اولین راهنمای انتخاب کاغذ دیواری مناسب سن کودکانتان

بدون ديدگاه

اولین راهنمای انتخاب کاغذ دیواری مناسب سن کودکانتان

دنیای کاغذ دیواری برای بچه ها بسیار بزرگ و رنگارنگ است ، اما برخلاف اسباب بازی ها ، توصیه های سنی وجود ندارد که به والدین کمک کند تصمیم بگیرند کدام نوع را انتخاب کنند. با این وجود ، انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق بچه ها بر اساس الگوها ، رنگ ها ، ساختارها ، ویژگی های تمیز کردن و سطح رشد کودک بسیار قابل اهمیت است. از این گذشته ، یکی از مهمترین جنبه ها: اتاق های کودک باید با آنها بزرگ شود.

علاوه بر این ،کاغذ دیواری ها در اتاق های کودکان به طور مکرر تغییر می کنند زیرا بچه ها مراحل  مختلف رشد را طی می کنند. البته دیگر نیازی نیست که هر سال یک کاغذ دیواری جدید انتخاب کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، تقریباً ۴ تغییر کاغذ دیواری از بدو تولد تا بلوغ وجود دارد. اما همیشه لازم نیست که  هر چهار دیوار را دوباره کاغذ دیواری جدید کنید. انتخاب شگفت انگیز از کاغذ دیواری ها با الگوها و طراحی برای کودکان موجود در فروشگاه کاغذ دیواری ما می تواند فقط برای یک دیوار شاخص استفاده شود ، یا برای تعریف مناطق مختلف اتاق (خواب ، مطالعه ، بازی و غیره).

مقاله ی جدید ما در مراحل مختلف توسعه متمرکز است و اینکه والدین چگونه می توانند انتخاب تصویر زمینه برای اتاق خواب بچه ها را بر اساس آنها پایه گذاری کنند. برای شروع ، ما می خواهیم به جنبه های کلی اشاره کنیم که همیشه برای دکوراسیون دیوار در اتاق های کودکان معتبر است.

اتاق کودکان – فضاهای چند منظوره
در حالی که بزرگسالان غالباً دارای اتاقهای مختلف برای فعالیتهای خاص هستند (به عنوان مثال اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، اتاق سرگرمی) ، اتاق های کودکان بسته به سن کودک باید شرایط مختلفی را برآورده کنند. اتاق کودک برای خواب ، استراحت ، بازی ، یادگیری ، مطالعه ، به عنوان فضایی که دوستان از آن بازدید می کنند و به عنوان یک پناهگاه استفاده می شود. برای والدین ، ​​این سؤال اغلب ایجاد می کند که چگونه می توان در اتاق خواب های کودکان مناطق مشخصی را ایجاد کرد. برای آسان تر شدن موضوع برای  شما چند نکته داریم:

گوشه های بازی را می توان با الگوی رنگی روشن ، “شلوغ” و کاغذ دیواری های طرح دار تزئین کرد. در صورت امکان ،  تختخواب نباید از گوشه بازی در دید باشد ، زیرا خوابیدن برای کودک دشوارتر خواهد شد.
کاغذ دیواری های طرح دار جالب نیز می تواند در قسمت تختخواب قرار گیرد. رنگ های کاغذ دیواری پاستلی یا تیره / گرم ، الگوهای ظریف یا کاغذ دیواری هایی تنها با یک رنگ انتخاب بهتری برای مناطق آرامش بخش هستند ، در حالی که رنگ ها و الگوهای روشن ،با طرح های مهیج انتخاب خوبی برای مناطق بازی و مطالعه است.


هرچه کودکان از سن مهدکودک به سن مدرسه می رسند ، علایق جدیدی را کشف می کنند و ترجیحات آنها از نظر رنگ ، نقوش ، الگوها و طرح ها تغییر می کند. برای جلوگیری از نیاز به طراحی جدید اتاق در هر زمان ،انتخاب یک دیوار خاص با الگوی زیبا یا کاغذ دیواری با نقوش مورد نظرتانمی تواند یک راه حل عالی باشد ، به خصوص که تغییر دوباره و دوباره آن راحت تر است. در این حالت برای تغییرات بعدی تنها باید همان یک دیوار را تغییر دهید بقیه دیوارها را با کاغذ دیواری های تک رنگ بپوشانید تا با انواع طرح ها قابل هماهنگی باشد.
البته امکان استفاده از کاغذ دیواری طرح دار در هر چهار دیوار نیز برای شما وجود دارد، به خصوص اگر این یک الگوی هندسی یا گلدار در رنگ های روشن یا رنگهای دلپذیر  باشد. کاغذ دیواری هایی با طرح های ستاره ، قلب ، ابر یا کاغذ دیواری های راه راه همگی مناسب هستند. 
مهمترین قاعده: طراحی اتاق های کودک هرگز نباید بسیار زیاد باشد.
کودکان نوپا عاشق کاوش در کل خانه (از جمله ساکنان آن هستند!). در چند سال اول زندگی خود ، آنها غالباً در کل خانه می چرخند و وقت زیادی را در اتاق خود نمی گذرانند ، ترجیح می دهند در کنار خواهر و برادر و والدین خود باشند. پس از رسیدن به مهد کودک ، این اغلب تغییر می کند و آنها تمایل دارند کمی بیشتر از قلمرو کوچک خود لذت ببرند.

اگر اینگونه نباشد ، ممکن است به دو دلیل زیر باشد: آنها اتاق خود را خسته کننده می دانند ، یا در اتاقشان از رنگ ، طرح ، نقوش و مبلمان غرق می شوند و در نتیجه احساس راحتی نمی کنند. این پدیده به عنوان تحریک بیش از حد شناخته شده است. هنگامی که کودکان بازی می کنند ، تمرکز آنها بسیار سخت است و محیطی که آرامش در آن کم باشد می تواند مضر باشد.

در اینجا چند قاعده کلی وجود دارد که به شما در داشتن محیط مثبت برای  فرزندتان کمک می کند:

در اتاق های کوچک از رنگ های سبک و الگوهای ظریف استفاده کنید. آنها اتاق را باز می کنند.
کاغذ دیواری های رنگارنگ را انتخاب کنید ، اما از تزئینات خودداری کنید. رنگهای گرم را باید ترجیح دهید ، رنگهای خنک برای مناطق آرامش بخش مناسب هستند.

اگر الگوی پیچده ای را برای اتاق کودک خود انتخاب کرده اید ، مبلمان باید ساده باشد.
روش های بی شمار ذخیره سازی هوشمندانه  وجود دارد که راحت تر اتاق را مرتب می کند.

برای آگاهی بیشتر از نکات اصولی روش های انتخاب کاغذ دیواری بر اساس سن کودک در مقاله بعدی با ما همراه باشید. گروه اصفهان دکور با استفاده از کادری مجرب شما را در بهترین انتخاب کمک میکند.

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.