اگر درز کاغذ دیواری بلند شده باشد راه حل چیست

بدون ديدگاه

اگر درز کاغذ دیواری بلند شده باشد راه حل چیست؟

ما در این مقاله قصد داریم با شما در مورد یکی از مشکلات شایع بعد از نصب کاغذ دیواری صحبت کنیم با ما تا انتهای مقاله همراه باشید. 
کاغذ دیواری ها یکی از بهترین روش ها برای پوشاندن دیوارهاست و امروزه برای دیوارهای اکثر خانه ها از این متریال استفاده می شود. یکی به دلیل زیبایی منحصر به فردش و یکی به دلیل قیمت مناسب و نصب سریع آن.  

قصد داریم تعمیر درزهای کاغذ دیواری را با شما در میان بگذاریم. یکی از مشکلاتی که ممکن است بعد از نصب برای شما پیش بیاید ولی به راحتی قابل رفع شدن است و جای هیچ نگرانی نیست.

۱-یک لایه نازک از چسب کاغذ دیواری و یا چسب چوب را در پشت کاغذ دیواری تان بکشید. چسب را بر روی دیوار نچسبانید. از یک برس کوچک استفاده کنید تا چسب را به طور مساوی بر سطح کاغذ بزنید.
می توانید چسب را از رنگ فروشی ها و یا ابزار فروشی ها خریداری کنید.
هنگام بلند کردن کاغذ برای زدن چسب پشت آن دقت کنید که تا جایی که چسب آن باز شده است را بلند کنید تا کامل چسب بخورد. 
۲-کاغذ چسب خورده را بر روی دیوار با یک غلتک درز فشار دهید. این باعث می شود درز به طور صاف به دیوار بچسبد. محکم غلتک درز را به عقب و جلو در امتداد تکه کاغذ دیواری حرکت دهید ، و مطمئن شوید که هرگونه برآمدگی یا حباب را صاف کرده اید.

 

نکته : اگر در حین کار متوجه شدید ، که قسمتی از کاغذ دیواری پاره شده است، ابتدا قطعه پاره شده را به آرامی بر روی دیوار قرار دهید و آن را تراز کنید تا یکدست شود و گوشه های آن در کنار هم قرار گیرند ، سپس فشار دهید تا آنها به دیوار چسبیده شوند.

۳-هر نوع چسب اضافی را که بعد از چسباندن کاغذ دیواری بر روی دیوار از درز آن خارج شد را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. پس از استفاده از غلتک درز ، ممکن است مقداری چسب وجود داشته باشد که در اطراف لبه های کاغذ بیرون زده باشد. این اضافی را با خیس کردن یک پارچه تمیز قبل از خشک شدن آن برطرف کنید.
خیلی زیاد به دیوار فشار وارد نکنید.

۴-به چسب اجازه دهید تا خشک شود. بسته چسب خود را بررسی کنید تا ببینید چقدر طول می کشد تا خشک شود. بیشتر چسب های درز حداقل به ۲۴ ساعت زمان نیاز دارند.
هیچ چیز را بر روی دیوار آویزان نکنید و مبلمان را در مقابل آن قرار ندهید تا کاملاً خشک شود.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.