چروک در کاغذ دیواری – نحوه برخورد با آنها یا جلوگیری از ایجاد آنها

بدون ديدگاه

چروک در کاغذ دیواری – نحوه برخورد با آنها یا جلوگیری از ایجاد آنها:
هنگام نصب کاغذ دیواری جدید ، چین ها به اندازه ی حباب ها ناخوشایند هستند. تنها تفاوت آنها با هم این است که پس از خشک شدن کاغذ دیواری ، نمی توان چروک ها را از بین برد. بنابراین ، اقدام سریع لازم است.

دو دلیل اصلی برای وجود چین و چروک در کاغذ دیواری وجود دارد. مورد اول این است که اشتباهاتی  در طی صاف کردن کاغذ دیواری انجام شده است. علاوه بر این ، برای جنس های کاغذ دیواری مبتنی بر کاغذ ،باید بعد از چسب خوردن یک زمان مناسبی  کاغذ در این حالت بماند سپس روی دیوار نصب شود در صورت عدم نگه داشتن زمان خیساندن لازم ، ممکن است در هنگام خشک شدن ، چین هایی تشکیل شوند. هنگامی که کاغذ دیواری های  قدیمی برداشته نشده باشد یا سطح زیرین ناهموار باشد ، می تواند چین های غیر قابل تحملی را به نمایش در آورد. هر نصابی ، می داند ایجاد یک سطح مناسب قبل از نصب کردن کاغذ دیواری چقدر مهم است.

Falten-aus-Tapete-bekommen

پس از خشک شدن ، چروک ها را نمی توان از بین برد – به همین دلیل در طی مراحل نصب کاغذ دیواری باید آنها را از بین برد. این راهنما دلایل ایجاد چین و چروک ،و آنچه باید هنگام ظاهر شدن آنها انجام شود را توضیح می دهد و اینکه چرا “پیشگیری همیشه بهتر از درمان است”.

دلایل ایجاد چروک در کاغذ دیواری
بیایید نگاهی دقیق تر به دلایل ایجاد چروک بیاندازیم:

پاسخ:

۱٫روش اشتباه / روش نادرست هنگام  صاف کردن کاغذ دیواری ها
قرار دادن کاغذ دیواری همیشه باید با سرعتی مناسب انجام شود و هرگز تحت فشار زمان قرار نگیرد. این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که قسمت های زیادی از کاغذ دیواری روی دیوار قرار داده شود و خمیر کاغذ دیواری خیلی سریع خشک شود. هنگام صاف کردن کاغذ دیواری ، جهت نیز قابل توجه است. همیشه از بالا به پایین و از راست به چپ کار کنید.

به آرامی کار کنید و از ابزارهای مناسب برای فرآیند صاف کردن استفاده کنید. برای سطوح نرم ، ظریف یا نازک ، یک غلتک لاستیکی بهترین انتخاب است ، در حالی که می توان از یک کاردک نرم تر برای کاغذ دیواری های مقاوم استفاده کرد. در صورت بروز یک چین و چروک ، روند اصلاح به موقعیت و اندازه دقیق چین بستگی دارد. برای چین های کوچک ، دوباره از برس کاغذ دیواری یا رول لاستیک استفاده کنید. برای چین های بزرگتر ، تنها یک روش خوب وجود دارد: نوار کاغذ دیواری را با دقت از دیوار جدا کنید ، سپس آن را فشار دهید و یکبار دیگر آن را صاف کنید.


۲٫زمان خیساندن کافی برای کاغذ دیواری ها
برای نصب در هر قواره کاغذ دیواری ، زمان خاصی برای خیساندن خمیر قبل از نصب روی دیوار نیاز است. این کاملاً طبیعی است. جزئیات مربوط به زمان خیساندن مورد نیاز را می توان در برچسب درج همراه با کاغذ دیواری یافت. رعایت مدت زمان خیساندن مشخص شده برای هر قواره از کاغذ دیواری ، برای اطمینان از نصب حرفه ای بسیار مهم است. اگر اینگونه نباشد و این زمان خیساندن  رعایت نشود ، پس از نصب شدن روی دیوار و پس از خشک شدن ، می تواند باعث اتفاق های ناگواری شود که می تواند باعث ایجاد چین و چروک شود. از بین بردن این چین ها غیرممکن است. تنها راه حل بعد از خشک شدن   آویزان کردن یک تصویر بر روی منطقه مورد نظر است. 

۳٫ نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری قدیمی یا یک سطح ناهموار
بعضی اوقات برای صرفه جویی در وقت  ، کاغذ دیواری جدید روی قدیمی گذاشته می شود. کاغذ دیواری قدیمی وقتی مرطوب می شود شروع به کش آمدن می کند. این به ناچار بدان معنی است که کاغذ دیواری جدید نمی تواند به طور یکسان خشک شود و نتیجه این می شود که چین و چروکهایی ایجاد می شوند. سطوح ناهموار هرگز پایه خوبی برای استفاده از کاغذ دیواری نیستند.

نحوه جلوگیری از ایجاد چروک در کاغذ دیواری  جدید
در اینجا گزارشی از مهمترین نکات برای کاغذ دیواری بدون چروک آورده شده است:

سطح لازم است خشک ، تمیز ، یکنواخت ، پایدار و جاذب باشد.
 ابتدا کاغذ دیواری قدیمی را حذف کنید.
برای هر قواره از کاغذ دیواری ، زمان خیساندن گفته شده در برچسب درج  را بدهید.
کاملاً و به آرامی هر قواره  را جداگانه روی دیوار صاف کنید ، از بالا به پایین و راست به چپ.

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.