جدا کردن کاغذ دیواری های قدیمی از دیوار

بدون ديدگاه

جدا کردن کاغذ دیواری های قدیمی از دیوار

اگر به خانه جدیدی رفته اید که قبلا کاغذ دیواری شده است و یا کاغذ دیواری های خانه خودتان را برای تنوع دادن می خواهید تغییر دهید ابتدا باید کاغذ دیواری قدیمی را از روی دیوار باز کنید 

اگر کاغذ دیواری شما از جنس نان وون است ، این کار باید نسبتاً آسان ، تمیز و سریع انجام شود. از پایین شروع کنید و به سادگی نوارهای کامل خشک را بکشید. 

اگر مطمئن نیستید که کاغذ دیواری قدیمی از جنس نان وون است ، “تست پاره شدن” را انجام دهید. یک کاردک باریک را روی درز قرار دهید تا کاغذ دیواری را شل کرده و سپس یک قطعه کوچک را پاره کنید. اگر این کار به راحتی انجام شود و الیاف موجود در پشت کاغذ دیواری را ببینید ، قطعاً یک کاغذ دیواری غیر بافته است.

برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

How-to-strip-old-wallpaper-Remove-dry-non-woven-wallpapers

کاغذ دیواری مبتنی بر کاغذ
کاغذ دیواری های قدیمی معمولاً از کاغذ ساخته می شوند. به ندرت اتفاق می افتد که این نوارها به صورت خشک از دیوارها جدا می شود. آنها باید کاملاً خیس شوند و پس از مدتی انتظار ، برای از بین بردن آنها باید از کاردک استفاده کنید. خرابی در این حالت بسیار کمتر است.

 ما برای آب پاشی کردن روی کاغذ دیواری استفاده از سمپاش ، اسفنج یا یک برس رنگ بزرگ را توصیه می کنیم. از بالا به پایین کار کنید و مطمئن شوید که کل دیوار در سراسر خیس شده است. زمان خیساندن بستگی به نوع کاغذ دیواری که می خواهید از روی دیوار بکنید (و اینکه آیا بیش از یک لایه وجود دارد!) بستگی دارد.

حدود ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس ابتدا با کاردک خود آن را امتحان کنید. اگر کندن کاغذ دیواری ها از دیوار   در یک روز خنک انجام می شود ، باید گرم کردن فضا را نادیده بگیرید تا سریع از خشک شدن چسب جلوگیری شود (بنابراین بار کاری شما دو برابر می شود!).

How-to-strip-old-wallpaper-Remove-pieces-of-wallpaper-with-a-spatula

تکه های کاغذ دیواری را با کاردک جدا کنید
پس از خیس کردن کاغذ دیواری ، کار جدا کردن کاغذ دیواری ها می تواند با جدیت شروع شود. با دقت کاردک خود را زیر درز تصویر زمینه فشار دهید. هرچه با دقت بیشتری این کار را انجام دهید ، کارآمدتر خواهید بود. سعی کنید تا حد ممکن به سطح زیرین آسیب نرسانید.

با هر بار ، شما قادر خواهید بود پس از بلند کردن درز ، قسمت های زیادی از کاغذ دیواری را با کاردک از دیوار جدا کنید. اگر لایه دیگری از کاغذ دیواری را در زیر آن پیدا کردید ، یا اگر کاغذهای کوچکی روی دیوار باقی مانده اند ، می توانید آنها را دوباره خیس کنید ، کمی صبر کنید و سپس آنها را بردارید.

تصاویر پس زمینه سایشی (برای سطوح خاص)
آن کاغذ دیواری هایی که آب را به اندازه کافی جذب نمی کنند (یا اصلاً) ممکن است نیاز به استفاده از روش سایشی داشته باشید تا بتوانند آب در آن نفوذ کند. این مورد برای کاغذ دیواری های وینیل قابل شستشو ، و کاغذ دیواری هایی که لایه ی بسیار ضخیم دارند اتفاق می افتد.

برای کاغذ دیواری های متشکل از یک لایه وینیل و یک لایه کاغذ ، لایه وینیل فوقانی معمولاً هنگام خشک شدن قابل لایه برداری است.

برای کاغذ دیواری های بسیار ضخیم یا ضد آب ، ممکن است ابتدا با استفاده از وسایلی مانند غلطک های سوزنی / سنباره / ناخن  ، برس های سیم ،   سطح آن را خراش دهید.  این باعث می شود تا آب به لایه ها نفوذ کرده و به خمیر کاغذ دیواری برسد ، که برای بلند کردن کاغذ دیواری لازم است. ساختار و نوع کاغذ دیواری قدیمی تعیین می کند که کدام ابزار را انتخاب کنید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.