خرید کاغذ دیواری در شهرستان های اصفهان

بدون ديدگاه

نمونه هایی از طرح های پوستر دیواری اصفهان

می خواهید به یک ملک جدید در استان اصفهان نقل مکان کنید؟ اگر این طور است، حتما فکر همه چیز را کرده اید! اگر هم هنوز به جزئیات نپرداخته اید، بهتر است زودتر اقدام کنید. یکی از کارهایی که اکثر ما پس از خرید یک ملک جدید انجام می دهیم، انتخاب پوشش برای دیوارهای داخلی است. خوشبختانه این روزها راه های زیادی برای پوشاندن دیوارهای داخلی وجود دارد که شما می توانید هر کدام را که بیش تر مناسب هستند، انتخاب کنید. استفاده از کاغذ دیواری ، یکی از این راه هاست. اگر به این نتیجه رسیده اید که استفاده از کاغذ دیواری، بهترین روش برای پوشاندن دیوارهای داخلی ملک جدیدتان است، با  دکور مال همراه باشید و اصول انتخاب و خرید کاغذ دیواری در کل شهرستان اصفهان آشنا شوید. در این مطلب می توانید تصویر زیبا از مدل های مختلف کاغذ دیواری را نیز مشاهده کنید.

 

 

برای مشاهده انواع مدل های جدید کاغذ دیواری ، پارکت ، کفپوش و پوسترهای سه بعدی  به همراه قیمت یه روز آن به سایت فروشگاه آنلاین اصفهان دکور وارد شوید.

اولین چیزی که برای خرید کاغذ دیواری اصقهان باید در نظر داشت، تصویری است که شما از آینده فضای مورد نظرتان در ذهن خود دارید. پیش از این که به فروشگاه های عرضه کننده کاغذ دیواری سر بزنید و مشغول ورق زدن آلبوم ها شوید، به این فکر کنید که می خواهید فضا را چگونه دکوراسیون کنید. یک تصویر کلی کفایت می کند. اگر این تصویر را در ذهن خود نداشته باشید، وقتی می خواهید از میان انبوه مدل های کاغذ دیواری، یکی را انتخاب کنید، احتمالا گیج خواهید شد.

ممکن است در حال حاضر، هیچ تصوری از آینده فضا نداشته باشید و ندانید قرار است چگونه کاغذ دیواری اش کنید. اگر این طور است، پیشنهاد می کنم نمونه های جدید کاغذ دیواری را ببینید. ژورنال های دکوراسیون داخلی را ورق بزنید و طرح های مورد علاقه تان را در فضا تصور کنید. با این کار، یک تصویر کلی در ذهن خود پیدا خواهید کرد.

 

یکی از نکته هایی که همه طراحان در طراحی داخلی، مورد توجه قرار می دهند، در نظر گرفتن کاربری یا همان عملکرد فضاست. این نکته ممکن است از نظر شما زیاد تعیین کننده نباشد و از قلم بیفتد، اما جزو مهم ترین اصول انتخاب کاغذ دیواری است. خود شما هم می دانید که هر فضایی، کاربری خاصی دارد. شما نمی توانید برای انتخاب کاغذ دیواری همه فضاهای ملک خود یک نسخه بپیچید. آیا کاغذ دیواری مورد استفاده در پذیرایی با کاغذ دیواری حمام و توالت یکی است؟ خیر. طرح و رنگی که برای کاغذ دیواری یک فضا مناسب به نظر می رسد، ممکن است برای فضای دیگر اصلا خوب نباشد، پس روی کاربری ها فکر کنید.

کاغذ دیواری آبرنگی چه کاربردی دارد؟ | اصفهان

برای مشاهده انواع مدل های جدید کاغذ دیواری ، پارکت ، کفپوش و پوسترهای سه بعدی  به همراه قیمت یه روز آن به سایت فروشگاه آنلاین اصفهان دکور وارد شوید.

