راهنمای انتخاب کاغذ دیواری برای هتل ها

بدون ديدگاه

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری برای هتل ها (چگونه می توان بازدیدکنندگان را خوشحال و راضی کرد)

هنگامی که مسافران می آیند که تا شب بمانند – یا حتی طولانی تر – وضعیت ایده آل وقتی است که یک اتاق با فضایی جذاب که مهمان در آن احساس آرامش و راحتی کند را در اختیار او قرار دهید.

برای اطمینان از رفاه و راحتی میهمانان خود ، هنگام تهیه کاغذ دیواری ها  و اثاثی که داخل اتاق قرار میدهید باید نکاتی را در نظر بگیرید. هیچ دلیلی وجود ندارد که سبک شخصی میزبان در طراحی فضای مهمان نقش داشته باشد ، زیرا این همان چیزی است که آن هتل را به یک هتل ویژه تبدیل کند . با این حال ، هنوز هم می توانید از ایده های طراحی در هتل ها یا اقامتگاه های تجاری مهمان الهام بگیرید.

مقاله راهنمای جدید اصفهان دکور شامل همه چیزهایی است که می توانید در مورد انتخاب تصاویر پس زمینه مناسب برای اتاقهای مهمان یا اتاقهای چند منظوره  که می توانند به مکانهای مهمان تبدیل شوند بدانید. تأکید ما بر بی طرفی در طرح و رنگ است تا اطمینان حاصل شود که هر بازدید کننده در این فضا احساس راحتی خواهد کرد. طراحی دیوار با کاغذ دیواری ها باید همیشه مبلمان و لوازم جانبی را تکمیل کند تا سبکی سازگار ایجاد کند.

چرا کاغذ دیواری همیشه گزینه مناسبی برای اتاقهای مهمان است
در مقایسه با دیوارهای نقاشی شده ، کاغذ دیواری مزایای بارزی دارد. کاغذ دیواری ها با طرح و رنگی که دارند  محیطی  گرم و گیرا  ایجاد می کنند و برخی از مواد و سطوح حتی می توانند عایق و جذب صوت واقعی داشته باشند. کاغذ دیواری ها موارد تزئینی هستند که برای خودشان صحبت می کنند – یک مزیت بزرگ ، به ویژه در اتاق های مهمان. صرف نظر از سبک مبلمان ، کاغذ دیواری ها نه باید بیش از حد خسته کننده باشد و نه خیلی سرد و بی روح.  کاغذ دیواری ها با  الگوها و طرح های زیبا  می تواند ، جایگزین تصاویر و سایر وسایل تزئینی روی دیوار باشد  و یک ظاهر کلی مرتب و جالب  را ایجاد کند.

ترکیب ماهرانه ای از رنگ ها ، اشکال و مواد نیز حس هماهنگی را ایجاد می کند و کاغذ دیواری ها مهمترین عنصر هستند. تنوع بصری دکوراسیون دیواری در طراحی ، همراه با تأثیر روانشناختی رنگها و الگوهای و همچنین تأثیرگذاری بر پارامترهای اتاق ، به عنوان مثال. اندازه ، عرض ، سبک ، به عنوان ابزاری برای بهبود فضای  بازدید کننده خواهد بود.

 

کاغذ دیواری های منحصر به فرد جایگزین دکوراسیون و لوازم جانبی اضافی ،  در اتاقهای مهمان و در عین حال ارائه ویژگیهای جذاب می باشد. از نظر سبک ، بسیاری انتخاب های بسیاری پیش روی شما وجود دارد ، همانطور که این مقاله ما به شما  نشان می دهیم . با ما همراه باشید.

آیا می دانید کاغذ دیواری “unisex”  برای اتاق مهمان به چه معناست؟

 

رنگ های کاغذ دیواری برای اتاق های مهمان: تأثیر روانی و چیدمان اتاق
مطالعه روانشناسی رنگ ، رنگ های الهام بخش ، با طراوت ، آرام بخش ، متعادل کننده و خنثی را نشان می دهد.  ما می خواهیم مهمانان خود را قادر کنیم از یک فضای آرام  لذت ببرند ، یک شب خوب بخوابند و بگذارند افکارشان آزادانه پرسه بزنند. شاید آنها نیاز به استراحت پس از یک روز استرس زا داشته باشند ، قدرت خود را بازیابی کنند و روحیه خوبی کسب کنند.

