور نوزاد ایجاد کنید.می توانید با استفاده از المان‌های مختلف روی دیوار و سقف بینایی و ذهن نوزاد را تحریک و فعال کنید.


۲- تهیه وسایل ضروری
نوزاد تازه متولد شده، به وسایل زیادی نیاز ندارد و تنها وسایل ضروری مورد نیازش را آماده کرد و از خرید وسایل اضافی که فقط فضای شما را می گیرد، خودداری نمود.
وسایل ضروری مورد نیاز نوزاد عبارت‌انداز:
تخت نوزاد، کمد قدی برای قرار دادن لباس‌های آویز، کمد کشودار برای لباس‌های خانگی نوزاد، یک جعبه برای لباس‌های کثیف، تعیین مکانی برای عوض کردن نوزاد که این محل می‌تواند در پایین تخت و یا در کنار تخت تعبیه شده باشد، کف‌پوش مناسب اتاق نوزاد یا فرشی که با طرح تخت و دیوار‌ها هماهنگ باشد، چراغ‌خواب مناسب که در شب نور ملایمی را ایجاد کند و جایی برای اسباب‌بازی‌های مناسب کودک. می‌توانید از یک ویترین کوچک بالای دراور استفاده کنید تا بعضی وسایل را داخل آن بگذارید.


۳- رنگ اتاق و کاغذدیواری
برای دیوارهای اتاق نوزاد، ساده ترین راه استفاده از کاغذدیواری ها با طرح روشن و رنگ سفید است. زیرا هنگامی که همه دیوارها با رنگ خنثی کاغذ دیواری شده باشند، بسیار راحت می‌توان رنگهای دیگر را با استفاده از وسایل وارد اتاق نوزاد کرد.

به این نکته توجه کنید که هنگامی که دیوارها سفید هستند، برای اینکه دکوراسیون اتاق بسیار خنثی به نظر نیاید، بهتراست مقداری رنگ‌های جذاب باتوجه به جنسیت فرزند به فضا اضافه شود. اما در حالت کلی برای طرفداران طرح‌های متفاوت، استفاده از رنگ‌های سبز، آبی، صورتی، خاکستری و … هم پیشنهاد خوبی است.


 برخی از طیف رنگ‌ها برای نوزاد دختر بیشتر ترجیح داده می‌شود مانند رنگ صورتی و گلبهی و برخی برای نوزاد پسر  از جمله آبی، خاکستری و قهوه‌ای. در سال‌های اولیه زندگی نوزاد استفاده از کاغذدیواری‌ها با رنگ‌های ملایم، شاد و آرامش بخش برای دیوارها پیشنهاد می‌شود.
استفاده از کاغذدیواری و بردرهایی با طرح‌های ورزشی و حیواناتی از جمله فیل و شیر برای اتاق نوزاد پسر کاربرد زیادی دارد ولی باید توجه کرد که طرح‌های خشن و وحشتناک مناسب نیست. برای نوزاد دختر نیز طرح‌هایی مانند فرشتگان و پرنسس‌های کارتونی انتخاب مناسبی است.
اگر کاغذ دیواری را برای چندین سال می خواهید و قصد تعویض آن را فعلا ندارید کاغذدیواری با طرح‌های هندسی را انتخاب کنید چون این طرح‌ها محدودیت سنی ندارد. البته در مورد کاغذدیواری‌های هندسی باید این نکته را یاد آوری کنیم که برای کل دیوارهای اتاق از این نوع کاغذ دیواری استفاده نکنید چون گیج کننده به نظر می آیند، اما وقتی به صورت تاکیدی و تنها در یک یا دو دیوار از این کاغذها استفاده شود بسیار تاثیرگذار خواهد بود و زیباتر جلوه می‌کند.

نکته مهم دیگر در انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق نوزادان توجه به جنس کاغذ دیواری است. باید مدلی را انتخاب کرد که قابل شستشو و ضد لک باشد تا در صورت هرگونه کثیفی بتوان آن را تمیز کرد.


۴- نورپردازی
نورپردازی اتاق نوزاد بهتراست ملایم  باشد تا فضایی آرامش‌بخش برای او به ‌وجود آورد وجود نورهای مخفی فوق العاده است . بهتر است اتاق نوزادان نور طبیعی داشته باشند،شما با نصب پرده‌ای حریر در مقابل پنجره، آرامش تاثیرگذاری را برای خواب کودک ایجاد کنید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.