این را به خاطر داشته باشید که کاغذ دیواری های ملک جدیدتان قرار است حداقل یکی دو سال مهمان شما باشند. ابدا نمی گویم که شما نمی توانید آن ها را زود به زود عوض کنید، اما قبول دارید که برای تعویض کاغذ دیواری باید هزینه و زمان قابل توجهی صرف کنید؟ اگر این حرف را قبول دارید، سعی داشته باشید در انتخاب کاغذ دیواری به جای توجه به ترندها و آن چه دیگران جذاب تلقی می کنند، نظر و سلیقه شخصی خودتان را اعمال کنید.

به هر حال، این شما هستید که باید از این فضا استفاده کنید. من انتخاب کاغذ دیواری های بیش از حد شلوغ یا دارای رنگ های کدر یا تند را نیز پیشنهاد نمی کنم. این کاغذ دیواری ها شاید در چند هفته اول خیلی جذاب و خیره کننده باشند، اما خیلی زود خسته تان می کنند.

 

نکته بعدی که باید حتما در انتخاب کاغذ دیواری به آن توجه کنید، اندازه فضاست. اگر ملکی که خریده اید، مساحت زیادی دارد و کلا دلباز و روشن است، مسلما می توانید برای دکوراسیون داخلی آن از کاغذ دیواری هایی با رنگ های تیره تر و پترن های شلوغ استفاده کنید، اما اگر ملک شما کوچک است و به خودی خود زیاد دلباز نیست، توصیه من این است که قید این کاغذ دیواری ها را بزنید، چون به کار بردن آن ها در یک فضای کوچک، صرفا باعث می شود محیط را دلگیر و کوچک تر جلوه دهید. بهترین کاغذ دیواری ها برای فضاهای کوچک، انواعی هستند که رنگ روشنی دارند. بهتر است کاغذ دیواری فضاهای کوچک را از میان آن هایی که تزیینات کمی دارند، انتخاب کنید.

چگونه می توانیم مناسب ترین کاغذ دیواری را انتخاب کنیم؟| اصفهان

 

به سراغ مورد بعدی لیست اصول انتخاب کاغذ دیواری می رویم که در نظر گرفتن سبک دکوراسیون داخلی است. اگر همه وسایل مورد استفاده در ملک جدیدتان را خریده اید و فقط خرید کاغذ دیواری مانده است، سبک وسایل را مد نظر قرار دهید.

اصلا شایسته نیست که سبک کاغذ دیواری با سبک دکوراسیون داخلی و مبلمان همخوانی نداشته باشد. این باعث می شود دکوراسیون فضا ناشیانه به نظر برسد. اگر هنوز وسایل دیگر را نخریده اید، سبکی که در ذهنتان در نظر گرفته اید را مبنای کار بگذارید. به عنوان مثال، اگر عاشق سبک صنعتی یا اینداستریال هستید، طبیعتا نباید به سراغ کاغذ دیواری های باروک و سلطنتی بروید.

برای مشاهده انواع مدل های جدید کاغذ دیواری ، پارکت ، کفپوش و پوسترهای سه بعدی  به همراه قیمت یه روز آن به سایت فروشگاه آنلاین اصفهان دکور وارد شوید.

به غیر از سبک وسایل و مبلمان، رنگ آن ها نیز نقش مهمی در انتخاب شما خواهد داشت. خودتان تصور کنید که رنگ مبلمان و لوازمتان صورتی و رنگ کاغذ دیواریتان قهوه ای باشد. البته در موارد نادر، یک دکوراتور خوب و حرفه ای می تواند از همنشینی این دو رنگ هم دکوراسیون زیبایی خلق کند، اما اصولا به کار بردن رنگ هایی که با هم هارمونی ندارند، تاثیر جالبی ندارد. البته قرار نیست رنگ کاغذ دیواریتان را دقیقا مشابه رنگ مبلمان و وسایل انتخاب کنید. فقط دقت کنید که رنگ انتخابی شما با رنگ وسایلی که دارید، همخوانی داشته باشد. این نکته ای است که تاثیر قوی و قابل توجهی روی زیبایی فضا خواهد گذاشت.