آبی و بنفش در رنگهای مختلف روشن و تیره رنگهایی هستند که موجب آرامش و خواب می شوند. یک قهوه ای تیره پر از گرما و آرامش است و ما را به یاد شکلات شیرین می اندازد. رنگهای قهوه ای روشن همچنین حس بهزیستی را ایجاد می کنند. اگر قلب شما به رنگ خاکستری و سفید تنظیم شده است ، استفاده زیاد از این رنگ با تناژ یکسان در کل اتاق را به شما توصیه نمی کنیم چون فضای اتاق را به صورت خیلی سرد یا استریل تبدیل می کند. رنگ سبز گزینه عالی دیگری برای اتاقهای مهمان است. این مخفف طبیعت ، طراوت بهاری است ، رنگ امید و هارمونی است. سبز نخودفرنگی ، سبز پاستلی یا خزه سبز همه بسیار مناسب هستند.

زرد یا نارنجی روشن به عنوان تقویت کننده انرژی کاریرد دارند ، بنابراین رنگ های پاستلی از این دو رنگ ممکن است برای اتاق های مهمان بهتر باشد. آنها باید بدون برخورد به سطح آدرنالین روی خلق فرد تأثیر مثبت بگذارد.  قرمز آتشین یک رنگ  نامناسب برای اتاق هتل است. تغییرات تیره یا روشن تر از قرمز می تواند یک سبک طراحی داخلی انتخاب شده را تکمیل کند ، به عنوان مثال با رنگ های طلای گرم یا سفید خامه ای. این رنگ ها در کنار رنگ ثرمز بسیار جذابند.

انتخاب های رنگ زیادی در مورد رنگ های کاغذ دیواری وجود دارد. اگر دیوارها همه در طیف رنگ های تیره رنگ باشند ، به راحتی می توانند بیش از حد خسته کننده شوند. کاغذ دیواری های طرح دار اغلب دارای یک رنگ پایه و یک یا چند رنگ در الگو می باشند. حداقل یکی از رنگ های کاغذ دیواری را انتخاب کنید و آن را در مفهوم طراحی داخلی ، یعنی مبلمان و لوازم جانبی ترکیب کنید.

رنگ های کاغذ دیواری بسته به نیاز می توانند یک اتاق را روشن کنند و فضای (کمتر یا) بیشتری ایجاد کنند. رنگهای روشن باعث بزرگ تر دیده شدن اتاق می شوند و رنگهای تیره باعث کوچکتر شدن آن می شوند. در اتاقهای خنک و دور از نور مستقیم خورشید ، رنگهای گرم خاصیت “گرمایش” دارند.

الگوهای کاغذ  دیواری و وسایل نفیس برای اتاق های مهمان
انتخاب الگوهای کاغذ دیواری و وسایلی که در داخل اتاق چیده می شوند اغلب بر اساس سبک طراحی داخلی می باشند. باز هم ، به سختی محدودیتی برای تخیل شما وجود دارد و سبک انتخاب وسایل باید شخصیت شما را منعکس کند . کاغذ دیواری های ساخته شده از مواد با کیفیت بالا ، راه حل مناسبی را برای تحقق هر مفهوم طراحی داخلی محبوب فراهم می کند ، در حالی که اطمینان می دهد که میهمانان احساس راحتی می کنند و از محیط زندگی موقتی خود راضی هستند.

برای اطلاع از مبلمان اتاق مهمان این لینک را دنبال کنید.

