راهنمای انتخاب کاغذ دیواری برای مزون ها و سالن های مد

بدون ديدگاه

کاغذ دیواری برای مزون ها ،اتاق های رختکن و سالن های مد 

از این مقاله می توانید برای انتخاب کاغذ دیواری برای مزون ها ،اتاق های رختکن و سالن های مد و همچنین کاغذ دیواری برای اتاق های بزرگی که یک فضا را برای رختکن در نزدیکی اتاق خواب و سرویس بهداشتی  برای لباس ، کفش و لوازم جانبی فراهم کرده اید و به مرتب بودن خانه کمک می کند ایده بگیرید. در حالت ایده آل ، از دیوارها باید برای قفسه بندی یا کمد استفاده شود.

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای این اتاق به  طراحی داخلی و چیدمان بستگی دارد. عوامل دیگری که باید در نظر بگیرید وضعیت نور (یعنی نور روز یا مصنوعی ، اتاق چقدر روشن است) و ارتفاع سقف می باشد. از نظر انتخاب کاغذ دیواری ، دایره انتخابات شما بی پایان است: نقوش موضعی ، به عنوان مثال کفش ، لباس ، مد و زیبایی و یا بسیاری از طرح های کلاسیک  محبوب مانند نوارها و گل ها و طرح های داماس مناسب است.

در این مقاله کاغذ دیواری ، ما از همه زوایا و برخی جزئیات به این موضوع خواهیم پرداخت و نکات ارزشمند و الهام بخش خارق العاده ای را برای شما ارائه می دهیم.

کاغذ دیواری ها در اتاق رختکن : همه اینها به مفهوم طراحی داخلی بستگی دارد
امروزه مجموعه هایی از طرح ها برای کمدها با تنوع زیادی از عناصر مختلف مناسب برای پوشاک ، کفش و لوازم جانبی وجود دارد. در اتاق رختکن ، دیوارها معمولاً با این وسایل پوشانده می شوند. اتاق های بزرگتر فضایی برای آینه ها یا صندلی ها دارند.

یکی از راه حل های زیبا برای این اتاق ها استفاده از مکان های جاسازی کفش ها و لباس ها بدون در می باشد.
اتاقهای رختکن معمولاً شامل مناطقی هستند که لباس ، کفش ، لباس زیر ، جوراب ، بند ، کمربند و کیف را آویزان می کنند. به عنوان مثال ، قفسه بندی ممکن است در طول کل یک دیوار قرار بگیرد ،این کار را می توان  به شکلی هوشمندانه ترتیب داد تا فضای کافی برای  شلوار ، کیف و کفش وجود داشته باشد ، در حالی که ممکن است دیوار دیگری برای رخت آویز پوشاک تعبیه شود. 

مهمترین مزیت این سیستم های باز بدون درب ، در این است که دیواری در پشت آنها قابل مشاهده است و شما می توانید از دیوار قابل مشاهده پشت آن به بهترین نحو استفاده کنید.هنگام انتخاب کاغذ دیواری طرح دار خود ، توجه کنید که آیا این طرحی که انتخاب کرده اید قسمت زیادی از آن دیده می شود و یا اینکه قسمت های زیادی از آن با پوشاک / مبلمان پوشانده می شود. به عنوان مثال ،  کاغذ دیواری با طرح های بزرگ و یا با طرح های سه بعدی با اختلال در بینایی مانند قفسه بندی ممکن است کامل دیده نشود. در اینجا یک قانون اصلی وجود دارد: هرچه دیوار کمتری دیده شود و بیشتر لباس و کمد باشد الگوی کاغذ دیواری باید کوچک تر باشد. الگوهای هندسی با جلوه های سه بعدی نیز برای دیوارهایی با قفسه و غیره مناسب نیستند.

اطلاعات تکمیلی برای کمدهای باز یا بسته را در این مقاله بخوانید.

گزینه دیگر استفاده از ترکیب دو کاغذ دیواری با الگوی متفاوت است ، البته آنها باید با هم هماهنگ باشند و یک محیط هماهنگ ایجاد کنند. تصاویر پس زمینه هندسی در رنگ های مشابه (یا یکسان) ، اما با الگوهای مختلف (به عنوان مثال نوارها و مربع ها یا نقاط) می توانند بسیار جذاب باشند. 

اندازه و چیدمان الگوی کاغذ دیواری باید مطابق با ارتفاع و عرض اتاق باشد. الگوها می توانند یک اتاق را طولانی یا کوتاه کنند ، و آن را گسترده تر یا باریک تر جلوه دهند. در این زمینه ، رنگهای کاغذ دیواری نیز نقش اساسی را بازی می کنند.

ما در مقالات پیشین اطلاعات کاملی در مورد تاثیر و نقش طرح ها و رنگ ها در فضا به شما داده ایم. آنها را پیگیری کنید.

Ankleidezimmer-Tapezieren

 به یاد داشته باشید که این مناطق بسیار پر رفت و آمد بوده و مورد استفاده زیادی دارد. به عبارت دیگر ، کاغذ دیواری نیاز به استحکام و انعطاف پذیری دارد و باید یک سطح مقاومی داشته باشد. کاغذ دیواری های  وینیل و نان وون اغلب مقاوم در برابر شستشو هستند. اطلاعات مربوط به سطح کاغذ دیواری  قابل شستشو (به عنوان مثال ، بسیار مقاوم در برابر شستشو یا مقاوم در برابر شستشو) را می توان در توضیحات همراه هر رول کاغذ مشاهده کرد ما در فروشگاه اینترنتی خود اطلاعات کامل هر محصول را برای شما آورده ایم.

 سطح وینیل به معنای مقاوم در برابر شستشو و بسیار استحکام است.

 

اتاق پرو یا مزون با سقف شیب دار
اتاقهای رختکن در طبقه فوقانی ساختمان معمولاً حداقل دارای یک سقف شیب دار هستند. این میزان فضای موجود برای کمدها و مبلمان را محدود می کند.  کاغذ دیواری ها با رنگ ساده  بهترین انتخاب است . رنگ سفید تضاد کامل با بسیاری از رنگهای قوی یا پاستیل را فراهم می کند.

 

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان  

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.