 

ممکن است شما بخواهید به جای استفاده از یک کاغذ دیواری در فضای مورد نظر، از دو کاغذ دیواری در ترکیب با هم و در کنار هم استفاده کنید. این کار می تواند جلوه خاصی به دکوراسیون داخلی بدهد، اما به شرطی که دو مورد انتخاب شده با هم هماهنگ باشند. برای چنین کاری باید حسابی دقت و حوصله به خرج دهید، انواع کاغذ دیواری ها را کنار هم بگذارید و در نهایت ببینید که کدام دو مورد در ترکیب با هم نمای زیبایی به دیوارها می دهند. وقتی از هماهنگی حرف می زنم، منظورم هماهنگی از نظر رنگ و طرح است. کلا توصیه نمی شود از دو کاغذ دیواری طرح دار در کنار هم استفاده کنید. بهتر است یکی از آن ها دارای طرح و دیگری ساده باشد.

 

کسانی که با تکنیک ها و ترفندهای دکوراسیون داخلی آشنا هستند، به خوبی می دانند که می توان با روش های خاصی، عیوب معماری و طراحی داخلی را از نظر پوشاند. اگر ملکی که خریده اید، دیوارهای به شدت کوتاه یا بلند دارد، نگران نباشید. استفاده از کاغذ دیواری می تواند کاری کند که ظاهر این دیوارها شبیه دیوارهای عادی شود. اگر کاغذ دیواری مناسب را پیدا کنید، قادر خواهید بود یک دیوار بلند را کوتاه تر و یک دیوار کوتاه را بلندتر جلوه دهید.

مثلا کاغذ دیواری های راه راه عمودی کمک می کنند دیوارهای کوتاه را بلندتر از واقعیت جلوه دهید. همین نکته به صورت برعکس نیز صحیح است. یعنی اگر کاغذ دیواری های راه راه افقی به کار ببرید، ارتفاع دیوارها در نظر کم تر خواهد آمد. مراقب معکوس جواب دادن این ترفند نیز باشید.

 

و اما نکته آخر. بسیاری از ما در زمان خرید کاغذ دیواری، فقط به فکر این هستیم که یک گزینه زیبا و شیک را انتخاب کنیم. شکی نیست که زیبایی کاغذ دیواری ، حرف اول را می زند، اما اگر زیبایی آن به مرور زمان از بین رود، چه؟ اگر تا به حال از کاغذ دیواری استفاده نکرده اید، این را بدانید که گذشت زمان باعث دوده گرفتن و تغییر رنگ کاغذ دیواری می شود. وقتی چنین اتفاقی می افتد، شما باید برای تمیز کردن آن اقدام کنید یا یک کاغذ دیواری جدید بخرید. اگر می خواهید به جای خرید یک کاغذ دیواری دیگر، از همان کاغذ دیواری برای مدت طولانی تری استفاده کنید، مدلی را بخرید که قابلیت شستشو داشته باشد.

در ادامه می توانید تصاویری از مدل های مختلف کاغذ دیواری را در سایت فروش آنلاین ببینید. امیدوارم در خرید خود موفق باشید.

کلمات کلیدی:  خرید کاغذ دیواری در شهرستان های اصفهان، اصول خرید کاغذ دیواری در اصفهان ، خرید کاغذ دیواری، کاغذ دیواری اصفهان ، کاغذ دیواری جدید اصفهان

دکور مال | نمایندگی اصفهان | بزرگترین سامانه بازسازی و زیبایی منازل، برای ارتباط با ما از طریق فرم تماس زیر و یا ایمیل اقدام فرمایید.

 

DecorMal.shop@gmail.com

دکور مال

| بازسازی | زیباسازی | 

 | نمایندگی اصفهان |

 decormal.ir 

فرم ثبت سفارش | کاغذ دیواری | بازسازی | زیباسازی |

با استفاده از فرم زیر می توانید درخواست و سفارش خود را به ما ارایه کنید. کارشناسان ما در اسرع زمان با شما تماس می گیرند.
  • برای اینکه کارشناسان ما با شما تماس بگیرند لطفا شماره موبایل یا تلفن خود را درج کنید.
  • در این بخش به طور مختصر از نوع درخواست خودتان مانند |سفارش کاغذ دیورای | سفارش زیباسازی | سفارش پارکت | سوال های درخواستی | به ما بگویید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.