وقتی صحبت از دیوار ویژه ای که با کاغذ دیواری طرح دار پوشیده می شود در میان است ، یکی از موارد مهمی که باید در نظر بگیرید این است که آیا تختخواب رو به رو است. الگوها و طرح هایی که تخیل را ر می انگیزند ، می توانند آرام بخش ، اندیشمند ، رویایی ، بلکه گیج کننده و پرانرژی باشند. این طرح ها تا جایی که باعث ایجاد افکار آرامش بخش شود و فرد بیننده را به خواب آرام سوق دهد. هر چیزی که بیش از حد تحریک کننده ، چالش برانگیز یا مزاحم باشد برای اتاق مهمان مناسب نیست.

به طور کلی ، تصاویر کاغذ دیواری ها  تاثیری در نسبت یک اتاق (به ویژه در ترکیب با رنگ) دارد ، یعنی آنها باعث می شوند طولانی تر یا کوتاه تر ، گسترده تر یا باریک تر ، بالاتر یا پایین تر به نظر برسند. با این حال ، قوانین سختگیرانه مانند “الگوهای بزرگ فقط باید در اتاق های بزرگ استفاده شود” وجود ندارد.فقط این نکته وجود دارد که ، الگوهای بزرگ به فضای کافی نیاز دارند تا اثر کامل آنها آشکار شود. الگوهای عمودی باعث می شود اتاق بلند تر دیده شود ، الگوهای افقی سقف را کوتاه تر نشان میدهد.

ما الگوهای ، نقوش و طرح های اولیه محبوب در این زمینه را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده ایم و نتیجه آن، لیست زیر نکات و ترفندهایی در مورد چگونگی ایجاد مفاهیم هماهنگ برای اتاق های مهمان است.

کاغذ دیواری هایی با طرح های داماس
در اتاقهای مهمان و  اتاق خواب هایی با سبکی پیچیده ، زیبا و بسیار مدرن ، کاغذ دیواری های داماس اغلب در یک دیوار پشتی تزیین می شوند. این نوع طراحی خاص بسیار باورنکردنی است زیرا با ظاهر محبوب دقیقاً به اندازه یک طرح  زرق و برق دار و پیشرفته یا یک ظاهر طبیعی مجلل مطابقت دارد. تنها عناصری که هنگام انتخاب کاغذ دیواری های داماس و سلطنتی باید مورد توجه قرار بگیرند ترکیب رنگ و اندازه  الگوها می باشد.

کاغذ دیواری هایی با طرح گل
گل ها ، شاخه ها ، برگ ها ، که به صورت انتزاعی به تصویر کشیده شده است ، مشخصه کاغذ دیواری ها با طرح  گل می باشد. آنها می توانند مرسوم ، مد روز ، عاشقانه یا تخیلی  باشند. در اتاقهای مهمان ، دیوارهای برجسته همچنین می توانند یک راه حل بسیار عالی باشند. کاغذ دیواری هایی با طرح گل از آرامش و احساسات خاصی برخوردار هستند .

 

الگوهای هندسی / تصاویر پس زمینه راه راه
 نوارها ، مربع ها ، مستطیل ها ، دایره ها ، نقاط ، خطوط – الگوهای هندسی می توانند در اتاقهای مهمان حس حرکت و تعلیق را ایجاد کنند ، در حالی که در عین حال خیلی محرک هم نیستند. کاغذ دیواری های هندسی سه بعدی عمق بالقوه گیج کننده ای ایجاد می کنند. نمونه دیگر برای الگوهای هندسی مناسب تر ، ترکیباتی با تزئینات ساخته شده در سبک موزائیک است ، زیرا آنها  توجه زیادی را به خود جلب می کنند. ظرافت باید در این گونه طرح ها غالب شود.

                                                

نوارها ، مربعها ، شکل های الماس ، خطوط ظریف در چیدمان های روشن و سازه هایی با جلوه های بصری ظریف و بدون حاشیه به بهترین وجه مناسب هستند. هنگام انتخاب پوشش های دیواری با نوارها یا خطوط مورب ، جهت آنها را در نظر بگیرید. کاغذ دیواری هایی با طرح چوب و سنگ می توانند الگوهای هندسی طبیعی را تشکیل دهند و جذابیتی دو چندان را در اتاق مهمان وارد کنند. 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان  

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.