دیوارهای اصلی و فرعی را برای انتخاب بهتر کاغذ دیواری بشناسیم

بدون ديدگاه

دیوارهای اصلی و فرعی را برای انتخاب بهتر کاغذ دیواری بشناسیم

وقتی کاغذ دیواری های مورد نظر خود را متناسب با فضا و وسایل موجود در منزلتان انتخاب کردید وقت آن است که تصمیم بگیرید که کاغذ دیواری طرح دار را روی کدام دیوار بزنید و کاغذ دیواری ساده را روی کدام دیوار. اینجاست که مفهوم دیوار اصلی و فرعی برای شما اهمیت پیدا می کند.

به عنوان یک قانون کلی کاغذدیواری‌های طرح دار باید روی دیوار اصلی نصب شود.چطور این دیوار را تشخیص دهیم؟
 در اتاق خواب دیوار اصلی درست همانی است که سر تخت در آن جا قرار می‌گیرد و در اتاق نشیمن دیواری که مبل اصلی پشت به آن قرار داده می‌شود.یا دیواری که پشت بیشترین تعداد وسایل خانه به آن قرار گرفته است. یادتان باشد دیواری که در آن در یا پنجره قرار گرفته باشد، دیوار اصلی خانه نیست.
دیوارهای فرعی بخصوص دیوارهای دارای در و پنجره را با کاغذ دیواری های ساده بپوشانید تا وقتی پرده در کنار آن قرار می گیرد فضای شما را شلوغ و در هم نکند و در عین حال زیبایی طرحی که روی دیوار اصلی نصب کرده اید از بین نرود.


یک راه ساده تر برای تشخیص دیوار اصلی: به محض ورود به محیط های مختلف،دیواری که بیشتر از همه توجهتان را جلب کرد، همان دیوار اصلی است.
طرح اصلی شما باید روی دیوار اصلی قرار گیرد چرا که به محض ورود به آن فضا توجه را به خود جلب می کند.

دیوارهای کوچک را برای نصب طرح های گلدار انتخاب نکنید چون طرح دار کردن این دیوارها باعث می‌شود خانه کوچک‌تر از معمول نشان داده شود.

اگر دیوار در یک سمت ورودی خانه باشد و به عنوان دیوار اصلی خانه انتخاب شود، اتاق بزرگ ‌تر به نظر می‌رسد و به تعبیر طراحان، فضا، دلباز می شود.

اگر دو دیوار کنار در ورودی هر دو کاغذ دیواری طرح دار شوند، فضا تنگ‌ تر و  فشرده تر به نظر می‌رسد.

 

گروه کارشناسان ما در اصفهان دکور شما را در انتخاب بهترین کاغذ دیواری کمک می کند با معرفی بهترین برندهای کاغذ دیواری به سرعت به فضای ایده آل خود برسید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.