راهکار هایی برای حباب های نخشکیده بعد از نصب کاغذ دیواری

بدون ديدگاه

راهکار هایی برای حباب های نخشکیده بعد از نصب کاغذ دیواری:

یکی از مواردی که بعد از نصب کاغذ دیواری باعث نگرانی می شود ایجاد حباب هایی در سطح کاغذ دیواری است. در اینجا باید یاد آور شویم که اکثر این حباب ها بعد از چند روز صاف و یک دست می شوند. و علت آن نخشکیدن چسب زیر کاغذ دیواری است. ولی سوال این است اگر به هر دلیلی این حباب ها از بین نرفت چه باید کرد؟

ما راه حلی را برای شما آورده ایم تا به راحتی از این دردسر نجات پیدا کنید : حباب کاغذ دیواری را سوراخ کنید و سپس آن را با چسب مجددا پر کنید ،ما در زیر به صورت مرحله ای برای شما توضیج داده ایم:

۱-در اولین مرحله چسب را به داخل سرنگ بکشید:برای این کار اول پیستون سرنگ را تا انتها پایین بکشید.سپس سر سرنگ را داخل چسب کاغذ دیواری فرو برده و پیستون را به بالا بکشید تا چسب به مقدار لازم  وارد سرنگ شود.
۲- سوزن سرنگ  را با زاویه کمی مستقیم در مرکز حباب فشار دهید تا کاغذ دیواری سوراخ شود.
۳-پیستون سرنگ را به آرامی پایین فشار دهید تا چسب به زیر کاغذ دیواری تزریق شود.

برای اینکه چسب از سوراخی که ایجاد کرده اید خارج نشود، باید با حوصله و دقت عمل کنید. شما باید سر سوزن را با آرامش در حباب فرو کنید و تا جایی پیش ببرید که هیچ گونه مقاومتی را احساس نمی کنید .

۴-چسب را به آرامی داخل حباب پخش کنید و کاغذ دیواری را به آرامی صاف کنید. در این مرحله چسب های اضافی که خارج می شود را با یک تکه پارچه ی تمیز بردارید.


۵-اگر حباب بزرگتر باشد بهتر است در بیش از یک مکان سوراخ ایجاد کنید تا به طور موثر چسب در تمام مناطق خشک پخش شود.

نکته مهم : برای کاغذ دیواری های مبتنی بر کاغذ: پس از وارد کردن چسب ، نکات مربوط به زمان خیساندن را رعایت کنید و بعد از گذشتن زمان مورد نیاز حباب را به دقت به سمت علامت سوراخ صاف کنید.

فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور با تجربه ای طولانی و کارشناسان متخصص ،آماده ارائه هرگونه خدمت به شما همراهان گرامی می باشد.

کلیه محصولات را در فروشگاه آنلاین ما می توانید ببینید و به راحتی کلیه برندها و طرح ها را به راحتی در منزل انتخاب کنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.